FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki jest najlepszy antywirus darmowy? laptopa używam tylko do netflixa, obejrzeć czasami coś na YT, ale pasowałoby co jakiś czas go zeskanować
2
A Ci dalej klęczą xd
0
@Pedri16Future Hajto to debil, pijak i morderca, ale tu akurat ma rację. Feio powinien ponieść konsekwencję takiego zachowania
27
Po Setienie, Koemanie i przede wszystkim Xavim kibice Barcelony nie są przyzwyczajeni do niczego innego tylko do wymówek i obiecanki poprawy i wyciągnięcia wniosków
2
@macio_944 porównywanie Lewandowskiego do Suareza to obraza dla Urugwajczyka
0
@cules100pro chłop się wywraca o własne nogi.....tak chce się go pozbyć bo z takim piłkarzem nigdy nie wrócimy na szczyt czy nawet blisko niego
0
@cules100pro cała trójka jest do wywalenia. Jak słyszę chwalenie piłkarza za bieganie i wypruwanie flaków to mi się rzygać chce. W innych klubach to norma, u nas odskocznia
0
@FcPortoFan1999 już sezon temu byli blisko przegrania, teraz wciągnęli tylko niepewnego Syvinho i sprzedali Alvareza
0
@Kgorecki2500 no oczywiście że tak. Brawo dla sędziego że karze za takie symulki. Noga rywala 20cm przed nim a ten fikołka robi
3
@Wio oj z tym City jako mistrz to może być ciężko. Arsenal lubi się wygłupić, ale lepszej okazji niż teraz mogą nie mieć.
3
Często my tu myślimy po jakimś blamażu polskich klubów "jak można odpaść z klubem z Estonii, Kazachstanu czy innej Armenii"....ciekawe co się działo wczoraj na Słowacji i fanów tamtejszej piłki gdy 3druzyna ich ligi przegrywa z polskim zespołem występującym w I lidze
1
@tbas no to fajnie. Mam nadzieję w takim razie że następnym razem kibice rywali wtargną na boisku i ten Feio pokaże wtedy jaki jest cwaniak
0
@Patriskos nie oglądałem tego meczu ale tylko tak szybki skrót. W zasadzie oprócz tej czerwonej kartki za symulke w 110min to co takiego zrobił? Bo powtórka karnego słuszna i żółta za symulke też słuszna
2
@Popitek12 niestety ale Nadal i Federer zostali już za plecami Djokovica. Jeszcze 5 lat temu ta dyskusja miała sens, teraz już nie
0
@TheNekro94 dla mnie 2 lata to minimum. Jak skończy się na durnej karze finansowej której nikt nie poczuje to się niczego nie nauczy ani w przyszłości innych trenerów nie zniechęci
1
Co byście zrobili na miejscu Uefy i prezesa Legii z tym idiotą Feio? Jak dla mnie UEFA powinna mu dać zakaz na min 2 lata na prowadzenie drużyn w europejskich pucharach, niech asystenci wtedy będą na ławce.
0
Fajne są takie karne jak się komuś kibicuje ale tak tylko delikatnie. Zero stresu
2
Ten komentator z .eczu Wisły to debil xd więcej mówi o meczu w Amsterdamie
1
Może i lepiej jakby te polskie kluby nie grały w europejskich pucharach. Kluby z jakieś Irlandii czy Innych "egzotycznych" lig to przynajmniej zaangażowanie pokazuje
1
@Blantozaur jaki ryż.....tylko makaron
0
To liczby Kaczmarka w tym sezonie narodowym.
- 35% w ataku (30/85)
-18% eff. w ataku
- 4 asy serwisowe
- 9 punktowych bloków
@mrboom dalej się dziwisz że m.in. na niego narzekałem czy przyznasz to że mialem prawo narzekać na takie liczby. Na AWF takie liczby to słabe osiągnięcie
0
@mientusek1407 tylko z tymi kontuzjowanymi to tak będzie ciągle jak to same szklanki
0
@Herato Lewandowski nie zdobędzie więcej niż 15bramek wg mnie, Mbappe zostanie chyba że proces adaptacji długo potrwa to może Alvarez jak Griezmann będzie mu dawał ciastka
0
@Herato powinien. Bez niego napewno stracimy punkty, z nim są szanse na ugranie czegos
0
Czy granat dymny wydaje jakieś dźwięki? :D bo tak oglądam serial o II WS i tak zacząłem się zastanawiać
0
@mientusek1407 Atalanta w finale Ligi Europy rozwaliła drugi najlepszy zespół w całym poprzednim sezonie. Real jak w tym roku nie wygra trypletu to już chyba nigdy
1
@xvcWinterSoldier Bridgesa, niby nie dużo ale oni i w tym roku by mieli największe szanse pokonać Boston tylko kontuzje im przeszkodziły
9
@blakkudium i pewnie my będziemy płacić jeszcze za pensje bo co to dla nas
1
@xvcWinterSoldier niestety tak. Najgroźniejszy rywal to chyba, aż głupio to pisać, NYK
0
@FanBarcy22 no to jeżeli oni dziś grają gówno to co my gramy?????