0

@Criss18Barca patrząc na to co robił w ringu to i tak długo żył, brutalne ale prawdziwe.

1

Ale kurcze trzeba pochwalić Mbappe za ten sezon....sam ciągnął ten wózek od grudnia i dawał nadzieję białym do 35kolejki. Może i skończy bez pucharu ale indywidualnie zajebisty sezon

14

"dla mnie to nie jest karny"....dla nas pan jest debil

1

@Danny Gaucho kiedyś chyba Mexes podobnie strzelił

0

@Encore i zaczyna płakać o faule jak James czy inny Harden

0

@Vurt i to on powinien wrócić a nie Messi

3

Denver 8pkt w kwarcie xddd to chyba jakiś rekord

1

@kamil953 ciekawe patrzenie :D dla mnie to najmniejsza wpadka. Największa to zdecydowanie karny za rękę wg mnie

1

Dobra, 10msc superpuchar, puchar króla, Ligę i półfinał LM każdy bierze w ciemno. Wiadomo, szkoda tej LM bo zdecydowały sekundy i brak doświadczenia, ale w lato ściągnąć bramkarza, obrońcę który umie zagrać na LO i PO w razie konieczności i lewoskrzydłowego i będzie lepiej niż w tym sezonie

8

I czego kurde nie rozumiecie? Xd

1

W 999/1000 jak sędzia idzie do monitora gwiżdże zmienia decyzję. Nie tu

0

Ferran prawie jak Xavi z 6-2 gdzie miał 4 asysty

1

Taki orlikowy mecz xd a tu se źle kopnę, a tu se krzywo podań, a tu se wybiegne byle gdzie

0

Czerwone za symulki to jest coś co powinni wprowadzić od zaraz

0

@Cziken26 kibicuje Barcelonie dziecko od 2007 xd po prostu nie jestem psychofanem tylko umiem czasami pochwalić rywala

3

Dla mnie tu nie ma czerwonej. Wyganiał się z do linii bocznej

1

25min sędzia super a tu narzekania.....

0

Xdddd a Szczęsny fajkę pali. Szczęsny to parodia na tle innych bramkarzy

0

@Cziken26 narazie same dobre decyzję. Przyjebka dla zasady?

2

Nie sądziłem że doczekam czasów że zatęsknię za Bartra czy Mathieu

0

@Xxxbarca4ever to sobie zobacz. Napewno od stycznia Cubarsi jest mniej pewny.

0

Mam duże wątpliwości czy Szczęsny by obrobił to co teraz Courtois obrobił....mimo że to było prosto w niego

0

@Xxxbarca4ever po ostatnich 4msc jakiś. Naprawdę przyznać że rywal jest w formie, tak jak Asencio to tak bardzo boli?

1

A jak Cwiakala wybral Asencio kosztem Cubarsiego to tu było oburzenie

0

I cyk kolejny gol stracony na początku xd

0

Błąd Cubarsiego, ale trzeba zaznaczyć kolejny wyśmienity popis Szczęsnego. Top

0

@Encore ehhh gdyby tylko zdrowy był Curry. Bez niego ledwo wygrali to z nim pewnie -15 by przegrali

0

@Oskar00 ja to mam wrażenie, że po tym dwumeczu z Interem tylko Araujo jest obwiniamy przez większośc. Straciliśmy 7goli i Araujo był podczas tylko jednego na boisku. A tu Eric top

0

@marcin62 ooooo trzeba będzie odpalić od nowa chyba :D wszystkie części dla mnie kosmiczne

0

@Xaviball ale Zawiercie potężnie skrzywdzone pod koniec. Grozer podbił, a ani siatki ani przejścia dołem nie bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?