0

Christensen pierwsze podanie do przodu i wprost pod nogi rywala. Co jest ku*****. Gramy 17latkami a Ci w teorii doświadczeni to najlepsi piłkarze Valencii

1

Nie wiem czemu ale oglądam ten mecz i się śmieje, parodia futbolu z obu stron.

1

Cubarsi musi szybko zejść, za chwilę dostanie czerwo

0

Ale to kopanina xd

2

Napastnik to ma zajebiście. Cały mecz nic nie robi, piłki nie umie przyjąć, 2x dotknie piłkę gdzie koledzy my wykładają i bohater

3

Zrobiłem sobie lekkiego drinka bo wiedziałem że na trzeźwo tego się nie będzie dawało oglądać. Nie sądziłem że powinienem zrobić drinka śliwowica+spirytus

2

Ter Stegen rączka wyciągniętą to można grać dalej xd

0

Kurde tyle krytyki dziś wobec Ferrana, słusznej....ale czy Raphinha zrobił cokolwiek lepiej?

0

Ogladlaem dziś Ipswich vs Liverpool. Ipswich ma lepszy atak pozycyjny niż my i nie mówię tylko o tym meczu ale i poprzednim sezonie

5

Kurde obie drużyny stoją w miejscu, zero intensywności to na cholerę przerwa na wodę xd

0

Kurde o jedną taką sytuację z nieodgwizdanym faulem 40 komentarzy? Co tu będzie się dalej działo xd

1

Ten Bernal to na razie ruchy jakby był na mega kacu, taki Busquets wszytsko pomału

1

@ShawnC w pierwszej 11 też nie mamy ataku, znaczy się napastnika

3

I już Flick lepsza decyzja niż Xavi. Xavi dzis w pomocy by wystawił środkowego obrońcę Christensena i Pedriego który by pewnie znowu doznał kot uzji bo nie był odpowiednio wdrażany

3

Gunsogan jedyny który miał charakter w drużynie i pozwolił na krytykę w mediach pewnie odejdzie. Ale tam teraz będzie smarowanko, tony wazeliny potrzebne tylko skąd kasa na to

0

@Domin7777 wielkiej Brytanii

0

@mordini123 Doyle też ten początek sezonu miał wybitny, ale ostatnie 3 lata nakazują myśleć że raczej by takiej formy nie utrzymał

0

@mordini123 oj nie ma na czym jechać. O ile w mistrzostwach świata obroni pewnie przewagę, tam ciekawe co w Motorze sobie myślą. Problemy....

0

@Bartas7VeB niestety. Jak on wygrywa mistrzostwo gdy zostaje zdyskwalifikowany tak jak rok temu to zero zabawy. Brakuje Laguty i Emila. Zero regularności wśród reszty zawodników

0

Zmarzlik ma szczęście że wyrobił sobie taką przewagę na początku w SGP. Obecnie całkowicie jego sprzęt nie daje rady

0

@tristan87 na Grosika starczy

0

@Pnog37 właśnie to mnie kusi, ale boje się tego jakos

0

@Essos na moje to La Liga tu wygrywa 4-1. Haaland przy Rudigerze wygląda gorzej niż Lewandowski a to sztuka xd

0

Dobra, większość lig rusza więc pytanie: na co tu przepierdzielic hajs xd jakieś ciekawe kupony?

0

@FcPortoFan1999 ale nie ma co ukrywać że na papierze WHu vs Aston Villa to 3x ciekawsze się wydaje

0

Szkoda że tak pchają ten Liverpool w Canal Plus sport, w tamtym sezonie chyba z 25-30x ich pokazywali. Rozumiem że hit tej kolejki to City vs Chelsea i tego nie mogą puścić, ale drugi hit to WHU vs Aston Villa i to powinni wybrać

1

@tbas a to też wiadomo. Kolejny Douglas

5

Luk brwiowy. Mogą już robić debili z siebie ale mogli by chociaż kibiców oszczędzić

23

@Pawel13sz chłop ma 100% prawdy. Potraktowali go jak zabawkę.....za 40mln w klubie gdzie kasy nie ma xd

0

@BTW do czwartku myślałem że jakiś szarak nie będzie kozaczyl i pokazywał jak debil środkowego palca do kibiców innej drużyny którzy nic nie zrobili. Obudź się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?