Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Watkins za Kejna w drugiej to pewniaczek
3
@mekston Anglia to raczej czeka na kontry i na przeblysk kogos z przodu
4
To by było bardzo ciekawe. @mekston @barcelonaLM
4
Stefanos pogratulował @FcPortoFan1999
0
Klasyk wygrany set miec na ręku ze Słowenią a i tak ostatecznie przegrany
6
@Sulimo Yamal jest takim koksem że tylko urazy moga go zatrzymać.Talent nie z tej ziemi.
0
Olek Śliwka w tym sezonie jest strasznie zardzewiały...to nie jest ten Olek z 2023.Widac w nim flustracje bo nie wychodzi.
8
Iga Światek pogratulowała.
1
@mekston Tiafoe i Humbert zaskoczyli mega pozytywnie
1
@barcelonaLM Carlos troche turnieji odpuścil w tym roku i to takich co mógłby robic finały
2
@mekston Ciekawe za rok jak mu pójdzie.Taki 3x Wimbledon w wieku 22 lat by było wybitnie ale raczej focus będzie przedewszystkim na AUS open.
0
@michaleu Moze cos zajrze ale to tak jednym okiem
5
@michaleu Tenis i siatkówke
7
No kariera jest perfekcyjna.Wzorowo prowadzony zawodnik.
8
Nie ma znaku życia od 21 minut od @MesQueUnClub96
1
@barcelonaLM Jak się podniósł mentalnie po tym gemie
4
Zobaczymy jak odpowie reprezentacja
2
Champion 2024 Wimbledon Mr Carlos Alcaraz
0
Jak tego nie wykorzysta to ja juz nie wiem co ma zrobić.Dwa podania.
0
@mekston Teraz zagrał topowego gema a wczesniej...
0
I trzeba było tak zagrać w poprzednim...tenis jest piękny i okrutny
1
Jeszcze przy tym 40;30 to naprawde była łatwa piłka i taki out
1
Nie wierze...on przegrał tego gema wtf
0
Ajajjajaj z 40:0 na 40:40...
2
@mekston Te dwa ostatnie zagrania istny masterclass
3
Co to byl za punkt Alcaraza XD
0
No i gem o wszystko dla Novaka.Gdyby teraz dał się przełamać to chyba po meczu.
1
Novak 80% pierwszego w trzecim secie i widac to na korcie.
1
@mekston Serwis bardzo pomógł
0
@agaFCB Najpierw niech przełamie Carlosa