Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston To najbardziej martwi chyba tzn jego podanie jest mierne ale nie az tak
4
@MesQueUnClub96 Hurkacz Dimy nie przeszedł,to nie są dla niego mecze
0
@mekston Dobrze ze zaczyna pierwszy bo jakby szybko go Jannik złamał no to ciezko
3
@Sysia11 Najwazniejsze zeby Alejandro Garnacho był
0
@mekston Męczy to podanie
0
@mekston Obudzi sie w tym secie jeszcze
0
Carlos mniej błędów i jakoś to wygląda.W sumie jeszcze mozna powalczyc w tym gemie.
0
@barcelonaLM Ostatni zawodnik którego bym skreslil po kilku gemach
2
@barcelonaLM Z Novakiem rok temu dostał i przejął drugi set.Z Carlosem zawsze trzeba czekac
0
Tyle piłek to on dawno nie wyrzucił w trzech gemach.
2
@TheNekro94 Sinner juz za 2 miesiace 23 lata.W tenisie 2 lata to spory okres.Dwa lata temu to Nadal wygrywał ten turniej.
0
@takisobiektos Oddał mu Carlos tego gema troche,3 niewymuszone i 2 babole
0
@barcelonaLM Ciężko okreslic oczekiwania od Carlosa.Teoretycznie powinnismy wymagac zwyciestw w kazdym turnieju ale z drugiej strony ma on ma 21 lat
3
Marcus Smart to zawsze będzie serce Bostonu ale jednak Holiday to jest poziom wyżej.Totalny szef.Czasami jego staty nie pokazują jego wielkości.
1
@fart Zasłuzony MVP konferencji
8
Cały Boston.Chwile pośpią i zaraz +20.
2
@10LionelMessi10 Wiadomo to nie od dzis.Luka jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w lidze
1
@fart 2/10 w tej kwarcie i jedna trójka z siedmiu czy tam ośmiu
1
On tak dziwnie rzuca te trójki ale wpada soczyście
1
@fart Cięzki to jest meczap dla Dallas.Ich obrona mimo ze jest naprawde dobra w tych play offach to pokryć wszystkich tych trójkowiczów jest ciezko.Do tego brak odpowiedzi na KP.Będą ciężary.
1
@fart Pisalem ze jesli Kyrie się nie przełamie to nic z tego nie będzie.Klątwa wciaz aktywna
1
Dallas dziś wygląda jak Detroit Pistons
0
@czółkovsky GM Waszyngtonu
2
@fart Dzisiaj jak Durant w prime.Idzie w góre i nikt nic nie moze zrobić.Rzuca z takich zasiegów ze ciezko to zablokowac i reagowac.
0
@MesQueUnClub96 Przeciez to sam Jordan powiedzial ze widzi w Ancie samego siebie xd
1
@MesQueUnClub96 Nie porównuj tych druzyn do Celtów
2
Jaylen Brown wtfffffffffff
4
@MesQueUnClub96 Boston w 5
3
Potężny Łotysz
0
Tego się obawiałem ze Kyrie bedzie miał paraliz z Bostonem