1

@xvcWinterSoldier niestety tak. Najgroźniejszy rywal to chyba, aż głupio to pisać, NYK

0

@FanBarcy22 no to jeżeli oni dziś grają gówno to co my gramy?????

0

@FanBarcy22 Real dziś nic nie gra wg Ciebie? Czyli nie oglądasz meczy i piszesz to dla zielonych. Dziś akurat coś grają

0

@ranger3120 bo nawet na ich ligę jest za słaby

0

@cules100pro na ich szczęście kontuzja na pozycji gdzie mają chyba największy wybór

0

@Borneo chwalić piłkarza za świetne płuca to już ewenement xd

5

To jaki mamy obecnie beznadziejny skład niech świadczy to, że ludzie chcą by Raphinha został, bo uważają go za drugiego najlepszego atakującego

0

@barteq poza Yamalem cała reszta prezentuje ten sam mierny poziom.

0

pokazuje to geniusz Xaviego, że on tego nie dostrzegł

0

kurcze a może taki Trincao? czuje ze u nas by śmigał

0

@kanver_ no tak, bo my niby nie mam hajsu ale tak naprawdę rozwalamy go tak jakbyśmy byli bogaci

7

@Gaucho i dalej zostaniemy bez LS :P

1

@pt9 zmieni u nas to, że przynajmniej na papierze będziemy mieli jednego lewoskrzydłowego

0

@D10SLEO i się doczeka, kwestia czasu

0

@D10SLEO przyszły zdobywca ZP, inwestycja w przyszłość

0

@Gaucho xDDD ale teraz to już napewno jeden z nich przyjdzie

0

@adamek20151 chce pokazać znajomym tą "równą" rywalizację bo się kłócę

0

@kuz co? Był taki filmik na Twitterze ale nie pamiętam kogo

1

Na ktoś link do tego jak ta babka w boksie skakała z radości a widać było jak skaczą jej "jaja"?

0

@TheNekro94 jak w każdym meczu

0

Zatorski do domu. I za chwilę @mrboom powie że narzekam na niego xd

1

Kurde od Zatorskiego to mój tata byłby lepszy bo więcej powierzchni zajmuje

0

Zero bloku u nas.

0

Ale się nami bawią. Bawią blokiem się jak z dziećmi

0

Clevenot w półfinale i finale to najlepszy zawodnik w historii xd chłop ma kosmiczny poziom.

0

Nasz największy atut-blok jest dzisiaj naszą największą porażką. My nic nie blokujemy, a Francuzi nas blokują potężne

0

Łomacz time.

0

Czwarty raz na pojedynczym bloku naszych łapią, no tak nie wygrasz meczu

1

Niesamowicie się Francuzi bawią naszym blokiem

0

@Litman najsłabszy. Popiwczak 2 klasy wyższe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?