FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Valverde w każdej 11 Cwiąkały jest więc to akurat nie dziwi :D złamał by noge i przez rok by nie grał a i tak w tej 11 by byl
2
@Filipem Cubarsi jest znacznie młodszy, mimo to bardziej doświadczony, ale mam duże wątpliwości czy w tym momencie, w tej formie jest lepszy niż Asencio. Jasne, w finale CdR rozegrał zajebisty mecz, ale jednak ostatnio cześciej ma te gorsze spotkania niż lepsze. Wybór Cziłały na SPD zostawie bez komentarza
1
@Arden i kolejny transfer czyli Merino na stałe na atak. Arsenal dużo kasy wydaje ale wydaje je głupi. Prawie jak Barcelona na big3 Coutinho-Dembele-Griezmann
0
czy Araujo to jedyny piłkarz za Flicka który zaliczył zjazd? czy uważacie ze i tak ostanie 2-3 lata grał tak mało/tak słabo ze ciężko mówić o zjeździe
0
@Yoshi94 co? strzał Yamala po szerokim łuku w okienko. Strzał w pierwszym meczu bodajże Olmo po ziemi. Strzal Yamala sparowany na poprzeczkę. W tej formie Szczęsny tego nie broni
0
@Astad Małysz więcej zrobił dla sportu w Polsce, jak startował to było niemal święto, co drugi dom jadł rosół po kościele i oglądał skoki, ale stricte sportowo myśle ze Kowalczyk. Wygrać biegi z Norweżkami, Szwedkami itp to sztuka nie do powtórzenia przez Polki
0
i wygrywasz po 60 kilka spotkań w sezonie zasadniczym i przegrywasz 1-2 jak Cavs i OKC.....
0
jak Deco wie to możemy być spokojni....Liga Europy nasza
0
@Yoshi94 2x strzały Yamala takie że Wojtek by tylko patrzyl
1
7goli, może jeden strzał obronionych i Szczęsny dostaje za dwumecz 4/10....przecież Pena by dostał 2/10. Co z tego że przy żadnej nie zawinił skoro przy żadnej nie pomógł. Gdyby Sommer też nic nie zawalił ale przy żadnym strzale nie pomógł to by było 12-7 dla nas
0
@Encore musiałby wrócić Jimmy Play off sprzed 4-5 lat. Takie 48/13/9 i wygrają :D
0
@kamil295 no ale te trójki są czasami żałosne i śmieszne. 25/100 jeśli się nie mylę w tych dwóch meczcah
1
Co ten Boston robi z tymi Knicks :D miało przyjść łatwo szybko i przyjemnie a tu cyk....
0
Ahhhh Ci bramkarze....fajnie jest takiego mieć
0
Kolejny bramkarz który broni chore rzeczy......fajnie taki
0
@FanBarcy22 dlaczego?
0
@Hosh i naprawdę w to musi być 40-50 policjantów wciągniętych?
2
na sekundę włączyłem TVN24 i było o ataku siekierą na uniwersytecie w Warszawie. było zdjęcie gdzie na sygnale było tam min 7 dużych samochodów policyjnych....ja wiem ze jak ktoś biega z siekierą po mieście to jest nienormalny i nieobliczalny ale 7 samochodów policyjnych dużych do jednego kryminalisty??? nawet niech jeden będzie dla techników itp to zdecydowanie za duzo
0
@Vurt faktycznie, dziwne że krytykuje gościa który bronił gorzej niż bramkarz klubu nocnego
0
Bramkarz w lato to najważniejszy transfer. Mamy bramkarzy którzy bronią to co leci w nich. Tak to na orliku można bronic
0
@draxidox nie no Marciniak wczoraj zrobił wynik taki jaki chciał ale tu akurat oczywisty karny
0
@Encore Indiana po cichu zbudowała drużynę możliwą do wszystkiego. Nie mówiło się o nich tyle jak mieli przebudowę a tu proszę drugi finał konferencji z rzędu bardzo blisko
0
Oby tylko Deco i Laporta nie spieprzyli w lato tego co Flick tu zbudował. Oby im nie przyszedł do głowy jakiś transfer imienia Boatenga czy duńskiego Nazario. Tu naprawdę nie trzeba wiele by za rok grać w finale LM. Nie z takim Pedrim i Yamalem
0
@Coutinho007 może dalej masz 12 lat i tak myślisz. Ja myślę że na tyle strzałów bramkarz cos powinien extra obronić tak jak to rób Sommer czy robi co kolejkę Courtois. Co....pochwalicie go ze obrobił strzał Barelli z 25m z woleja prosto w niego?
0
@Values 2 parady? Przecież ani z wczoraj ani sprzed tygodnia Szczęsny nie broni strzałów Yamala. Proszę....byliśmy krytyczni wobec Peni to nie chwalmy za nic Szczęsnego. Zawalil ten dwumecz i tyle
0
@AnsuLamine oby.... aczkolwiek jakoś mam brak zaufania do Deco
0
@Values jak 2.....obejrzyj ten dwumecz od nowa....
0
@Coutinho007 myślę że Szczęsny by obrobił 2/3 strzały z kilkunastu które obronił Sommer.
0
@Coutinho007 ale co Ty wyjeżdżasz z Araujo.....o jednym się pisze że jest na straty(bo jest) a o drugim się pisze jakby był cudowny.....a ten cudowny "popisuje" się niczym. Co strzal to gol
0
@Vurt chłopie......zobacz co robi Sommer w tym dwumeczu a co robi Szczęsny. Porownujesz Lambo do Fiata