Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Sasza jedyny chyba może zagrozić Novakowi
1
@MesQueUnClub96 No jak tego turnieju nie wygra to troche będzie beczka,tam nikt dobry nie gra poza Novakiem
4
Gdzie Arsenal nie może tam sędzia pomoże,karny z czapy
0
@MesQueUnClub96 A co na to Sentino?
1
@MadafakinGuy Najwiekszy magik w historii Nba.No nikt nie mial takiej techniki połączonej z kordynacja ruchową.
1
@BartqRKO Może gra z kontuzją jak pewien skrzydłowy z Portugalii
1
@BartqRKO Luka gra słabo.On sobie klepie te punkty bo musi je klepac z 30 rzutów ale jego % sa tragiczne.Po tym meczu to bedzie miec jakies 20% zza łuku.
0
@MesQueUnClub96 No bez jego formy by było bardzo ciężko.Kyrie nie oddaje tylu rzutów a trafia bardzo dużo.
1
@MesQueUnClub96 Czemu xd?Kyrie niesie Luke w tych play offach a LAC grają bez swojego najlepszego zawodnika.Fakt czy nie dodi
0
@MesQueUnClub96 Kyrie >Luka
4
Kyrie akcja play offów XD.Jasny gwint.
2
@MesQueUnClub96 To teraz patrz wyjmij najlepszego zawodnika z Dallas tak jak z LAC i jak myslisz ile wygra Dallas meczy bez Luki xd
0
@MesQueUnClub96 W czym?xD 4:2 dla Dallas bez Leonarda dodi
0
@MesQueUnClub96 Porównywac Donte do Irvinga to jak passata do ferrari
0
@MesQueUnClub96 Wtedy jeszcze nie było wiadomo ze Leonard nie jest wstanie wgl grać
0
@MesQueUnClub96 Brunson jakby miał Kyriego to by nie musial grać hero ball
1
Kyrie rozgrywa potężne play offy.Chłop sobie klepie 25pkt srednio na mecz na 50% z gry i 40% zza łuku.Jest mocny.
0
@MesQueUnClub96 Bo oddaje mase rzutów,najwięcej na parkiecie.Jak on się nie ogarnie to OKC ich klepnie na luzie
0
@MesQueUnClub96 Luka rekord nietrafionych trójek w play off?
0
@BartqRKO Nowa hala,nowy Leonard
1
@BartqRKO Dlatego podpisany na kolejne 3 lata za 150 baniek
0
@BartqRKO No i wtedy Leonard był świetny a na play offy jak zwykle go nie ma
0
Clippers bez swojego najlepszego zawodnika a i tak Dallas się męczy.Szkoda ze Leonard nie jest w stanie grać.Z nim zdrowym pewnie seria by się skonczyła na 4:1 albo 4:2 max.
0
@PatrykBarca Nico niestety tez czasami ma te przekonanie co Vinicius czyli cały świat jest przeciwko niemu.
5
Okrutne życie piłkarza.
0
@MesQueUnClub96 Licze na Maxa w Mercu i Lewis oczywiscie w Ferrari i bede mogl ogladac f1 ze spokojem a Sainz to se moze kręcic 4-6 miejsce
2
@P33ck Jedyny minus Nico to że ma trochę styl Viniciusa w sprawach wiadomo jakich
0
@MesQueUnClub96 Zaden z nich
0
@Szreko No duzo większy talent niz Rashford
0
Oj sredniawy ten strzał Greenwooda