1

@mekston po półfinałach to chyba Francja będzie lekkim faworytem. Nie wydaje mi się że zagrają drugi raz tak wybitny mecz, ale w półfinale pokazali moc. Trzeba b dzi cholernie uważać na ich obijanie o blok i kiwki

1

@MesQueUnClub96 ale oby coś powalczyli. Szybkie 3-0 to nie wypada xd

3

@MesQueUnClub_87 na ten moment Francja lepsza, do dominacji daleko ale lepiej grają

1

Ale ogień w meczu Włochy vs Francja xd sędzia stamtąd nie wyjdzie. Nic nie ogarnia i się mylą w obie strony

0

Francuzi to obijanie po bloku mają opanowane do perfekcji jak Śliwka

0

Galaso kopnął piłkę lepiej niż Włosi na euro

1

@Karzel Francja wydaje się słabsza, ale po ćwierćfinale boje się co z sędziami mogą zrobić

0

W meczu Włochy vs Francja jest wynik 12-12, włoski libero już podbił min 3 piłki i to takie po których Zatorski się wywracał

0

@mrboom xdd no faktycznie było za co ich chwalić przez 3 środkowe sety. Chwaliłem Leona bo było za co. Jeżeli uważasz że Zatorskiego i Kurka nie było za co krytykować to włącz ten mecz na spokojnie i zobacz.

3

@NeroTFP1 niby Fornal z nim nie zagrał wielu meczy (nie kojarzę ich wspólnych występów) ale mial chłop od kogo odziedziczyć jaja

9

Ale ta faza pucharowa mężczyzn w siatkówce na tych IO to jakiś kosmos. Nic lepszego być nie może

0

@priest9999 to swoją drogą, ale bym to zobaczył po prostu zd

2

Ale starcie pod siatką Fornal vs Ngapeth bym zobaczył.

1

Polska vs USA w siatkówce to dla fanów tej dyscypliny to już większy klasyk niż el clasico z Messim i Ronaldo na boisku

0

@Xxxbarca4ever chłopie piłki lecą w Zatorskiego a ten nic nie podbija. Przyjęcie to jedno i podbijanie ataku to drugie

0

@Barcasub Zatorski był fatalny, już nie przesadzajmy

0

Przecież my tego nie mogliśmy wygrać...

0

Nie no błagam....

1

Byleby nie psuć tych zagrywkę teraz. Tylko Leon powinien mieć nakaz na 100% walić, reszta ma zadanie przebić

1

Nieważne jak ten mecz się skończy trzeba powiedzieć jedno. Anderson top5 w historii tego sportu chyba. Oglądam od 2005 roku, więc nie wiem co było wcześniej, ale on przez 10-15 lat gra na najwyższym poziomie

1

Kurek pojedynczy blok i **** robi xd dramat

2

Polska vs USA w siatkówce to zawsze jest niesamowita historia pod każdym względem. Horror, dramat, thriller, trochę sci-fi

0

Nie no miałem nie pić ale idę se strzelić drinka. Ja pie.....

0

Ja tego nie rozumiem. Kurek nie broni się niczym na boisku. Czemu nie zagramy Boladziem lub śliwka i na 3 przyjmujących......

0

Wsadzmy Andersona do naszej kadry i z każdym wygrywamy po 3-0

0

2x Amerykanie pod rząd atakują z sytuacyjnej piłki, 2x atak z 5m i 2x tylko Kochanowski skacze xd zajebiste taktyka

0

Zatorski kontuzjowany niekontuzjowany na tych IO nie powinno być. W sezonie klubowym był fatalny ale ze pupil to pojechał

0

@michal26 Kurka, Janusza i śliwka na libero

1

Grbic chłop kolejny co nie robi zmian. Amerykanie wygrali seta i tak zdjęli deFalco. U nas zero zmian

0

@FanBarcy22 akurat to lepiej dla nas....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?