2

Ma to coś ten dzieciak.Niesamowity jest momentami.


1

@budel17 Mlody Rosjanin ich tak keruje w kazdym turnieju ze na miejscu organizacji obawiałbym się o bóle pleców monesego

4

@Pedri16Future Jeszcze jakby to był jakiś noname ale koleś który wygrał wszystko oprócz MŚ i był #2 przez 10 lat w futbolu to trochę komiczne.

0

@arasz1819 Lubie NBA ze względu na to ile trzeba poswięcic by coś osiągnać.Czasami musisz coś budowac latami a czasami nawet przez 10 i 20 lat jesteś nikim.

3

@Comentateiro Królem strzelców bedzie Vinicius JR

2

@arasz1819 @krajana Lubie boks/mma ale to troche przesada.Szkoda zdrowia.

1

@HighestInTheRoom Osobiście ani mnie to nie cieszy ani nie smuci.Te mecze,puchary juz nie maja znaczenia.Szkoda ze Ronaldo tego nie potrafi zrozumiec.

0

Chyba wole granie w fortnajta


1

@HighestInTheRoom Moim zdaniem zarówno Messi jak i Ronaldo zakończyli swoje kariery.Teraz czasem sie cos obejrzy z ich udzialem ale na drugi dzien zapominasz ze to było.To juz jest granie emeryckie.

1

@mekston Ma tez w deblu co też jest fajnym osiagnieciem

2

@mekston Super ze te igrzyska będą na mączce.Fajny turniej się szykuje.

4

@barcelonaLM Mysle ze sami organizatorzy marzą by Rafa zagrał.

2

@barcelonaLM Fajna grupe ma Portugalia.Mozna spokojnie naładowac karabiny.

1

@barcelonaLM Takie że jak nie wygrają tej serii to będzie żałoba w Bostonie.Muszą to wygrac ale Dallas jest niewygodne.Mają dwójke potężnych skillowo zawodników.

0

@mekston W repce będzie grał ze względu na swój status ale on juz powinien być jokerem z ławki

3

Brown vs Doncic w sezonie regularnym


9

@mekston Mysle ze on nie jest w stanie zaakceptować ze juz nic nie znaczy w poważnej piłce

3

@Popitek12 Nie mamy nic przeciwko

3

@AFA Ambicja zryła mu banie

4

Carlos Alcaraz Garfia w 1/8 Roland Garros.Zmierzy się z FAA lub Benem Sheltonem.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB


0

Cristiano powinien strzelac ostatniego

0

@AFA I tak raczej ławkowym będzie

4

@MesQueUnClub96 Nani w prime najlepszy skrzydłowy w PL

0

Ronaldo w koncu ogarnął ze wypada isc szybciej strzelac skoro strzelasz najlepiej w swojej druzynie

1

@MesQueUnClub96 On wie na czym polega futbol i wie jak się ustawić

0

Ciekawe czy Cristiano na bohatera będzie grał czyli ostatni do penalti

3

@mekston Az odpale karne bo Carlos i tak konczy zaraz

0

@barcelonaLM W głowie Amerykanina jest 0:2 i wie ze tylko cud moze to odwrócic,ciezko juz sie gra

0

@takisobiektos Niby tak ale z drugiej strony nie spodziewał sie takiego pocisku

0

@barcelonaLM Z kontuzją moze grac tylko jeden zawodnik i jest to GOAT Arabii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?