0

Póki co to nasi bez podejscia.Trentino na bloku petarda.

0

@kulek22 Aaa oni 2x byli z Zaksa

0

Trentino chyba najlepiej zarządzany siatkarski klub we Włoszech.Mądre kontrakty,stawianie na swoich i ida za tym sukcesy pucharowe.

2

Rudy nie do poznania.


1

@mekston Będzie głodny suckesu

2

Fatalny dzien @FcPortoFan1999 @mekston


2

O proszę zaraz finał siatkarskiej LM.Fajnie by było podtrzymać passe wygranych 4x z rzędu przez klub z Polski.

5

Pewnie będzie #1 za kilka lat. @mekston @MesQueUnClub96


6

Ant man.


0

Trzeba oddać Rudemu że gra rewelacyjne play offy pod względem defensywnym.Przeniósł ten swój wpływ defensywny z sezonu zasadniczego do play offów.Teoretycznie w liczbach tego nie idzie zobaczyć ale na parkiecie widać to odrazu.


1

Mega trudny rzut ale jak wykonany.


1

@Comentateiro Murray totalnie nieobecny ale to jest własnie ta obrona Wolves.Ich znak firmowy sezonu zasadniczego.

8

Minnesota wygrywa pierwszy mecz w serii z Denver a ich lider mimo że sędziowie próbowali go powstrzymać pokazał na co go stac.
@Comentateiro @fart @BartqRKO @takisobiektos


2

@heniusss Wkurzyli go z gwizdkami

2

W jordanowskim stylu.


0

@heniusss Sedziowie pijani

1

Haha sędzia daje techa Antowi bo pokazuje dominacje genetyczną xd

1

@Comentateiro Mocne wejscie Townsa w 2 polowe.

0

Czyste pozycje ma Minnesota i pudło za pudłem.Cieżko by Ant klepał punkty co akcje.

1

@Comentateiro Towns musi więcej na siebie brać.

2

Ale poszedł run od Denver.

1

@Comentateiro Gobert 2.16,Towns 2.11,McDaniels 2.06,Edwards 1.96 ale on skacze pod sufit i Mike Conley 1.83 ale jest weteranem i gra madrze.Pierwsza piątka to monster defensywny.

2

McDaniels 1 all nba defensive

2

@Comentateiro Zawsze jak oglądam mecz Wolves to patrze jak on broni.Duzo osob sie zachwyca atakiem ale on jest świetnym obrońcą.Szybki,atletyczny,silny z dobrą czutką na kontakcie.

2

Ant szybko rozpoczął tą serie.Jest piękny.A tu wzór jak powinno się bronić.


2

@Lionel_Messi10 Oczywiście że tak (sprzedaz) ale nic takiego nie bedzie miec miejsca i pewnie cała trójka zostanie

0

@Kamiloza91@jerzychytrus Nie mówie by go sprzedawać ale napewno juz nie ma tego statusu co kilka lat temu gdzie był największym talentem na świecie.Sporo się zmieniło.

1

@fart Ale tez trzeba przyznac uczciwie ze w momencie podpisania to był fajny kontrakt

2

@jerzychytrus On opuścil więcej meczy niz Dembele a to juz wyzwanie.Juz nie wspominając ze po 30minutach fizycznie wygląda jakby wyszedł dopiero z kopalni.

1

@jerzychytrus Nietykalny to jest Yamal,Cubarsi i Gavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?