0

Novak wygrywa czwartego seta i ostatni set przed nami.Na plus napewno że Serb zacznie tego seta więc ewentualnie przełamanie na starcie moze ustawic ten mecz.

0

Taylor Fritz cóż za tiebreak...dzisiaj w swoim prime

2

@Messibestplayerintheworld Mbappe to gwarancja 35-50 bramek w sezonie +Vini,Jude

0

@FcPortoFan1999 Nie skreslałbym go z Novakiem w nastepnym etapie.Skoro Novak ma problemy z Musettim i Cerundolo to Ruud jest lepszy od nich

0

@mekston No w piątym kiepskie szanse

0

@FcPortoFan1999 Ruud jest bardzo dobry na mączce

0

@FcPortoFan1999 Alcaraz,Sinner czy nawet potężny Ruud

0

Cerundolo spoko tenis ale ktoś z czołówki by go szybko dziś skończył

0

@barcelonaLM Z drugiej strony nigdy nie był zawodnikiem w którego wypada wierzyć

0

@barcelonaLM Cerundolo zapomniał dograć meczu

2

Cristiano w dobrym humorze.


0

@Sysia11 Jednak Zverev,Sinner i Carlitos to faworyci

0

@mekston Jakbym chcial spróbować zarobic to bym postawil siano na chokera bo kurs jest bardzo duzy a to przecież solidny player na maczce a Carlos jeszcze nie pokazal zbyt wiele

3

@budel17 @Barcanajlepszyteam Dokladnie na tym samym etapie Carlos rok temu go odstrzelil z Garrosa 3:0

1

@Popitek12 Ale elektryzujący pojedynek ze względu na status GOATA drugiej kategorii Taylora Fritza

0

@Emhyr Z całym szacunkiem do Novaka ale no #1 to on juz od dawna nie jest.Ostatni raz #1 to był w listopadzie na finałach tamtego roku.W tym roku to on mało gra a nawet jak gra to bez błysku.

0

@Popitek12 Zverev wygra Garrosa?

0

Tsitsipas ma 0:5 z Carlitosem i jutro ma szanse się przełamać.Jakie szanse Chokerosa?
@FcPortoFan1999
https://x.com/TennisONEApp/status/1797505712542887956

0

@Stinger_ Ogladalem tylko 1 set a tam była dominacja Novaka wiec ciezko mi ocenic

1

@PatrychoO Federer zawsze miał fajne stroje

0

@takisobiektos No tak mi sie wydawalo ze nagle chyba nie przeskoczyło Cerundolo

0

O prosze wracam z piekarni a tu Argentyńczyk zaczął grac po takim miażdzącym secie przez Novaka

5

Dzieciak maszyna.Dopóki G2 będzie go miało w składzie to zawsze będą się liczyć.


2

@adi7adi8 Niko aim machine tak jak powinien grac

8

G2 ekipą która wygrywa IEM Dallas.Piękna historia.

1

@HighestInTheRoom Słabiutka mapka w jego wykonaniu,4 fragi w ct to ja nie wiem czy kiedys mial na niuku

1

Stewie widać ze rzucanie granatów ma we krwi

2

@barcelonaLM @mekston jest zwyciezca pucharu barca com wiec to podnosi prestiz tej ambasady

2

1

@HighestInTheRoom Byle zaczeli po ct

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?