Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Jak to Hubert
1
@MesQueUnClub96 Słabo dzis serwował to prawda
0
Dima domyka seciora na 2:0,mam nadzieje ze @budel17 odpusciles xd
0
@MesQueUnClub96 Twoim zdaniem
0
@MesQueUnClub96 To tylko dyskusja,wymienilismy się opiniami i tyle xD
0
@Popitek12 Oprócz Dimy
0
@MesQueUnClub96 Za bardzo bierzesz na powaznie wszystko ;d
0
@MesQueUnClub96 No więc teraz już cojones opadły xD
0
@MesQueUnClub96 Przeciez Carlos jest na przegranej pozycji wiec co mam stawiac,napisales ze złomowanie jest xD
1
@MesQueUnClub96 Strach ma wielkie oczy ;v
1
@budel17 Chyba bym nie ryzykował ale twoje siano xD
2
@MesQueUnClub96 Jak Carlos wygra ten mecz to usuwasz konto,co ty na to Dodi
0
@budel17 Teraz i tak pewnie kursik mocno spadł
0
@budel17 Powiem tak jesli cudem urwałby tego seta Carlos no to moze byc nakręcony
2
@barcelonaLM Dima>Hurkacz
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy tenisista sobie tak mówi dlatego tak mało jest tych wielkich.Nie sztuką jest zagrac dobry mecz czy turniej
1
@barcelonaLM Tak naprawde co zrobi Carlos to Bułgar zrobi to lepiej.Ciezko rywalizowac
1
Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii to napewno.
0
@budel17 Dlatego napisalem ze Bułgar gra wybitnie i dlatego dzis wygra xD
1
@MesQueUnClub96 Zobacz Medvedeva jak gra w obronie momentami a nie ma zbyt duzej szybkosci.Kwestia czucia i odpowiedniego poruszania sie.
1
@takisobiektos @budel17 Ale nikt nie pisze ze Dima gra zle bo gra wybitnie xD.Carlos gra solidny tenis ale to jest tylko solidny
2
@MesQueUnClub96 Ty myslisz ze to ze on szybko biega to daja mu arguemnty by odbijac kazda pilke?Tak mam to rozumiec xD
0
@budel17 No jest lepszy ale to nie wyklucza drugiego ze nie jest do dzien Carlosa xD
0
@budel17 Gra po prostu solidnie ale dzis solidnie to zbyt mało
0
@MesQueUnClub96 Nie rozumiesz dodi.Oczywiscie ze sa akcje które obroni tylko Carlos ze względu na jego motoryke ale jego obrona głównie wynika z mądrego poruszania się po korcie.
1
@MesQueUnClub96 Jego czucie i inteligencja na korcie a szybkosc to dwie różne sprawy
0
@agaFCB Dopiero jak będzie 2:0 dla Dimy bede pewny ze Carlos odpadł
1
@MesQueUnClub96 1.Technika 2.Gra i pojęcie w defenyswie 3.Forehand 4.Szybkośc
1
@MesQueUnClub96 To ty się ośmieszasz dodi.Najpierw pisałes ze Carlos mocno uderza,potem ze ma farta a teraz ze bazuje na szybkosci.On ma wszystko z BIG3.Nie da się okreslić tak naprawde na czym on bazuje.
1
@MesQueUnClub96 No ci tylko mowie jak to bedzie wygladac w razie wu xD