0

I tam powinien grać potężny Tobias @BartqRKO


1

@barcelonaLM Solidna wypłata wpadnie do Felixa

2

@FcPortoFan1999 Czemu nie,i tak to on bierze timeouty XD

4

LeBron postanowił zwolnić trenera.Zobaczymy kogo nowego wybierze.


3

@MesQueUnClub96 Nie,idz spać

0

@BartqRKO W sumie ale też czy SAS zdążą zbudowac taką druzyne zeby kręcił sie w top4 chociaż?

1

Ciekawe czy ktoś kiedyś zdobędzie MVP w wieku 22 lat.To musiałby byc jakiś turbo geniusz.


0

Ence to chyba lubi wynik 0:13 XD

1

@Emhyr Pod kątem skilla jest podobny do Rafy

2

Sporo


0

@FcPortoFan1999 Bez Giannisa Milwaukee by ograło 76?Wątpie.Z Kazdym by mieli problem wygrac serie jak dla mnie.Giannis zbyt duża roznica robi po obu stronach parkietu.

0

@FcPortoFan1999 Na Boston wątpie by ktokolwiek obecnie wygral na wschodzie.Murowany kandydat do finału NBA a Milwaukee cóz nie idzie ocenic

0

@FcPortoFan1999 I tak i nie bo po pierwszych dwóch meczach powinno być 1:1 gdyby nie sędziowie a pozniej roznie moglo by się potoczyć

1

@Comentateiro Oczywiscie ale nie za Frenkiego moim zdaniem

0

Oj zobaczyłbym Jimmego znowu z Embiidem ale pewnie przedłuzy z Miami.


1

@Comentateiro Odejscie Fernandesa tez oznaczałoby postawienie na młodych w stylu Garnacho,Mainoo

0

@MesQueUnClub96 Nie porównuj tamtej Premier League gdzie nie było takiego poziomu do obecnej gdzie masz 3 topowe ekipy Arsenal,City,Live i kilka solidnych

0

@MesQueUnClub96 Wina leży po stronie zawodników i trenera a nie tylko trenera

0

@MesQueUnClub96 Porównywalne wyniki ale za to z Fernandesem byli konkurencyjni w lidze.Potrafili trzymać sie tego 2-3 miejsca.To jest ich jedyny zawodnik za którego mozna wziąć dobre pieniądze.

1

@P33ck Erik Ten Hag wyrzuceniem ich z Pucharu Anglii zakonczyl ich sezon,factos

1

@P33ck Koncówke sezonu zepsuli ale przed dłuzszy czas byli top topów

0

@FcPortoFan1999 Bo nie sztuką jest wydawać na byle co.Oni zawsze beda miec pieniądze bo to jedna z największych marek ale dopóki nikt tego nie ulozy to bedzie to co jest.

0

@P33ck Sezon ligowy nie był świetny?

1

@FcPortoFan1999 Przy tak konkurencyjnej Premier League?Zobacz Liverpool ktory zagral świetny sezon skonczy na 3 miejscu w lidze.

0

@P33ck No za Fernandesa to był deal marzenie

2

@MesQueUnClub96 No i na 4 lata byli raz tylko w LM od 15-16 do przyjscia Bruno

2

@FcPortoFan1999 Z Fernandesem w skladzie zanotowali 3 sezony gdzie zajeli 3,2,3 miejsce w lidze.

2

@MesQueUnClub96 Przynajmniej z nim byli wstanie awansować do LM i coś wygrac i być konkurencyjnym

0

@P33ck To jest ich jedyny zawodnik który gra ofensywną piłke.Przeciez jak on odejdzie to nikt ci piłki prostopadłej nie zagra nawet.

3

@FcPortoFan1999 Na deskach to już od dawną są.Wstają czasami by dostać kolejnego gonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?