0

jaki jest najlepszy antywirus darmowy? laptopa używam tylko do netflixa, obejrzeć czasami coś na YT, ale pasowałoby co jakiś czas go zeskanować

2

A Ci dalej klęczą xd

0

@Pedri16Future Hajto to debil, pijak i morderca, ale tu akurat ma rację. Feio powinien ponieść konsekwencję takiego zachowania

27

Po Setienie, Koemanie i przede wszystkim Xavim kibice Barcelony nie są przyzwyczajeni do niczego innego tylko do wymówek i obiecanki poprawy i wyciągnięcia wniosków

2

@macio_944 porównywanie Lewandowskiego do Suareza to obraza dla Urugwajczyka

0

@cules100pro chłop się wywraca o własne nogi.....tak chce się go pozbyć bo z takim piłkarzem nigdy nie wrócimy na szczyt czy nawet blisko niego

0

@cules100pro cała trójka jest do wywalenia. Jak słyszę chwalenie piłkarza za bieganie i wypruwanie flaków to mi się rzygać chce. W innych klubach to norma, u nas odskocznia

0

@FcPortoFan1999 już sezon temu byli blisko przegrania, teraz wciągnęli tylko niepewnego Syvinho i sprzedali Alvareza

0

@Kgorecki2500 no oczywiście że tak. Brawo dla sędziego że karze za takie symulki. Noga rywala 20cm przed nim a ten fikołka robi

3

@Wio oj z tym City jako mistrz to może być ciężko. Arsenal lubi się wygłupić, ale lepszej okazji niż teraz mogą nie mieć.

3

Często my tu myślimy po jakimś blamażu polskich klubów "jak można odpaść z klubem z Estonii, Kazachstanu czy innej Armenii"....ciekawe co się działo wczoraj na Słowacji i fanów tamtejszej piłki gdy 3druzyna ich ligi przegrywa z polskim zespołem występującym w I lidze

1

@tbas no to fajnie. Mam nadzieję w takim razie że następnym razem kibice rywali wtargną na boisku i ten Feio pokaże wtedy jaki jest cwaniak

0

@Patriskos nie oglądałem tego meczu ale tylko tak szybki skrót. W zasadzie oprócz tej czerwonej kartki za symulke w 110min to co takiego zrobił? Bo powtórka karnego słuszna i żółta za symulke też słuszna

2

@Popitek12 niestety ale Nadal i Federer zostali już za plecami Djokovica. Jeszcze 5 lat temu ta dyskusja miała sens, teraz już nie

0

@TheNekro94 dla mnie 2 lata to minimum. Jak skończy się na durnej karze finansowej której nikt nie poczuje to się niczego nie nauczy ani w przyszłości innych trenerów nie zniechęci

1

Co byście zrobili na miejscu Uefy i prezesa Legii z tym idiotą Feio? Jak dla mnie UEFA powinna mu dać zakaz na min 2 lata na prowadzenie drużyn w europejskich pucharach, niech asystenci wtedy będą na ławce.

0

Fajne są takie karne jak się komuś kibicuje ale tak tylko delikatnie. Zero stresu

2

Ten komentator z .eczu Wisły to debil xd więcej mówi o meczu w Amsterdamie

1

Może i lepiej jakby te polskie kluby nie grały w europejskich pucharach. Kluby z jakieś Irlandii czy Innych "egzotycznych" lig to przynajmniej zaangażowanie pokazuje

1

@Blantozaur jaki ryż.....tylko makaron

0

To liczby Kaczmarka w tym sezonie narodowym.
- 35% w ataku (30/85)
-18% eff. w ataku
- 4 asy serwisowe
- 9 punktowych bloków
@mrboom dalej się dziwisz że m.in. na niego narzekałem czy przyznasz to że mialem prawo narzekać na takie liczby. Na AWF takie liczby to słabe osiągnięcie

0

@mientusek1407 tylko z tymi kontuzjowanymi to tak będzie ciągle jak to same szklanki

0

@Herato Lewandowski nie zdobędzie więcej niż 15bramek wg mnie, Mbappe zostanie chyba że proces adaptacji długo potrwa to może Alvarez jak Griezmann będzie mu dawał ciastka

0

@Herato powinien. Bez niego napewno stracimy punkty, z nim są szanse na ugranie czegos

0

Czy granat dymny wydaje jakieś dźwięki? :D bo tak oglądam serial o II WS i tak zacząłem się zastanawiać

0

@mientusek1407 Atalanta w finale Ligi Europy rozwaliła drugi najlepszy zespół w całym poprzednim sezonie. Real jak w tym roku nie wygra trypletu to już chyba nigdy

1

@xvcWinterSoldier Bridgesa, niby nie dużo ale oni i w tym roku by mieli największe szanse pokonać Boston tylko kontuzje im przeszkodziły

9

@blakkudium i pewnie my będziemy płacić jeszcze za pensje bo co to dla nas

1

@xvcWinterSoldier niestety tak. Najgroźniejszy rywal to chyba, aż głupio to pisać, NYK

0

@FanBarcy22 no to jeżeli oni dziś grają gówno to co my gramy?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?