FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden już sobie widzę jak taki Mata pluje 12latkom do jedzenia
2
@NeroTFP1 jedyne czego oczekuje od tych IO to medal dla siatkarzy a najlepiej złoty. Jeżeli jest coś w sporcie co się komuś należy za ostatnie 10-15 lat to po prostu polskiej siatkówce medal olimpijski
1
@Arden tutaj tak niektórzy robią dla pewnego Argentyńczyka
19
Przestańmy płakać tylko spójrzmy jakie gówno gramy
2
@Herato Tata, Koeman, Xavi i Setien, taka kolejność
1
Araujo to chyba jak nikt inny nie macha tymi rękami sygnalizując spalone.....może niech zaczną trzymać linie a dopiero potem machać
1
I cyk kontuzja mięśniowa. Może Balde jeszcze kiedyś zagra choć z tymi lekarzami różnie to bywa
2
Xdddd to tyle trzeba powiedzieć
1
@zadafcb giannis szuka nowego klubu wkrótce
0
@Ptasior jak jesteś biedny to chcesz sprzedać jednego z nielicznych na których można zarobić na pozycji najłatwiejszej do zastąpienia
1
@hayek nie płacisz za gościa który co chwilę jest kontuzjowany ponad 100mln
0
@Rewolucja123 Lewandowski to na ławie powinien usiąść nawet jak jest w 100% zdrowy
0
@Encore właśnie nie maja pick, a swoje sukcesy oparli na często kontuzjowanym Bookerze i Beal....KD też w tym wieku częściej będzie doznawał kontuzji.
1
@Encore to big3 to tylko z nazwy. Beal to już nie to samo co parę lat temu. Lepiej było mieć KD, Bookera i za jednego Beala 2-3 zadaniowcow, a zakładam że dałoby się to spiąć
8
Najgorsze jest to, że Yamal po takim meczu i tak usiądzie na ławie gdy brazylijski Kosecki wróci do gry
5
To następny mecz Ferran i Yamal na ławce xd
0
Araujo niech zacznie grać a nie tylko w gębie do sędziego mądry
4
Yamal w 2min więcej udanych dryblingów niż Raphinha odkąd tu jest
0
Dobra, nie ma co tego meczu oglądać. Niech oni wezmą piłkę w rękę jak w rugby i wbiegną do tej bramki, będzie prościej
1
@Kazragore nie słuszny, w sensie 19 innym drużynom by zagwizdano faul w ataku
0
@daniel32778 by wygrać PK trzeba wygrać z Bilbao i potencjalnie z Girona i Atletico także zostajemy bez żadnego pucharu
0
@Szmulek a kto ucieka oprócz Hendersona?
3
Xavi sprawił, że bardziej człowiek czeka na to co walnie na konferencji niż na sam mecz
3
@Kinginiesta nie mówić o kroku do przodu tylko że zrobili to co musieli, co było ich obowiązkiem
0
@Encore Xaviemu to i Brzęczek i Smuda mogli dać lekcje
2
Ale Lunin przy tej interwencji wyszedł do pilki....Pena wyszedłby z piłką zza linii bramkowej
2
@clyde VV jest strasznie niedoceniany
0
@betonito w top 50 nie powinien być
0
@michal26 mając tylko Halkbank jako mocnego rywala..Asseco nie liczę bo oni to zawodzą ciągle
0
@Mezocyklon87 wiadomo kiedy Śliwka ma wrócić do treningu? Z nim to 4 LM możliwa, tym bardziej że pozostałe zespoły, nawet włoskie, dość slabe