0

@4drian0 kiedyś się spełni

0

Lewy dzisiaj hat trick i zamyka wszystkim buzie

1

Mam jakieś złe przeczucia, pewnie przez historię spotkań w LM

0

@PIWOSZ89 nie ma opcji Piwoszu, 3:1 do przodu

3

@A4ron napisałem to samo 10 sekund pozniej...
Podobno wielkie umysly myślą podobnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@allien18 dokładnie.. kto to kurw jest

0

@Gibbon_FCB a no faktycznie, zapomniałem że to był jeden mecz. Albo po prostu chciałem zapomnieć

3

Pasuje teraz zrobić mema jak spotyka się dwóch Spidermanow: my i Chelsea
Temat przewodni: 8:2 w dwumeczu

2

Gdybym miał jedno życzenie to chciałbym żeby Real przegrywał wszystkie spotkania 0:5

1

@Azazel_Pazuzu tam nie ma drużyny, zbudowani na petrodolarach

1

@Limaker tu jest kurka karny jak byk

6

I ta cieszynka tego Czarniciusa Jr...
Gość co najwięcej płacze i śmie robić taka cieszynke.
Oby odbiło mu się to kiedyś w przyszłości

10

Boże jak ja nienawidzę tych zawodników Realu Madryt.
Tych komentatorów też.

1

Haaland to jest największy beton i placek jaki istnieje, Paweł Brożek bije go na głowę

8

@agaFCB Sześć miesięcy temu zapisałem się na siłownię i żadnych efektów nie widać. Jutro idę tam osobiście i sprawdzę co się dzieje

1

@FcPortoFan1999 jedna z najgorszych rzeczy na świecie...

3

Mam nadzieję że Hansi Flick zostanie trenerem Barcy na długie długie lata!
Ten gość ma taką aurę - Vamos

0

@lucas/catalan moja jest starsza o 7 i jest legancko

1

@BojanKriKicz za to w Niemczech króluje imię Donald

0

Mecz imienia Realu Madryt

1

@FCB_dimiC wystarczy zobaczyć jak wszyscy zasuwali w meczu z City i jak ich zbudowała ta wygrana. To tylko takie moje luźne spostrzeżenie.

0

@majkiii ten gość za dużo pajacerki odwala

0

Real łapie formę, robi się nieciekawie. Śmiesznie by było jakby wrócił Mokebe i nagle wszystko by się posypało.

0

Nie ma obecnie za wiele dobrych 9-tek.

0

@DonAndresFCB nie no 50 to troszkę za dużo, 20 max

1

@FcPortoFan1999 okej, pozdro :)

0

C@FcPortoFan1999 czemu nie dajesz spacji po kropce?

2

Wymienilibyście Pedriego i Yamala za Valverde?

0

@FcPortoFan1999 tak, a Legia ja mistrza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?