FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier niestety tak. Najgroźniejszy rywal to chyba, aż głupio to pisać, NYK
0
@FanBarcy22 no to jeżeli oni dziś grają gówno to co my gramy?????
0
@FanBarcy22 Real dziś nic nie gra wg Ciebie? Czyli nie oglądasz meczy i piszesz to dla zielonych. Dziś akurat coś grają
0
@ranger3120 bo nawet na ich ligę jest za słaby
0
@cules100pro na ich szczęście kontuzja na pozycji gdzie mają chyba największy wybór
0
@Borneo chwalić piłkarza za świetne płuca to już ewenement xd
5
To jaki mamy obecnie beznadziejny skład niech świadczy to, że ludzie chcą by Raphinha został, bo uważają go za drugiego najlepszego atakującego
0
@barteq poza Yamalem cała reszta prezentuje ten sam mierny poziom.
0
pokazuje to geniusz Xaviego, że on tego nie dostrzegł
0
kurcze a może taki Trincao? czuje ze u nas by śmigał
0
@kanver_ no tak, bo my niby nie mam hajsu ale tak naprawdę rozwalamy go tak jakbyśmy byli bogaci
7
@Gaucho i dalej zostaniemy bez LS :P
1
@pt9 zmieni u nas to, że przynajmniej na papierze będziemy mieli jednego lewoskrzydłowego
0
@D10SLEO i się doczeka, kwestia czasu
0
@D10SLEO przyszły zdobywca ZP, inwestycja w przyszłość
0
@Gaucho xDDD ale teraz to już napewno jeden z nich przyjdzie
0
@adamek20151 chce pokazać znajomym tą "równą" rywalizację bo się kłócę
0
@kuz co? Był taki filmik na Twitterze ale nie pamiętam kogo
1
Na ktoś link do tego jak ta babka w boksie skakała z radości a widać było jak skaczą jej "jaja"?
0
@TheNekro94 jak w każdym meczu
0
Zatorski do domu. I za chwilę @mrboom powie że narzekam na niego xd
1
Kurde od Zatorskiego to mój tata byłby lepszy bo więcej powierzchni zajmuje
0
Zero bloku u nas.
0
Ale się nami bawią. Bawią blokiem się jak z dziećmi
0
Clevenot w półfinale i finale to najlepszy zawodnik w historii xd chłop ma kosmiczny poziom.
0
Nasz największy atut-blok jest dzisiaj naszą największą porażką. My nic nie blokujemy, a Francuzi nas blokują potężne
0
Łomacz time.
0
Czwarty raz na pojedynczym bloku naszych łapią, no tak nie wygrasz meczu
1
Niesamowicie się Francuzi bawią naszym blokiem
0
@Litman najsłabszy. Popiwczak 2 klasy wyższe