Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arcyważny gem bo Novak się podłączył.Swoją drogą asik w takim momencie.
1
@mekston Przedewszystkim trzyma podanie
0
Ale ładny lobik,niczym Messi w prime
0
@mekston No on juz nie moze sobie pozwolic na strate podania,to juz nie ten moment meczu
1
Jest i Raducanu
3
@mekston Potężna kombinacja w tym meczu jest w wykonaniu Carlosa.Niedość ze solidnie serwuje (trafia pierwszym) to jeszcze świetnie returnuje jak to on.Tak grając to można każdego pyknąć.
1
@mekston Dokladnie,asy wpadły
7
@MesQueUnClub96 Stary Tsitsipasa na drugi etat
2
Ile musi wysiłku włożyć Novak by zdobyć punkt.Przeciez te jaśki z poprzednich rund połowy tego by nie returnowali.
0
@mekston W prime to zawsze Serb mogl wrocic z 0;2
0
@mekston Największy jego atut tak naprawde
1
Wow Carlos ma 34:0 przy 2:0 w setach.
1
@mekston To jest ten błysk geniuszu.No Carlos po prostu
2
@mekston Rafie brakowało tej gry przy siatce zza młodu
3
@MesQueUnClub96 Co byś mu doradził z twojej perspektywy
1
@Kamilos84 Jeszcze mecz sie nie skonczyl,tenis nie takie rzeczy widział
1
@mekston I tak dzisiaj serwuje jak nie on
1
@mekston Pytanie jak zareaguje Serb
1
@mekston Pisalem ci wczoraj ze moze tu byc 3;0 dla któregos ale no jest zaskoczenie
2
@MesQueUnClub96 Raczej pachnie 4 szlemem Carlosa
2
@barcelonaLM @Popitek12 by sie zgodził
1
@KamQiX Stary juz jest.Na Carlosa trzeba maszyne na serwisie.
0
@mekston Płaci za to seta
0
I na takim punkcie przy 30;0 Novak zdobywa punkt z kazdym rywalem a Carlos cyk jest tam.
4
@barcelonaLM Sinner i tak wedlug mnie zrobil największy progres ostatnich lat.On w rok stał się totalnym topem a był taki 5-10
0
Angole robią hałas
1
@mekston Ciezko zrobić to lepiej
1
@Kapitan hawk Rok temu grali ze soba to tez dodaje ekscytacji ale taka cena zwala z nóg ''normalnych ludzi''
1
@mekston Jesli Carlos by wygral ten Wimbledon to jeszcze bardziej bedzie szkoda AUS ale ciezko bylo tam cos zrobic,nie wina Alcaraza.Dał maxa tam.
2
@Kapitan hawk Przesada ale z drugiej strony no takie wydarzenie