Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Ale spoko ma polo lacosty
2
@mekston Fantastyczny bym powiedział
0
Soczyste dwa podwójne
1
@barcelonaLM Jak Federer w prime
1
@mekston Juz 3 razy łamał Novaka a ogolnie 5 w calym turnieju Novak
13
Var
0
W sumie bedzie smiesznie jesli okaze się ze Novak będzie wiecej razej łamany niz przez cały turniej Xd
1
@mekston @barcelonaLM Zalezy od podania Novaka,nie moze byc tak łatwo łamany
1
@mekston Słaby Serb ale to tenis.Zobaczymy na drugi
0
@mekston Dobrze ze na igrzyskach się obudził
0
@mekston Serwis świetny ale Novak na returnie nie gra swojej gry
1
@mekston Sasza i tak gra rewelacyjny sezon ale no to był choke z Fritzem
0
@mekston On tak naprawde wygral poki co jedno podanie i to tez nie tak latwo
0
@mekston Musi lepszy serwis byc
1
@Popitek12 Hurkacz by nie przeszedł Novaka
1
@mekston Przydałoby sie zeby zaczął drugiego
0
Z takim podaniem to nawet nie ma szans na podjęcie rękawicy.Tu musi być serwis Hurkacza w prime na trawie.
0
@mekston Mnie ciekawi w sumie bardziej podanie Novaka
6
@Lucyfffer Alcaraz to Hiszpan a swiat kocha Hiszpanów
0
@MesQueUnClub96 Po drugiej stronie nie ma jaśka to i ciężej sie gra dodi co
2
50 cent x Trump
0
@mekston A nie wiem ale jesli tak to dziwne tzn wydaje mi sie ze na trawie lepiej zdecydowanie zaczynac
1
@mekston Znowu przegral w papier,kamien i nozyce
0
Ale że Novak tylko łamany 5 razy był w tym turnieju to niezła statystyka.Mimo ze rywale sredni to jednak robi wrazenie
0
@MesQueUnClub96 Nie moze tak Novak serwowac jesli mysli o zwyciestwie.Tu musza być podania które mu dadza punkt a nie gemy po 15 minut
3
Return Carlosa na tym turnieju to inny poziom.Ciężko sobie wyobrazić zawodnika który jest tak mierny na swoim serwisie i traci go 19 razy XD w turnieju a i tak wygrywa mecze.Fenomen pod pewnym względem.
1
@AmigoBlancos Tylko Bellingham i Vinicius się liczą w ZP za 2024.
10
Erling ładuje mane na nowy sezon.Wiking po raz 3x z rzędu królem strzelców Premier League? @mekston @MesQueUnClub96
2
@MesQueUnClub96 Lech Sidior i Karol Stopa to goat duo tenisa
1
@Xaviball Leon nie gra w tym turnieju bo ma drobny uraz