Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Chociaz dodajmy ze na tym Euro 2021 praktycznie wgl nie grał.Same ogony po 10minut albo wgl z ławki się nie podnosił.
2
Dajcie już tego debla na IO
0
@Amidamaru Carvajala nie będzie nawet w top10
1
@MesQueUnClub96 Dobra dodi,report
3
@PatrychoO Nie musi nic nikomu udowadniac więc tez juz nie ma tej presji
3
@PatrychoO Zdrowia tez juz mu zaczyna brakować.Dwa lata to dlugo w futbolu
3
@PatrychoO Gdyby chciał to tez by był w tym miejscu ale nie chcial szybko się wypalić
10
@blakkudium Naturalna Hiszpanka,jest git
7
@barcelonaLM I to w jakim stylu zwycięstwa
5
Jimmy Butler dobrze się bawił na finale
1
@macio_944 Turcja to kraj pięknej potrawy zwanej kebabem,pamietaj o tym
0
@arasz1819 Zmarnował 3 ostatnie lata zostając w PSG.W Realu już by miał z jedną pewnie.
1
@macio_944 Chociaz fajnie Turek w piłeczke grał.Było widać ze ma ten błysk.W slabej repce grał to tez ciezko bylo o coś więcej.
0
@FCB_dimiC Ta rywalizacja jest tylko miedzy Viniciusem i Judem tak naprawde.Carvajal to pewnie wyląduje poza top10.
1
@MOLESTA Bellingham i tak najlepiej gral z calego ataku Anglii,przynajmniej coś robil a nie stał na marne
0
@Transu96 Wysle ci ta dyskuje w pazdzierniku
2
@Kapitan hawk Rodri będzie 3/4 w tej nagrodzie,róbcie skrinki
0
@AmigoBlancos Tacy pilkarze jak Rodri i Carvajale nie sa pod złote piłki.Brutalne ale tak jest.
0
@LukaszFan Carvajala pewnie nie będzie w top10 a Rodri może top3 ale to tez może.Vini i Jude mają top2.
39
Tak było.
1
@AlphaNumeric Declan to świetny piłkarz.Spokojnie sie broni grą.
2
Holendrzy dalej chyba w rozpaczy
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1812599282215571567
0
@Ojciec5tkidzieci Zalezy co Leverkusen pokaze w lidze
1
@KamQiX Tej drugiej szkoda bo strzelił troche na tzw ''pałe''.Z tego spokojnie można było zrobić brameczke.
37
Dużo się mówi o Bellinghamie czy Kejnie a tu nowy James Bond.Fatalne Euro.Nie wypada takiemu zawodnikowi zagrac taki turniej.Spore rozczarowanie.
7
@MesQueUnClub96 Kiedy Carlos Alcaraz skonczy wygrywanie szlemów czyli za jakies 15 lat
1
@Xaviball Bo nikogo nie obchodzą
0
@Kgorecki2500 @Culer9002 Za malo Bell zrobil w tym finale
2
Zwycięstwo Hiszpanii ma zalety ale tez i wady
2
@Sysia11 Za mocne to by bylo