Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tam powinien grać potężny Tobias @BartqRKO
1
@barcelonaLM Solidna wypłata wpadnie do Felixa
2
@FcPortoFan1999 Czemu nie,i tak to on bierze timeouty XD
4
LeBron postanowił zwolnić trenera.Zobaczymy kogo nowego wybierze.
3
@MesQueUnClub96 Nie,idz spać
0
@BartqRKO W sumie ale też czy SAS zdążą zbudowac taką druzyne zeby kręcił sie w top4 chociaż?
1
Ciekawe czy ktoś kiedyś zdobędzie MVP w wieku 22 lat.To musiałby byc jakiś turbo geniusz.
0
Ence to chyba lubi wynik 0:13 XD
1
@Emhyr Pod kątem skilla jest podobny do Rafy
2
Sporo
0
@FcPortoFan1999 Bez Giannisa Milwaukee by ograło 76?Wątpie.Z Kazdym by mieli problem wygrac serie jak dla mnie.Giannis zbyt duża roznica robi po obu stronach parkietu.
0
@FcPortoFan1999 Na Boston wątpie by ktokolwiek obecnie wygral na wschodzie.Murowany kandydat do finału NBA a Milwaukee cóz nie idzie ocenic
0
@FcPortoFan1999 I tak i nie bo po pierwszych dwóch meczach powinno być 1:1 gdyby nie sędziowie a pozniej roznie moglo by się potoczyć
1
@Comentateiro Oczywiscie ale nie za Frenkiego moim zdaniem
0
Oj zobaczyłbym Jimmego znowu z Embiidem ale pewnie przedłuzy z Miami.
1
@Comentateiro Odejscie Fernandesa tez oznaczałoby postawienie na młodych w stylu Garnacho,Mainoo
0
@MesQueUnClub96 Nie porównuj tamtej Premier League gdzie nie było takiego poziomu do obecnej gdzie masz 3 topowe ekipy Arsenal,City,Live i kilka solidnych
0
@MesQueUnClub96 Wina leży po stronie zawodników i trenera a nie tylko trenera
0
@MesQueUnClub96 Porównywalne wyniki ale za to z Fernandesem byli konkurencyjni w lidze.Potrafili trzymać sie tego 2-3 miejsca.To jest ich jedyny zawodnik za którego mozna wziąć dobre pieniądze.
1
@P33ck Erik Ten Hag wyrzuceniem ich z Pucharu Anglii zakonczyl ich sezon,factos
1
@P33ck Koncówke sezonu zepsuli ale przed dłuzszy czas byli top topów
0
@FcPortoFan1999 Bo nie sztuką jest wydawać na byle co.Oni zawsze beda miec pieniądze bo to jedna z największych marek ale dopóki nikt tego nie ulozy to bedzie to co jest.
0
@P33ck Sezon ligowy nie był świetny?
1
@FcPortoFan1999 Przy tak konkurencyjnej Premier League?Zobacz Liverpool ktory zagral świetny sezon skonczy na 3 miejscu w lidze.
0
@P33ck No za Fernandesa to był deal marzenie
2
@MesQueUnClub96 No i na 4 lata byli raz tylko w LM od 15-16 do przyjscia Bruno
2
@FcPortoFan1999 Z Fernandesem w skladzie zanotowali 3 sezony gdzie zajeli 3,2,3 miejsce w lidze.
2
@MesQueUnClub96 Przynajmniej z nim byli wstanie awansować do LM i coś wygrac i być konkurencyjnym
0
@P33ck To jest ich jedyny zawodnik który gra ofensywną piłke.Przeciez jak on odejdzie to nikt ci piłki prostopadłej nie zagra nawet.
3
@FcPortoFan1999 Na deskach to już od dawną są.Wstają czasami by dostać kolejnego gonga