2

@Rewolucja123 Są ekspertami w parterze więc odrazu szukają jak przewrócic

0

Oby Dustin ale będzie ciężko.

1

Jaki pijany sędzia xd

1

@Rewolucja123 Totalna kontrola

2

Czekanko na Dustina z Islamem.


1

@Donnie_Darko Niestety ale Barcelona stała sie druzyna najlepszą w wygraniu za rok,trzeba w koncu coś zmienic.Oby Flick zmienił.

6

Trochę smutne ale fajnie że potrafią pogratulować.


0

@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy z nich poradziłby sobie z Włochem

0

@MesQueUnClub96 To tylko Musetti po drugiej stronie dodi.Gra swietny mecz ale wciąz tylko Musetti a nie Alcaraz,Sinner czy Zverev

3

Ale serwis Włocha się popsuł w tym gemie i Novak z arcyważnym przełamaniem

3

Musiał Bór dodać twitta


1

@macio_944 Troche jak oglądanie serialu

7

@MesQueUnClub96 Dodi to ze wyjdziesz z domu to nie znaczy ze to wycieczka

0

@takisobiektos Nie ma tego błysku dzisiaj.Zresztą jakiś taki wolny się wydaje a niektóre piłki odpuszcza.

3

Pewny set od Włocha i już mu brakuje tylko jednego do awansu do dalszej fazy turnieju.Ten backhand pięknie chodzi.

7

@MesQueUnClub96 Idz już spać Dodi

0

Włoch łamie Novaka do 0 i ma szanse odskoczyć na 4:1.Jak na 22 latka to bardzo dojrzały tenis.

5

Pokazał Musetti cojones w tym tie-breaku i nagroda w postaci seta.Świetny mecz rozgrywa.

0

@mekston Fajne meczycho się szykuje

2

Casper Ruud w 1/8 Roland Garros.Norweg zmierzy się z GOATEM drugiej kategorii czyli Taylorem Fritzem. @mekston

0

@heniusss Bo to topowy bramkarz od x lat.W sumie tego się oczekuje od niego.

3

W koncu Bośniak przypominał kogoś kim był w cs go.


1

@barcelonaLM Mogl dzis odpasc tak naprawde

0

Novak clutch i wygrywa pierwszego seta.Solidna gra Musettiego pozwala mu rywalizowac praktycznie jak równy z równym z Serbem.

6

Chyba największy pozytyw LM.Zibi nie martw się bo i tak cie zaproszą do c+ pewnie x razy.


1

@takisobiektos No to Rudy rozłozy namiot pod koszem

1

@MesQueUnClub96 No zobaczymy Goberta i Victora razem więc top3 obronców w NBA

0

@MesQueUnClub96 Bardziej tu licze na Kanade i Francje

4

I to jest pozytywna informacja.W sumie czekam na te igrzyska w koszykówce.USA i ich dream team vs Kanada,Francja,Serbia,Słowenia itd.


1

@barcelonaLM Szkoda ze nie udało się dobić do tych 15 ale nie można być zachłannym.I tak to wynik z kosmosu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?