FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska identyczna sytuacja jak 3 lat temu w meczu z Francją. Genialna taktyka...
0
@MesQueUnClub96 bo widzimy jak gramy od początku drugiego seta. My gramy coraz gorzej, Amerykanie coraz lepiej
2
Huber źle gra, ale dostaje źle piłki od Janusza, za niskie zdecydowanie
1
Grbic też będzie się upierał i będzie grał tym Kurkiem. Jeden mecz z Słowenią mi wyszedł i będzie gral
0
@Rust_Cohle niby tak, ale jak już się uda przebić to z reguły dostarczają pod siatkę
0
Ta taktyka na 4 przyjmujących to petarda. Nic im nie możemy zagrywką zrobić
1
Shoji z jedną ręką to 2 półki wyżej niż Zatorski
1
Jezu czemu oni nie strzela na 60% z tej zagrywki ale po prostu niech przebiją. Tylko Leon niech wali na 100%
0
Huber słaby mecz na razie. Presja go zjada
10
Bołądź już lepsza zmiana niż cały występ Kaczmarka na tych IO xdd
0
Wgl zagrywki nie mamy. Już nie chodzi o asy, ale co druga zepsuta
0
Zatorski najgorszy znowu na boisku.
2
@Xxxbarca4ever znaczy jeśli chodzi o tego sędziego to on dziś Fornalowi by dał 4x czerwone xd
0
Zatorski rusz tyłek na tym boisku.....nic nie podbija.
1
@Encore no ale nie atakuje nic, więc z automatu jedną opcję wykluczamy
4
No przecież za spokojnie by było gdyby wygrali 25-21.....musieli emocje zrobić xd
1
Leon w takiej formie, decydująca faza seta a ten go ściąga....
1
Ale Zatorski już 3 piłki zepsuł, powinien podbić i tego nie zrobił. Naprawdę na tle innych libero jest przeciętny by nie powiedzieć slaby
0
@szymonekk jest Bołądź, ale Grbic to taki Smuda, zmian na ataku nie lubi
0
@Lordzi Kurek niestety na 10meczy ma 1 dobry, 1 przeciętny a reszta słaba. Anderson odwrócone proporcję
0
Budzą się jankesi
0
@kulek22 no tak, ale jego będą "ochraniać" w przyjęciu
0
@Kubix93 z Brazylia grał jako przyjmujący, a defalco na ataku
0
Walić w Andersona ile się da, omijać Shoji i powinni być dobrze :D
1
@Pnog37 oj tu się nie zgodzę. Jeżeli i my i Włosi zagramy na miarę swoich możliwości to my wygramy wg mnie
0
@Pnog37 jak zagramy tak jak z Włochami to z nikim nie mamy szans, jak zagramy jak z Słowenią to wygramy z każdym
0
@FcPortoFan1999 to tak jak my xd
0
@Encore a klubowa na barkach trio Green-Curry-Thompson
0
@MOLESTA a Ty to chyba Laporta w dowodzie masz, co nie? Bo tak bronisz tego transferu jakbyś sam za niego był odpowiedzialny. Idiotyczny transfer. Ściągamy piłkarza na nie swoją pozycję.
2
@MOLESTA piłkarzem grającym podobnie do Griezmanna i Coutinho, jeśli mnie pamięć nie myli to ta 2 nie spisała się za bardzo w Barcelonie