FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston po półfinałach to chyba Francja będzie lekkim faworytem. Nie wydaje mi się że zagrają drugi raz tak wybitny mecz, ale w półfinale pokazali moc. Trzeba b dzi cholernie uważać na ich obijanie o blok i kiwki
1
@MesQueUnClub96 ale oby coś powalczyli. Szybkie 3-0 to nie wypada xd
3
@MesQueUnClub_87 na ten moment Francja lepsza, do dominacji daleko ale lepiej grają
1
Ale ogień w meczu Włochy vs Francja xd sędzia stamtąd nie wyjdzie. Nic nie ogarnia i się mylą w obie strony
0
Francuzi to obijanie po bloku mają opanowane do perfekcji jak Śliwka
0
Galaso kopnął piłkę lepiej niż Włosi na euro
1
@Karzel Francja wydaje się słabsza, ale po ćwierćfinale boje się co z sędziami mogą zrobić
0
W meczu Włochy vs Francja jest wynik 12-12, włoski libero już podbił min 3 piłki i to takie po których Zatorski się wywracał
0
@mrboom xdd no faktycznie było za co ich chwalić przez 3 środkowe sety. Chwaliłem Leona bo było za co. Jeżeli uważasz że Zatorskiego i Kurka nie było za co krytykować to włącz ten mecz na spokojnie i zobacz.
3
@NeroTFP1 niby Fornal z nim nie zagrał wielu meczy (nie kojarzę ich wspólnych występów) ale mial chłop od kogo odziedziczyć jaja
9
Ale ta faza pucharowa mężczyzn w siatkówce na tych IO to jakiś kosmos. Nic lepszego być nie może
0
@priest9999 to swoją drogą, ale bym to zobaczył po prostu zd
2
Ale starcie pod siatką Fornal vs Ngapeth bym zobaczył.
1
Polska vs USA w siatkówce to dla fanów tej dyscypliny to już większy klasyk niż el clasico z Messim i Ronaldo na boisku
0
@Xxxbarca4ever chłopie piłki lecą w Zatorskiego a ten nic nie podbija. Przyjęcie to jedno i podbijanie ataku to drugie
0
@Barcasub Zatorski był fatalny, już nie przesadzajmy
0
Przecież my tego nie mogliśmy wygrać...
0
Nie no błagam....
1
Byleby nie psuć tych zagrywkę teraz. Tylko Leon powinien mieć nakaz na 100% walić, reszta ma zadanie przebić
1
Nieważne jak ten mecz się skończy trzeba powiedzieć jedno. Anderson top5 w historii tego sportu chyba. Oglądam od 2005 roku, więc nie wiem co było wcześniej, ale on przez 10-15 lat gra na najwyższym poziomie
1
Kurek pojedynczy blok i **** robi xd dramat
2
Polska vs USA w siatkówce to zawsze jest niesamowita historia pod każdym względem. Horror, dramat, thriller, trochę sci-fi
0
Nie no miałem nie pić ale idę se strzelić drinka. Ja pie.....
0
Ja tego nie rozumiem. Kurek nie broni się niczym na boisku. Czemu nie zagramy Boladziem lub śliwka i na 3 przyjmujących......
0
Wsadzmy Andersona do naszej kadry i z każdym wygrywamy po 3-0
0
2x Amerykanie pod rząd atakują z sytuacyjnej piłki, 2x atak z 5m i 2x tylko Kochanowski skacze xd zajebiste taktyka
0
Zatorski kontuzjowany niekontuzjowany na tych IO nie powinno być. W sezonie klubowym był fatalny ale ze pupil to pojechał
0
@michal26 Kurka, Janusza i śliwka na libero
1
Grbic chłop kolejny co nie robi zmian. Amerykanie wygrali seta i tak zdjęli deFalco. U nas zero zmian
0
@FanBarcy22 akurat to lepiej dla nas....