1

@michal26 Ale tez to nie wina Kejna ze Bayern jest beznadziejny.Anglik gra wybitny sezon a przypominam ze to jego debiut w nowym srodowisku.

0

@mekston Watpie tzn jakby gral razem z Kejnem to ta

10

@michal26 Jakby Lewy mial grac w Tottenhamie i mial 2 sytuacje na mecz to by szybko wyjechal z Anglii.Malo docenia sie Kejna ze on z niczego wykrecal potezne liczby a ze nic nie wygrywał to nic dziwnego.Tam by Messi nic nie wygral.

4

@michal26 Technika Kejna i Lewego to inna bajka.Anglik czasami gra jak klasyczna 10.Podania niczym Leo.

19

@michal26 Umiejętności wedlug mnie ma wieksze Kane ale to moja skromna opinia

0

@szkodastrzepicryja Monesego to oni powinni nosiac na rękach co turniej bo ich trzyma zawsze sam

1

@budel17 Tyle energi na wracanie i w najważniejszej rundzie skracają.Totalnie tego nie rozumiem.Szkoda Monesego który jak nie zrobi x fragów to przegrywa mecz.

1

Najbardziej bolesny wynik dla G2 i Navi w finale Majora.Dziwna decyzja o wyborze Ancienta kosztem Inferno.

0

@PawkoFCB Dziwne ze nie chcieli grac inferno

4

2

Kocur absolutny.Niesie to G2 na plecach.


1

Zion chyba zrozumiał ze musi sie ogarnać.Wspaniały ma ostatni okres.


1

@mekston Jednak 5 mln

0

@Rewolucja123 Felix MVP

3

Yamal chyba nic dzis dobrze nie zrobił ale beda i takie mecze sie zdarzac.Szkoda ze go Don Xavi tak męczy skoro nie idzie.

4

Felix


0

@mekston 20-30mln max

0

Joao Felix juz must have do wykupu

0

Rywal w 10 a Barcelona oddaje jeden celny strzał.

5

Al Tai płaci rachunek @mekston


1

@MesQueUnClub96 Chciałbym bo lubie Edwardsa ale bez KATa męcząca jest to czasami druzyna do oglądania

0

Zywoo w erze cs2 już nie jest takim dominatorem jak w cs go.Duzo większy wpływ ma donk na Spirit niz zywoo na vita.

1

@MesQueUnClub96 Jesli Denver lub OKC zajmie 1 miejsce to ich zawodnik wygra MVP

0

@MesQueUnClub96 Suns bez formy,Spurs Blazers tankują,GSW,Lakers I Kings graja przecietnie i trudny mecz z Bostonem

2

@MesQueUnClub96 Pelikany maja spoko terminarz,LAC tez nienajgorszy

1

@MesQueUnClub96 Mysle ze juz jest za pozno i wygra SGA/Joker i Luka bedzie 2/3

1

Oj chyba będzie trzecia mapka w tym meczu.Faze na Vertigo jednak bieda mimo wygranej ze Spirit.

1

@FcPortoFan1999 To jest największy +Kyriego czyli jego prime widzielismy w najwazniejszym momencie kariery.Piękne finały.

4

Perfekcja Kyriego jako druga opcja zespołu.Pewna rączka.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?