Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Bo on ghostuje w LM ale też oddajmy ze ma solidny sezon ligowy gdzie zdobedzie pewnie króla strzelców
0
Aj szkoda tego gema.Mogła Iga łamać ale Saba ładnie się obroniła. @mekston
2
@MesQueUnClub96 Erling Braut Haaland po raz drugi królem strzelców PL
0
@mekston Zobaczymy czy odpowie Palmer
3
Erling Braut Haaland x2
1
@fart Na zywo takie cos zobaczyc,bajeczka
3
Ładny widoczek
0
@MesQueUnClub96 Zastanawia mnie po prostu fakt jak możesz pisac o byciu odklejonym do kogos jak sam jestes xd
2
@MesQueUnClub96 Przecież ty dodi jestes definicją odklejeńca
0
@abram3k Klemą Lenglę
1
@blakkudium Kliri Penalti
1
@budel17 Szkoda ale cóż
7
Erling Braut Haaland
2
@HighestInTheRoom @budel17 Ale z drugiej strony człowiek się tak przyzwyczaił ze to juz nie robi wrazenia,nie ma juz tej druzyny
2
@HighestInTheRoom Okropnie się to oglądało
15
@MesQueUnClub96 Nie mam 15 lat jak ty by drapać biurko gdy Bellingham trafi bramke xd
7
Jude z 18 bramką ligową w tym sezonie.
https://x.com/TransferSector/status/1786783930882154782
0
@Opta Alvarez grał tylko dlatego ze KdB miał kontuzje.Jednak jest bardziej rezerwowym.
2
Polski futbol w pigułce
https://x.com/majkeI1999/status/1786670099933339684
2
@mekston Mecz o sezon w środe
0
Zmiany w Ence i to jak najszybciej.Tego składu juz się nie da uratować.
1
@MesQueUnClub96 A jak odpadnie to usuwasz konto co ty na to
0
@Bagsik88 Czepiać sie Fernandesa to trzeba byc odklejonym bagsiku
1
@MesQueUnClub96 No jesli odpadnie z Realem no to średniawy sezon jak na standardy Bayernu
0
Wtedy nie wyglądało to az tak słabo ale teraz...ajaj.
0
@mekston Kane to jedyny piłkarz z Bundes który zasługuje na ZP jak klepnie LM i dobry wynik na ojro
0
@Transu96 I tak to jego sezon debiut a robi liczby na poziomie Lewego
1
Kane dorzuca dzisiaj jeszcze dublecik i robi ten rekord na miękko.
0
@zadafcb Ja również,go ANT
1
Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Wolves.Chyba najbardziej oczekiwana seria.