Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Na spokojnie bierze pod pache i połdystansik
1
Kristpas jaki luuz
1
@zadafcb Guardiola trenerem NBA po zakonczeniu kariery w piłce
0
Fajne te bluzy treningowe ma Dallas.
0
Największy ekspert w USA już gotowy na finały.
2
Wtedy to był koszykarz
0
@Criss18Barca Hubert Hurkacz
11
Boskie statystyki.
0
@arasz1819 Nie neguje Araszu dużej pomocy dla Realu ale takie wycieczki bramkarza w karnych to abstrakcja
1
@DLFCB Zgodne ze wychodziles gdzie chcialeś?
15
Za każdym razem bawi.
1
@Zoker Szkoda dla ligi.Wybitny piłkarz i bedzie ciezko go zastąpic.
2
@takisobiektos Hubert rzadko się uśmiecha
4
@barcelonaLM Uśmiechnięty Carlitos
0
@Barcanajlepszyteam Był i w naszej Zaksie grał
1
Nimir ala Messi
1
@Rust_Cohle Znalazles te moje proby samobojcze po 5 miesiącach?Taki z ciebie samiec alfa a nie masz jaj nawet przeprosic mnie.
0
Sesja dzienna dla Hiszpana i Wlocha i super.Wieczór będzie można spędzić inaczej.Jedynie pechowo dla osób które będą pracować w tym czasie.
19
Niezłe staty.
6
@HighestInTheRoom Alvarez na LS,Sentino na N i na PS Sebastian.
2
@blakkudium Dziwne,wydawało sie ze jest dosyc duzym pewniakiem
1
@mekston Lepszy był dzisiaj Niemiec.Sasza ogólnie to cichy faworyt do wygrania RG.Mówiło sie o Novaku,Sinnerze i Alcarazie ale Zverev moze to zrobić.
2
To juz 11 mecz z rzędu wygrany przez Zvereva.Od Rzymu wciąż niepokonany.
2
@adi7adi8 Zasłuzone zwycięstwo
1
Sasza Zverev w półfinale Roland Garros 2024.Zmierzy się z Casperem Ruudem w piątek.
0
Gorzej Zverev nie mógł zagrac niz w tym gemie,tragedia.
0
@takisobiektos Oczywisty scenariusz.Ciezko sie gra jak wiesz ze kazda pilka jest kluczowa
1
No i Sasza dopadl Alexa w tym trzecim secie.Serwuje po 5 gem i wykończenie będzie tylko formalnością.Australijczyk przegrał mecz tym drugim setem. @mekston
1
@mekston Najlepszy pilkarz na swiecie,factos
1
@AFA I tak i nie tzn futbol Europejski stoi na wyższym poziomie ale nie oznacza ze w AP grają farmerzy.Po prostu w Europie jest więcej dobrych repek.