EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 kiedyś się spełni
0
Lewy dzisiaj hat trick i zamyka wszystkim buzie
1
Mam jakieś złe przeczucia, pewnie przez historię spotkań w LM
0
@PIWOSZ89 nie ma opcji Piwoszu, 3:1 do przodu
3
@A4ron napisałem to samo 10 sekund pozniej...
Podobno wielkie umysly myślą podobnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@allien18 dokładnie.. kto to kurw jest
0
@Gibbon_FCB a no faktycznie, zapomniałem że to był jeden mecz. Albo po prostu chciałem zapomnieć
3
Pasuje teraz zrobić mema jak spotyka się dwóch Spidermanow: my i Chelsea
Temat przewodni: 8:2 w dwumeczu
2
Gdybym miał jedno życzenie to chciałbym żeby Real przegrywał wszystkie spotkania 0:5
1
@Azazel_Pazuzu tam nie ma drużyny, zbudowani na petrodolarach
1
@Limaker tu jest kurka karny jak byk
6
I ta cieszynka tego Czarniciusa Jr...
Gość co najwięcej płacze i śmie robić taka cieszynke.
Oby odbiło mu się to kiedyś w przyszłości
10
Boże jak ja nienawidzę tych zawodników Realu Madryt.
Tych komentatorów też.
1
Haaland to jest największy beton i placek jaki istnieje, Paweł Brożek bije go na głowę
8
@agaFCB Sześć miesięcy temu zapisałem się na siłownię i żadnych efektów nie widać. Jutro idę tam osobiście i sprawdzę co się dzieje
1
@FcPortoFan1999 jedna z najgorszych rzeczy na świecie...
3
Mam nadzieję że Hansi Flick zostanie trenerem Barcy na długie długie lata!
Ten gość ma taką aurę - Vamos
0
@lucas/catalan moja jest starsza o 7 i jest legancko
1
@BojanKriKicz za to w Niemczech króluje imię Donald
0
Mecz imienia Realu Madryt
1
@FCB_dimiC wystarczy zobaczyć jak wszyscy zasuwali w meczu z City i jak ich zbudowała ta wygrana. To tylko takie moje luźne spostrzeżenie.
0
@majkiii ten gość za dużo pajacerki odwala
0
Real łapie formę, robi się nieciekawie. Śmiesznie by było jakby wrócił Mokebe i nagle wszystko by się posypało.
0
Nie ma obecnie za wiele dobrych 9-tek.
0
@DonAndresFCB nie no 50 to troszkę za dużo, 20 max
1
@FcPortoFan1999 okej, pozdro :)
0
C@FcPortoFan1999 czemu nie dajesz spacji po kropce?
2
Wymienilibyście Pedriego i Yamala za Valverde?
0
@FcPortoFan1999 tak, a Legia ja mistrza