Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Oj tak.Best duo ever Pan Leszek i Pan Karol.
0
Pan Karol Stopa na mikrofonie i można oglądać
1
@BartqRKO Z tym trzeba się urodzić to co ma Kyrie.Możesz trenować dzień i noc ale to jest coś więcej niz trening.
1
@mekston Wygrany zgarnia Paule Badose
1
Kyrie jest specyficzny.Jego się kocha albo nienawidzi.
2
Ekipa Portugali na towarzyski z Finlandią.
0
@MesQueUnClub96 Jest dyskusja ale przed nim jest jeszcze 100 innych na jego miejsce
1
@FabianekMrozek W piłce klubowej Mbappe tez wygląda świetnie.Zdobyć 6 razy z rzędu króla strzelców nawet w Ligue to nie jest prosta sprawa.W Lm tez tych bramek ładuje co sezon bardzo duzo.Jedynie pucharu mu brakuje.
0
Ciekawe czy SAS kolejny sezon beda rozwijać zawodników i zatankują czy może pokuszą się juz w następnym sezonie.Chyba za wczesno ale Wemby wygląda na takiego co już to ma i moze rywalizować.
6
@FabianekMrozek Mbappe udowodnił swoją wartość w piłce reprezentacyjnej gdzie jest MŚ i vice MŚ grając świetny futbol.Foden dopiero co się przebił do 11 Anglii bo często grywał z ławki.
0
@takisobiektos Pewnie beda go oszczędzać i grac nim z 20 min by poteżny Al Horford odpoczął
14
@FabianekMrozek Pod jakim względem Foden jest lepszy od Mbappe?Pomijam ze sam Anglik zagrał życiowy sezon a Francuz od 5-6 lat jest w świetnej formie
2
Wielkie wzmocnienie Bostonu przed serią z Dallas.
6
@FabianekMrozek Kto jest lepszy w PL od Mbappe?
5
@Who_you_mam Vinicius był bardziej decydujący od Kyliana w tym sezonie.Umiejętnosci ma wieksze Mbappe ale brazol miał lepszy sezon.
38
@FabianekMrozek Ludzie sobie wmawiają ze to nie robi wrażenie by lepiej się poczuć.To transfer w stylu Cristiano do Realu.Wymien mi lepszych od Mbappe piłkarzy obecnie.Moze tylko Vinicius?
0
@mekston @FcPortoFan1999 Chyba ze dzisiaj Choker zagra swój prime
1
@mekston Sinner miał pecha na RG bo nawet jak byl w fajnej formie to w 2020 i 2021 trafial na Nadala
1
@takisobiektos @FcPortoFan1999 @mekston Sinnera uznaje za #1 wiec stawiam go przed Carlosem a Sasza prezentował sie lepiej niz Hiszpan ostatnio
1
Sinner kolejnym półfinalistą RG po Ruudzie który dostał walkowera od Novaka.Kolejny mecz o awans dzisiaj o 20 z udziałem Chokerosa i Carlitosa. @mekston
1
@FcPortoFan1999 Nie powiedziałbym,Zverev i Sinner przed Carlosem
0
@takisobiektos Wierzyłem przez kilka minut
0
@takisobiektos Dima wygra Roland
0
@NeroTFP1 Zasłuzenie.Jest #1 w tym sezonie w tenisie
0
@Barcanajlepszyteam Ale zobacz ze nawet dwa ostatnie mecze to 5-setówki.Ruud jest lepszy niz dwóch poprzednich rywali.
2
Rudy już chyba wie ze czas na zarabianie pieniędzy.Moze w duecie z Cristiano?
0
@Barcanajlepszyteam Obecny Novak?No nie wiem.On miał problemy z jaśkami.Ruud jest jaki jest ale potrafi na tej mączce fajnie grać
2
Tak myslalem ze Novak sie wycofa albo Ruud go zleje.Bez sensu byloby to grac z tym zdrowiem i z ta forma.Szkoda zdrowia. @mekston
1
@Popitek12 Hubert to zawodnik do 1/8
5
Brawo Sasza. @mekston @barcelonaLM @Popitek12