0

@VegetaPolska identyczna sytuacja jak 3 lat temu w meczu z Francją. Genialna taktyka...

0

@MesQueUnClub96 bo widzimy jak gramy od początku drugiego seta. My gramy coraz gorzej, Amerykanie coraz lepiej

2

Huber źle gra, ale dostaje źle piłki od Janusza, za niskie zdecydowanie

1

Grbic też będzie się upierał i będzie grał tym Kurkiem. Jeden mecz z Słowenią mi wyszedł i będzie gral

0

@Rust_Cohle niby tak, ale jak już się uda przebić to z reguły dostarczają pod siatkę

0

Ta taktyka na 4 przyjmujących to petarda. Nic im nie możemy zagrywką zrobić

1

Shoji z jedną ręką to 2 półki wyżej niż Zatorski

1

Jezu czemu oni nie strzela na 60% z tej zagrywki ale po prostu niech przebiją. Tylko Leon niech wali na 100%

0

Huber słaby mecz na razie. Presja go zjada

10

Bołądź już lepsza zmiana niż cały występ Kaczmarka na tych IO xdd

0

Wgl zagrywki nie mamy. Już nie chodzi o asy, ale co druga zepsuta

0

Zatorski najgorszy znowu na boisku.

2

@Xxxbarca4ever znaczy jeśli chodzi o tego sędziego to on dziś Fornalowi by dał 4x czerwone xd

0

Zatorski rusz tyłek na tym boisku.....nic nie podbija.

1

@Encore no ale nie atakuje nic, więc z automatu jedną opcję wykluczamy

4

No przecież za spokojnie by było gdyby wygrali 25-21.....musieli emocje zrobić xd

1

Leon w takiej formie, decydująca faza seta a ten go ściąga....

1

Ale Zatorski już 3 piłki zepsuł, powinien podbić i tego nie zrobił. Naprawdę na tle innych libero jest przeciętny by nie powiedzieć slaby

0

@szymonekk jest Bołądź, ale Grbic to taki Smuda, zmian na ataku nie lubi

0

@Lordzi Kurek niestety na 10meczy ma 1 dobry, 1 przeciętny a reszta słaba. Anderson odwrócone proporcję

0

Budzą się jankesi

0

@kulek22 no tak, ale jego będą "ochraniać" w przyjęciu

0

@Kubix93 z Brazylia grał jako przyjmujący, a defalco na ataku

0

Walić w Andersona ile się da, omijać Shoji i powinni być dobrze :D

1

@Pnog37 oj tu się nie zgodzę. Jeżeli i my i Włosi zagramy na miarę swoich możliwości to my wygramy wg mnie

0

@Pnog37 jak zagramy tak jak z Włochami to z nikim nie mamy szans, jak zagramy jak z Słowenią to wygramy z każdym

0

@FcPortoFan1999 to tak jak my xd

0

@Encore a klubowa na barkach trio Green-Curry-Thompson

0

@MOLESTA a Ty to chyba Laporta w dowodzie masz, co nie? Bo tak bronisz tego transferu jakbyś sam za niego był odpowiedzialny. Idiotyczny transfer. Ściągamy piłkarza na nie swoją pozycję.

2

@MOLESTA piłkarzem grającym podobnie do Griezmanna i Coutinho, jeśli mnie pamięć nie myli to ta 2 nie spisała się za bardzo w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?