Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ma to coś ten dzieciak.Niesamowity jest momentami.
1
@budel17 Mlody Rosjanin ich tak keruje w kazdym turnieju ze na miejscu organizacji obawiałbym się o bóle pleców monesego
4
@Pedri16Future Jeszcze jakby to był jakiś noname ale koleś który wygrał wszystko oprócz MŚ i był #2 przez 10 lat w futbolu to trochę komiczne.
0
@arasz1819 Lubie NBA ze względu na to ile trzeba poswięcic by coś osiągnać.Czasami musisz coś budowac latami a czasami nawet przez 10 i 20 lat jesteś nikim.
3
@Comentateiro Królem strzelców bedzie Vinicius JR
2
@arasz1819 @krajana Lubie boks/mma ale to troche przesada.Szkoda zdrowia.
1
@HighestInTheRoom Osobiście ani mnie to nie cieszy ani nie smuci.Te mecze,puchary juz nie maja znaczenia.Szkoda ze Ronaldo tego nie potrafi zrozumiec.
0
Chyba wole granie w fortnajta
1
@HighestInTheRoom Moim zdaniem zarówno Messi jak i Ronaldo zakończyli swoje kariery.Teraz czasem sie cos obejrzy z ich udzialem ale na drugi dzien zapominasz ze to było.To juz jest granie emeryckie.
1
@mekston Ma tez w deblu co też jest fajnym osiagnieciem
2
@mekston Super ze te igrzyska będą na mączce.Fajny turniej się szykuje.
4
@barcelonaLM Mysle ze sami organizatorzy marzą by Rafa zagrał.
2
@barcelonaLM Fajna grupe ma Portugalia.Mozna spokojnie naładowac karabiny.
1
@barcelonaLM Takie że jak nie wygrają tej serii to będzie żałoba w Bostonie.Muszą to wygrac ale Dallas jest niewygodne.Mają dwójke potężnych skillowo zawodników.
0
@mekston W repce będzie grał ze względu na swój status ale on juz powinien być jokerem z ławki
3
Brown vs Doncic w sezonie regularnym
9
@mekston Mysle ze on nie jest w stanie zaakceptować ze juz nic nie znaczy w poważnej piłce
3
@Popitek12 Nie mamy nic przeciwko
3
@AFA Ambicja zryła mu banie
4
Carlos Alcaraz Garfia w 1/8 Roland Garros.Zmierzy się z FAA lub Benem Sheltonem.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB
0
Cristiano powinien strzelac ostatniego
0
@AFA I tak raczej ławkowym będzie
4
@MesQueUnClub96 Nani w prime najlepszy skrzydłowy w PL
0
Ronaldo w koncu ogarnął ze wypada isc szybciej strzelac skoro strzelasz najlepiej w swojej druzynie
1
@MesQueUnClub96 On wie na czym polega futbol i wie jak się ustawić
0
Ciekawe czy Cristiano na bohatera będzie grał czyli ostatni do penalti
3
@mekston Az odpale karne bo Carlos i tak konczy zaraz
0
@barcelonaLM W głowie Amerykanina jest 0:2 i wie ze tylko cud moze to odwrócic,ciezko juz sie gra
0
@takisobiektos Niby tak ale z drugiej strony nie spodziewał sie takiego pocisku
0
@barcelonaLM Z kontuzją moze grac tylko jeden zawodnik i jest to GOAT Arabii