2

Nie no Zatorski dramat. Nie przyjmuje i nie broni nic. Ale przecież za chwilę usłyszę tu że dobry mecz gra......

1

Ale się obsrali

0

Niestety nie mamy obrony. Francuzi jak 3 lata temu się bawią naszym blokiem i 2 bloki na Ngapeth tego nie zmienia

0

Kurek dziś dobrze gra, oby tylko tak nie psuł zagrywek

2

Zatorski brawo. Najgorszy libero na tych IO

0

2x pojedynczy blok to lipa

1

@mrboom i jak oceniasz występ naszych w pierwszym secie? Można powiedzieć coś złego na nich czy będzie że narzekam xd

2

Ten Clevenot jest chory z tym obijaniem bloku, "gorszy" niż Śliwka

0

Dawaj Łomacza

1

No i Włosi bez medalu raczej skończą. Przed turniejem byli największym faworytem mam wrażenie do złota

1

@macio_944 którzy mylą się w każdą stronę....płaczecie jak to kibice Realu narzekają na sędziów a sami robicie to samo...

0

@MatBac1991 przy nich my to królowie okienka transferowego

0

Ale czemu Amerykanie ciągle grają DeFalco to nie wiem. W sensie ciągle nim zaczynają a i tak w połowie drugiego seta pewnie wejdzie za niego Jaeschke

1

@Patrykl145 za 4 lata pójdzie na wypożyczenie do Anglii xd

1

@Patrykl145 najpierw wydajemy 35mln na Roque, a teraz kolejne 55mln na gościa dla którego nie ma pozycji u nas. Będziemy się z nim bujać przez kolejne 4lata

0

Podziwiam komentatorów, czy to na IO czy to komentujących piłkę nożną że nie przeklinają jak widzą "popisy" naszych zawodników

1

@reloaded blisko dworca za darmo to niestety obecnie jakieś 5km od dworca....

0

@BorzyKrzys czy Jagielonia to mistrz świata skoro wygrała mistrzowstwo polski?

0

Ale żeby nigdzie nie puszczali półfinału Serbia vs USA....

4

@doc chyba chcą wybudować nowy szpital bo tyle szklanek to jeszcze nie bylo

0

@kulek22 w Brazylii się szykują ciężkie lata. Amerykanie bez Andersona to samo, on ich ciągnął niesamowicie. Ciekawe co w Francji bo pewnie Ngapeth, le Goff i Grebennikov też skończą

0

@FcPortoFan1999 dlatego w pierwszej wiadomości w tej dyskusji napisałem, że Francuzi będą lekkim faworytem

0

@FcPortoFan1999 tylko "zagotowanie" może zadziałać dwojako. Przypominam, że Francuzi wiedzą co to finał IO, nasi do wczoraj nie wiedzieli co to półfinał. Wiedzą jakie są oczekiwania na nich w kraju i presję będą mieli olbrzymią, zdecydowanie większą niż podczas MS. Presja i zaczepki Francuzów mogą zagotować ich negatywnie niestety

0

@FcPortoFan1999 no i tego się boję, że wejdą do głowy Fornalowi i Huberowi, oni z naszych są "najchętni" do zaczepek, a jednak Francuzi w tym są mistrzami, zwłaszcza Ngapeth

0

@Pawlak1992 już nie pamiętam jak Włosi głośno byli na trybunach, ale Francuzi wczoraj to Spodek przypominali. Mega doping

1

@FcPortoFan1999 no serwować w niego i Clevenot ile się da i nie wchodzić z nim w polemikę, nasi to lubią ale gramy w Francji i szkoda głupich kartek. Ngapeth dalej jest genialnym zawodnikiem, ale nie tym co 5 lat temu. Tylko unikać Grebennikova na zagryce

2

@Death_voice Aspas kot, szkoda ze w Liverpoolu mu nie wyszło

1

@MesQueUnClub_87 unikać Grebennikova w zagrywce (bo w Tokio większość zagrywek szła na niego) i powinno być dobrze

0

@Pawlak1992 no to fakt, ciekawi mnie jak Polacy zagrają gdy 90% hali będzie przeciwko nim, bo raczej to nasi zawsze dominowali na trybunach

1

@mekston po półfinałach to chyba Francja będzie lekkim faworytem. Nie wydaje mi się że zagrają drugi raz tak wybitny mecz, ale w półfinale pokazali moc. Trzeba b dzi cholernie uważać na ich obijanie o blok i kiwki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?