Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 Są ekspertami w parterze więc odrazu szukają jak przewrócic
0
Oby Dustin ale będzie ciężko.
1
Jaki pijany sędzia xd
1
@Rewolucja123 Totalna kontrola
2
Czekanko na Dustina z Islamem.
1
@Donnie_Darko Niestety ale Barcelona stała sie druzyna najlepszą w wygraniu za rok,trzeba w koncu coś zmienic.Oby Flick zmienił.
6
Trochę smutne ale fajnie że potrafią pogratulować.
0
@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy z nich poradziłby sobie z Włochem
0
@MesQueUnClub96 To tylko Musetti po drugiej stronie dodi.Gra swietny mecz ale wciąz tylko Musetti a nie Alcaraz,Sinner czy Zverev
3
Ale serwis Włocha się popsuł w tym gemie i Novak z arcyważnym przełamaniem
3
Musiał Bór dodać twitta
1
@macio_944 Troche jak oglądanie serialu
7
@MesQueUnClub96 Dodi to ze wyjdziesz z domu to nie znaczy ze to wycieczka
0
@takisobiektos Nie ma tego błysku dzisiaj.Zresztą jakiś taki wolny się wydaje a niektóre piłki odpuszcza.
3
Pewny set od Włocha i już mu brakuje tylko jednego do awansu do dalszej fazy turnieju.Ten backhand pięknie chodzi.
7
@MesQueUnClub96 Idz już spać Dodi
0
Włoch łamie Novaka do 0 i ma szanse odskoczyć na 4:1.Jak na 22 latka to bardzo dojrzały tenis.
5
Pokazał Musetti cojones w tym tie-breaku i nagroda w postaci seta.Świetny mecz rozgrywa.
0
@mekston Fajne meczycho się szykuje
2
Casper Ruud w 1/8 Roland Garros.Norweg zmierzy się z GOATEM drugiej kategorii czyli Taylorem Fritzem. @mekston
0
@heniusss Bo to topowy bramkarz od x lat.W sumie tego się oczekuje od niego.
3
W koncu Bośniak przypominał kogoś kim był w cs go.
1
@barcelonaLM Mogl dzis odpasc tak naprawde
0
Novak clutch i wygrywa pierwszego seta.Solidna gra Musettiego pozwala mu rywalizowac praktycznie jak równy z równym z Serbem.
6
Chyba największy pozytyw LM.Zibi nie martw się bo i tak cie zaproszą do c+ pewnie x razy.
1
@takisobiektos No to Rudy rozłozy namiot pod koszem
1
@MesQueUnClub96 No zobaczymy Goberta i Victora razem więc top3 obronców w NBA
0
@MesQueUnClub96 Bardziej tu licze na Kanade i Francje
4
I to jest pozytywna informacja.W sumie czekam na te igrzyska w koszykówce.USA i ich dream team vs Kanada,Francja,Serbia,Słowenia itd.
1
@barcelonaLM Szkoda ze nie udało się dobić do tych 15 ale nie można być zachłannym.I tak to wynik z kosmosu.