Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Ale tez to nie wina Kejna ze Bayern jest beznadziejny.Anglik gra wybitny sezon a przypominam ze to jego debiut w nowym srodowisku.
0
@mekston Watpie tzn jakby gral razem z Kejnem to ta
10
@michal26 Jakby Lewy mial grac w Tottenhamie i mial 2 sytuacje na mecz to by szybko wyjechal z Anglii.Malo docenia sie Kejna ze on z niczego wykrecal potezne liczby a ze nic nie wygrywał to nic dziwnego.Tam by Messi nic nie wygral.
4
@michal26 Technika Kejna i Lewego to inna bajka.Anglik czasami gra jak klasyczna 10.Podania niczym Leo.
19
@michal26 Umiejętności wedlug mnie ma wieksze Kane ale to moja skromna opinia
0
@szkodastrzepicryja Monesego to oni powinni nosiac na rękach co turniej bo ich trzyma zawsze sam
1
@budel17 Tyle energi na wracanie i w najważniejszej rundzie skracają.Totalnie tego nie rozumiem.Szkoda Monesego który jak nie zrobi x fragów to przegrywa mecz.
1
Najbardziej bolesny wynik dla G2 i Navi w finale Majora.Dziwna decyzja o wyborze Ancienta kosztem Inferno.
0
@PawkoFCB Dziwne ze nie chcieli grac inferno
4
Fcking Chuk Norris
https://x.com/ada3cz/status/1774203034966294543
2
Kocur absolutny.Niesie to G2 na plecach.
1
Zion chyba zrozumiał ze musi sie ogarnać.Wspaniały ma ostatni okres.
0
Wow
https://x.com/Live_event25/status/1774190422853619969
1
@mekston Jednak 5 mln
0
@Rewolucja123 Felix MVP
3
Yamal chyba nic dzis dobrze nie zrobił ale beda i takie mecze sie zdarzac.Szkoda ze go Don Xavi tak męczy skoro nie idzie.
4
Felix
0
@mekston 20-30mln max
0
Joao Felix juz must have do wykupu
0
Rywal w 10 a Barcelona oddaje jeden celny strzał.
5
Al Tai płaci rachunek @mekston
1
@MesQueUnClub96 Chciałbym bo lubie Edwardsa ale bez KATa męcząca jest to czasami druzyna do oglądania
0
Zywoo w erze cs2 już nie jest takim dominatorem jak w cs go.Duzo większy wpływ ma donk na Spirit niz zywoo na vita.
1
@MesQueUnClub96 Jesli Denver lub OKC zajmie 1 miejsce to ich zawodnik wygra MVP
0
@MesQueUnClub96 Suns bez formy,Spurs Blazers tankują,GSW,Lakers I Kings graja przecietnie i trudny mecz z Bostonem
2
@MesQueUnClub96 Pelikany maja spoko terminarz,LAC tez nienajgorszy
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze juz jest za pozno i wygra SGA/Joker i Luka bedzie 2/3
1
Oj chyba będzie trzecia mapka w tym meczu.Faze na Vertigo jednak bieda mimo wygranej ze Spirit.
1
@FcPortoFan1999 To jest największy +Kyriego czyli jego prime widzielismy w najwazniejszym momencie kariery.Piękne finały.
4
Perfekcja Kyriego jako druga opcja zespołu.Pewna rączka.