1

@budel17 Oj tak.Best duo ever Pan Leszek i Pan Karol.

0

Pan Karol Stopa na mikrofonie i można oglądać

1

@BartqRKO Z tym trzeba się urodzić to co ma Kyrie.Możesz trenować dzień i noc ale to jest coś więcej niz trening.

1

@mekston Wygrany zgarnia Paule Badose

1

Kyrie jest specyficzny.Jego się kocha albo nienawidzi.


2

Ekipa Portugali na towarzyski z Finlandią.


0

@MesQueUnClub96 Jest dyskusja ale przed nim jest jeszcze 100 innych na jego miejsce

1

@FabianekMrozek W piłce klubowej Mbappe tez wygląda świetnie.Zdobyć 6 razy z rzędu króla strzelców nawet w Ligue to nie jest prosta sprawa.W Lm tez tych bramek ładuje co sezon bardzo duzo.Jedynie pucharu mu brakuje.

0

Ciekawe czy SAS kolejny sezon beda rozwijać zawodników i zatankują czy może pokuszą się juz w następnym sezonie.Chyba za wczesno ale Wemby wygląda na takiego co już to ma i moze rywalizować.


6

@FabianekMrozek Mbappe udowodnił swoją wartość w piłce reprezentacyjnej gdzie jest MŚ i vice MŚ grając świetny futbol.Foden dopiero co się przebił do 11 Anglii bo często grywał z ławki.

0

@takisobiektos Pewnie beda go oszczędzać i grac nim z 20 min by poteżny Al Horford odpoczął

14

@FabianekMrozek Pod jakim względem Foden jest lepszy od Mbappe?Pomijam ze sam Anglik zagrał życiowy sezon a Francuz od 5-6 lat jest w świetnej formie

2

Wielkie wzmocnienie Bostonu przed serią z Dallas.


6

@FabianekMrozek Kto jest lepszy w PL od Mbappe?

5

@Who_you_mam Vinicius był bardziej decydujący od Kyliana w tym sezonie.Umiejętnosci ma wieksze Mbappe ale brazol miał lepszy sezon.

38

@FabianekMrozek Ludzie sobie wmawiają ze to nie robi wrażenie by lepiej się poczuć.To transfer w stylu Cristiano do Realu.Wymien mi lepszych od Mbappe piłkarzy obecnie.Moze tylko Vinicius?

0

@mekston @FcPortoFan1999 Chyba ze dzisiaj Choker zagra swój prime

1

@mekston Sinner miał pecha na RG bo nawet jak byl w fajnej formie to w 2020 i 2021 trafial na Nadala

1

@takisobiektos @FcPortoFan1999 @mekston Sinnera uznaje za #1 wiec stawiam go przed Carlosem a Sasza prezentował sie lepiej niz Hiszpan ostatnio

1

Sinner kolejnym półfinalistą RG po Ruudzie który dostał walkowera od Novaka.Kolejny mecz o awans dzisiaj o 20 z udziałem Chokerosa i Carlitosa. @mekston

1

@FcPortoFan1999 Nie powiedziałbym,Zverev i Sinner przed Carlosem

0

@takisobiektos Wierzyłem przez kilka minut

0

@takisobiektos Dima wygra Roland

0

@NeroTFP1 Zasłuzenie.Jest #1 w tym sezonie w tenisie

0

@Barcanajlepszyteam Ale zobacz ze nawet dwa ostatnie mecze to 5-setówki.Ruud jest lepszy niz dwóch poprzednich rywali.

2

Rudy już chyba wie ze czas na zarabianie pieniędzy.Moze w duecie z Cristiano?


0

@Barcanajlepszyteam Obecny Novak?No nie wiem.On miał problemy z jaśkami.Ruud jest jaki jest ale potrafi na tej mączce fajnie grać

2

Tak myslalem ze Novak sie wycofa albo Ruud go zleje.Bez sensu byloby to grac z tym zdrowiem i z ta forma.Szkoda zdrowia. @mekston

1

@Popitek12 Hubert to zawodnik do 1/8

5

Brawo Sasza. @mekston @barcelonaLM @Popitek12


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?