FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Christensen pierwsze podanie do przodu i wprost pod nogi rywala. Co jest ku*****. Gramy 17latkami a Ci w teorii doświadczeni to najlepsi piłkarze Valencii
1
Nie wiem czemu ale oglądam ten mecz i się śmieje, parodia futbolu z obu stron.
1
Cubarsi musi szybko zejść, za chwilę dostanie czerwo
0
Ale to kopanina xd
2
Napastnik to ma zajebiście. Cały mecz nic nie robi, piłki nie umie przyjąć, 2x dotknie piłkę gdzie koledzy my wykładają i bohater
3
Zrobiłem sobie lekkiego drinka bo wiedziałem że na trzeźwo tego się nie będzie dawało oglądać. Nie sądziłem że powinienem zrobić drinka śliwowica+spirytus
2
Ter Stegen rączka wyciągniętą to można grać dalej xd
0
Kurde tyle krytyki dziś wobec Ferrana, słusznej....ale czy Raphinha zrobił cokolwiek lepiej?
0
Ogladlaem dziś Ipswich vs Liverpool. Ipswich ma lepszy atak pozycyjny niż my i nie mówię tylko o tym meczu ale i poprzednim sezonie
5
Kurde obie drużyny stoją w miejscu, zero intensywności to na cholerę przerwa na wodę xd
0
Kurde o jedną taką sytuację z nieodgwizdanym faulem 40 komentarzy? Co tu będzie się dalej działo xd
1
Ten Bernal to na razie ruchy jakby był na mega kacu, taki Busquets wszytsko pomału
1
@ShawnC w pierwszej 11 też nie mamy ataku, znaczy się napastnika
3
I już Flick lepsza decyzja niż Xavi. Xavi dzis w pomocy by wystawił środkowego obrońcę Christensena i Pedriego który by pewnie znowu doznał kot uzji bo nie był odpowiednio wdrażany
3
Gunsogan jedyny który miał charakter w drużynie i pozwolił na krytykę w mediach pewnie odejdzie. Ale tam teraz będzie smarowanko, tony wazeliny potrzebne tylko skąd kasa na to
0
@Domin7777 wielkiej Brytanii
0
@mordini123 Doyle też ten początek sezonu miał wybitny, ale ostatnie 3 lata nakazują myśleć że raczej by takiej formy nie utrzymał
0
@mordini123 oj nie ma na czym jechać. O ile w mistrzostwach świata obroni pewnie przewagę, tam ciekawe co w Motorze sobie myślą. Problemy....
0
@Bartas7VeB niestety. Jak on wygrywa mistrzostwo gdy zostaje zdyskwalifikowany tak jak rok temu to zero zabawy. Brakuje Laguty i Emila. Zero regularności wśród reszty zawodników
0
Zmarzlik ma szczęście że wyrobił sobie taką przewagę na początku w SGP. Obecnie całkowicie jego sprzęt nie daje rady
0
@tristan87 na Grosika starczy
0
@Pnog37 właśnie to mnie kusi, ale boje się tego jakos
0
@Essos na moje to La Liga tu wygrywa 4-1. Haaland przy Rudigerze wygląda gorzej niż Lewandowski a to sztuka xd
0
Dobra, większość lig rusza więc pytanie: na co tu przepierdzielic hajs xd jakieś ciekawe kupony?
0
@FcPortoFan1999 ale nie ma co ukrywać że na papierze WHu vs Aston Villa to 3x ciekawsze się wydaje
0
Szkoda że tak pchają ten Liverpool w Canal Plus sport, w tamtym sezonie chyba z 25-30x ich pokazywali. Rozumiem że hit tej kolejki to City vs Chelsea i tego nie mogą puścić, ale drugi hit to WHU vs Aston Villa i to powinni wybrać
1
@tbas a to też wiadomo. Kolejny Douglas
5
Luk brwiowy. Mogą już robić debili z siebie ale mogli by chociaż kibiców oszczędzić
23
@Pawel13sz chłop ma 100% prawdy. Potraktowali go jak zabawkę.....za 40mln w klubie gdzie kasy nie ma xd
0
@BTW do czwartku myślałem że jakiś szarak nie będzie kozaczyl i pokazywał jak debil środkowego palca do kibiców innej drużyny którzy nic nie zrobili. Obudź się