0

@Amadeo1996 mój ulubiony filmik na youtubie

0

Nie pompuje się na remontade bo jak dadzą dupy to znowu człowiek będzie smutny - co ma być to bedzie

1

Jak City wygra wszystko do końca to ma mistrza?

6

@PatrychoO i logo Championship na boku

2

Czy Wy też uwielbiacie Cancelo?

3

Pasuje mu teraz utrzeć nosa.

0

@BorzyKrzys Bieber goat

2

Najgorzej jak jutro wejdziemy dobrze w mecz, będziemy mieli ze trzy setki i żadnej nie wykorzystamy. A Atleti puści jedna długa piłe i będzie adios.

0

A propos jutrzejszego meczu postawiłbym na obrone:
Gerard Martin - Eric - Araujo - Kounde, a na lewym skrzydle dałbym Joao Cancelo. Portugalczyk robi najwięcej zamieszania z lewej strony boiska, a przecież gra na obronie xd

0

Tjago Pitarcz> Kroos w prime

0

Oglądam Cracovia-Arka.
Oczy krwawią

0

Legia zamyka kupon na 800 zł, jazdaaaa!

0

@Katalończyk 99 teraz już prawie u wszystkich tych najpopularniejszych

2

W piłce nożnej powinno być jak w bukmacherce, prowadzisz dwiema bramkami i już wygrywasz

0

@JanuszKorwinMikke w tamtym sezonie Casado TOP

0

@JanuszKorwinMikke Nie przesadzaj, Casado to bardzo dobry, młody zawodnik, po prostu nie dostaje szansy w tym sezonie.

1

@Comentateiro Real wtopił, Barceloną wygrywa derby i powiększa przewagę w lidze, praktycznie już nic nie powinno przeszkodzić Barcelonie w zdobyciu Ligi. Wszystkie siły na Ligę Mistrzów!!

0

@Bernard777 ratował im kilka razy dupę jako zmiennik

0

Kupon Arsenal też zawalił

0

@KamQiX tu nie ma strachu, to po prostu realna ocena sytuacji

4

@TR3YWAY ze czterdzieści złotych

0

@korni20 i dwa samobóje hehe

0

@kaamil1910 300 mln to dobra cena za Pedriego

8

@KamQiX taa, już to widzę jak robimy kogoś na miękko :)

4

Chciałbym żeby Arsenal zesrał się znowu metr przed kiblem

23

To jest w życiu najgorsze. Można mieć milion planów, można cieszyć się każdym dniem, ale nigdy nie wiesz kiedy jest Twoja pora.

4

@FCBparasiempre przeczytałem w necie gdzieś że zasłabł podczas biegania

3

Miłego i zdrowego weekendu Wam życzę

0

@Dari0G znaczy we wtorek hehe

0

W środę będzie wielka remontada!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?