FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie no Zatorski dramat. Nie przyjmuje i nie broni nic. Ale przecież za chwilę usłyszę tu że dobry mecz gra......
1
Ale się obsrali
0
Niestety nie mamy obrony. Francuzi jak 3 lata temu się bawią naszym blokiem i 2 bloki na Ngapeth tego nie zmienia
0
Kurek dziś dobrze gra, oby tylko tak nie psuł zagrywek
2
Zatorski brawo. Najgorszy libero na tych IO
0
2x pojedynczy blok to lipa
1
@mrboom i jak oceniasz występ naszych w pierwszym secie? Można powiedzieć coś złego na nich czy będzie że narzekam xd
2
Ten Clevenot jest chory z tym obijaniem bloku, "gorszy" niż Śliwka
0
Dawaj Łomacza
1
No i Włosi bez medalu raczej skończą. Przed turniejem byli największym faworytem mam wrażenie do złota
1
@macio_944 którzy mylą się w każdą stronę....płaczecie jak to kibice Realu narzekają na sędziów a sami robicie to samo...
0
@MatBac1991 przy nich my to królowie okienka transferowego
0
Ale czemu Amerykanie ciągle grają DeFalco to nie wiem. W sensie ciągle nim zaczynają a i tak w połowie drugiego seta pewnie wejdzie za niego Jaeschke
1
@Patrykl145 za 4 lata pójdzie na wypożyczenie do Anglii xd
1
@Patrykl145 najpierw wydajemy 35mln na Roque, a teraz kolejne 55mln na gościa dla którego nie ma pozycji u nas. Będziemy się z nim bujać przez kolejne 4lata
0
Podziwiam komentatorów, czy to na IO czy to komentujących piłkę nożną że nie przeklinają jak widzą "popisy" naszych zawodników
1
@reloaded blisko dworca za darmo to niestety obecnie jakieś 5km od dworca....
0
@BorzyKrzys czy Jagielonia to mistrz świata skoro wygrała mistrzowstwo polski?
0
Ale żeby nigdzie nie puszczali półfinału Serbia vs USA....
4
@doc chyba chcą wybudować nowy szpital bo tyle szklanek to jeszcze nie bylo
0
@kulek22 w Brazylii się szykują ciężkie lata. Amerykanie bez Andersona to samo, on ich ciągnął niesamowicie. Ciekawe co w Francji bo pewnie Ngapeth, le Goff i Grebennikov też skończą
0
@FcPortoFan1999 dlatego w pierwszej wiadomości w tej dyskusji napisałem, że Francuzi będą lekkim faworytem
0
@FcPortoFan1999 tylko "zagotowanie" może zadziałać dwojako. Przypominam, że Francuzi wiedzą co to finał IO, nasi do wczoraj nie wiedzieli co to półfinał. Wiedzą jakie są oczekiwania na nich w kraju i presję będą mieli olbrzymią, zdecydowanie większą niż podczas MS. Presja i zaczepki Francuzów mogą zagotować ich negatywnie niestety
0
@FcPortoFan1999 no i tego się boję, że wejdą do głowy Fornalowi i Huberowi, oni z naszych są "najchętni" do zaczepek, a jednak Francuzi w tym są mistrzami, zwłaszcza Ngapeth
0
@Pawlak1992 już nie pamiętam jak Włosi głośno byli na trybunach, ale Francuzi wczoraj to Spodek przypominali. Mega doping
1
@FcPortoFan1999 no serwować w niego i Clevenot ile się da i nie wchodzić z nim w polemikę, nasi to lubią ale gramy w Francji i szkoda głupich kartek. Ngapeth dalej jest genialnym zawodnikiem, ale nie tym co 5 lat temu. Tylko unikać Grebennikova na zagryce
2
@Death_voice Aspas kot, szkoda ze w Liverpoolu mu nie wyszło
1
@MesQueUnClub_87 unikać Grebennikova w zagrywce (bo w Tokio większość zagrywek szła na niego) i powinno być dobrze
0
@Pawlak1992 no to fakt, ciekawi mnie jak Polacy zagrają gdy 90% hali będzie przeciwko nim, bo raczej to nasi zawsze dominowali na trybunach
1
@mekston po półfinałach to chyba Francja będzie lekkim faworytem. Nie wydaje mi się że zagrają drugi raz tak wybitny mecz, ale w półfinale pokazali moc. Trzeba b dzi cholernie uważać na ich obijanie o blok i kiwki