11

A mogłaś tu być Igo Świątek z Carlitosem za ramie


0

@barcelonaLM Wszyscy zapominają że to tylko ludzie.Dla mnie ich obu reakcja była normalna.

3

Di Maria LM,2x copa i mundial.Niezla kariera.

0

Od początku powinien grac za Alvareza

0

Lautaro gooooool

0

@fabregas04 Argentynczycy odrazu wstawali po tych faulach,raczej chcieli wymusic

0

Ale chłop poczarował z Kolumbii

0

Co ten Lauatro zrobil Scaloniemu że taka olewka,dobra forma na turnieju

0

Niezłą wydolność ma ten gosc z 17 z Kolumbii

0

Ten Gonzalez to niezły agent

0

@PatrychoO Jakościowo napewno ale tez liderzy co raz starsi w postaci Di Marii i Messiego

1

@stone80 Nie no Kolumbijczyk faulowal a nie MacAllister

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To niezle sprawdzanie xd

2

@Kuba_1 Przeciez rambla miala beka z płaczu Ronaldo

1

Już dawno Lautaro powinien wejść.Starczy grania dla Alvareza na dzis.

0

Messi niczym Cristiano

5

To juz mogła chociaż puścic Wake Wake

2

@Cukson Woleli zaplacic Shakirze i grać na sciernisku

0

Shakira 47 lat a ja bym dał jej takie 34-35.Zawsze wyróżniała się urodą.

4

Toni Kroos wrócił na twitterka


0

Słaba ta połówka Argentyny.Poza tym strzałem Alvareza to bida w tym ataku.

1

@PatrychoO Nie jego pozycja chyba

2

Gdzie ten Enzo z 2022 i 2023 roku.Ta Chelsea nie wyjdzie mu na dobre w dłuzszej perspektywie.

0

@macio_944 Na Euro wieksza intensywnosc

0

@Michalekek Jakbym widzial te kolumbijki na żywo to tez bym dla nich grał

4

Widze to tak a mianowicie 90minuta i Garnacho strzela bramke po czym robi siuuuu a Messi do niego dołącza i robi siuuu w swoim własnym wydaniu

1

@macio_944 Wylacz ta fife

0

Jestem pod wrażeniem jak Kolumbia operuje piłką na tym turnieju.To nie sa dzikusy które faulują 30 sekund.Chyba największa niespodzianka tego Copa względem oczekiwań i samej jakości gry.

0

@macio_944 Przestań marzyć Macio,Anglia 1:0 po karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?