4

@MesQueUnClub96 To oczywiste raczej dodi.Phoenix jedynie walczy by nie spaść na 9 miejsce.Najlepiej by bylo zając 7 miejsce i grac z OKC/Wolves.

0

@RoberDzik Jako jednostka Zidane ale w zespole lepiej miec Inieste

39

@VegetaPolska Powiedzial to co kazdy wie kto mieszka w Polsce

3

Ale Sinner dostał drabinke do półfinału.Tak naprawde dopiero teraz będzie grał z kimś z top25.

3

@Popitek12 No w koncu Mbappe grał z Leo Messim

2

@FcPortoFan1999 Mocna kandydatura napewno.Dame to nie wiem czy jest nawet top50 all time tak szczerze mówiąc.

1

TOP10 bez pierscienia


5

O prosze.Turniej w Miami to i na mecz można pójsc.


1

@PatrychoO GTA z 2013 bije na łeb najnowsze gry

5

Rozwój SGA na przestrzeni ostatnich lat iście nieprawdopodobny.Z zawodnika o potencjale all stara do gwiazdy ligi.


13

@MesQueUnClub96 Patrząc na historie twoich wpisów to widzę młodego człowieka który chce zbyt szybko uzyskac efekt małym kosztem

17

@MesQueUnClub96 Jak u ciebie dodi deficyt to pewnie brak laysów na wieczór

8

@MesQueUnClub96 W tak młodym wieku nie jestes w stanie schudnąć bez zadnych chorób?Niemozliwe dodi.

43

@MesQueUnClub96 Jesli nie masz żadnych chorób itd to tylko twoje lenistwo sprawia ze jestes jaki jestes.

2

@Emhyr I tak fajnie bedzie zagrac przeciwko gwiazdom

5

Hubert Hurkacz rozwalający rakiete. @mekston @barcelonaLM


1

Wow


9

@barcanawieki Przynajmniej będziemy grac bez presji bo oczekiwania sa zerowe wzgledem rywali.Przy dobrych wiatrach moze remis z Austria.

0

@koziar O dogrywka kolejna

2

To się nigdy nie znudzi.Dame Time. @BartqRKO @takisobiektos @fart


4

@barcelonaLM Dodi nie przepuści okazji na hat-tricka

0

@MesQueUnClub96 Kazdy wie jak wyglądał ten mecz dodi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 No gdy Carlos grał swoje to miał ten mecz a niestety pozniej sztuczki Serba,emocjonalna słabosc Hiszpana i cóz

2

@barcelonaLM Tommy Paul najtrudniejszy

0

@MesQueUnClub96 No i to było zwycięstwo gdzie sportowo go pokonał

2

@MesQueUnClub96 Wiemy jak wygladały zwycięstwa Novaka,najpierw krecz Carlosa na RG który nie grał po drugim secie a pozniej zwycięstwo Novaka gdy Carlos myslal ze Serb zle się czuł i zdjął noge z gazu

1

@barcelonaLM Tommy Paul to najgorszy meczap dla Carlitosa

3

@MesQueUnClub96 Dodi my się tylko droczymy a ty wybuchasz

3

@mekston Styl w tenisie Hubi vs Carlitos
1.Alcaraz
przerwa
jeszcze jakas przerwa
ostatnia przerwa
2.Hubert Hurkacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?