Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FabianekMrozek Kto jest lepszy w PL od Mbappe?
5
@Who_you_mam Vinicius był bardziej decydujący od Kyliana w tym sezonie.Umiejętnosci ma wieksze Mbappe ale brazol miał lepszy sezon.
38
@FabianekMrozek Ludzie sobie wmawiają ze to nie robi wrażenie by lepiej się poczuć.To transfer w stylu Cristiano do Realu.Wymien mi lepszych od Mbappe piłkarzy obecnie.Moze tylko Vinicius?
0
@mekston @FcPortoFan1999 Chyba ze dzisiaj Choker zagra swój prime
1
@mekston Sinner miał pecha na RG bo nawet jak byl w fajnej formie to w 2020 i 2021 trafial na Nadala
1
@takisobiektos @FcPortoFan1999 @mekston Sinnera uznaje za #1 wiec stawiam go przed Carlosem a Sasza prezentował sie lepiej niz Hiszpan ostatnio
1
Sinner kolejnym półfinalistą RG po Ruudzie który dostał walkowera od Novaka.Kolejny mecz o awans dzisiaj o 20 z udziałem Chokerosa i Carlitosa. @mekston
1
@FcPortoFan1999 Nie powiedziałbym,Zverev i Sinner przed Carlosem
0
@takisobiektos Wierzyłem przez kilka minut
0
@takisobiektos Dima wygra Roland
0
@NeroTFP1 Zasłuzenie.Jest #1 w tym sezonie w tenisie
0
@Barcanajlepszyteam Ale zobacz ze nawet dwa ostatnie mecze to 5-setówki.Ruud jest lepszy niz dwóch poprzednich rywali.
2
Rudy już chyba wie ze czas na zarabianie pieniędzy.Moze w duecie z Cristiano?
0
@Barcanajlepszyteam Obecny Novak?No nie wiem.On miał problemy z jaśkami.Ruud jest jaki jest ale potrafi na tej mączce fajnie grać
2
Tak myslalem ze Novak sie wycofa albo Ruud go zleje.Bez sensu byloby to grac z tym zdrowiem i z ta forma.Szkoda zdrowia. @mekston
1
@Popitek12 Hubert to zawodnik do 1/8
5
Brawo Sasza. @mekston @barcelonaLM @Popitek12
1
@takisobiektos Nawet juz jak ją wziął to przestrzelił ostro
1
@adi7adi8 Dwa babole zrobił
1
Duńczyk moze dziś sprawić niespodziankę,2:1.
0
@mekston @FcPortoFan1999 Ale Novak gra słaby turniej.On tak naprawde jest tutaj jeszcze żywy bo gral z jaśkami.On 5 setówki toczy z Musettim czy Cerundolo.Jesli głowa wytrzyma Ruudowi no to mysle ze ma spore szanse.
0
@FcPortoFan1999 Ruud jeszcze nie tak dawno pokonał Novaka na mączce
0
@mekston A ja powiem odważnie Ruud 3:1
0
No wybronił się Rune w tym ostatnim gemie i pierwszy set na jego konto.
1
@Kengo Zverev to top3 faworyt do tego turnieju.Jest w formie,jest zdrowy i mączka mu leży.Obstawiam takie 3:1 dla Niemca.
1
@Kengo Zverev chyba jest zbyt mocny obecnie na Duńczyka ale kto wie.
5
@macio_944 Flick bedzie mierzył się być moze najmocniejszym Realem od x lat pod względem kadry.Młodzi i głodni sukcesu.Barcelona tez pewnie nie ma zbyt duzo siana na transfery.
0
@FcPortoFan1999 Ale to juz nie jest ten Novak z poprzednich lat.No chyba ze tak jak mówie nagle wróci mu zdrowie
0
@FcPortoFan1999 To Musetti i Cerundolo są lepsi od Fritza i Ruuda?
0
Zobaczymy z lepszymi rywalami bo jaśki już się skończyły i teraz sama ''topka'' została w tenisie.Chyba ze Novak od next meczu będzie biegał jak nowo narodzony to kto wie.