0

@Mixtape idealny mecz na przełamanie

1

@Encore chyba żadnej drużyny nie jestem tak ciekaw PO jak Suns, LAC wiadomo że jak będą zdrowi to będą mocarni. A Ci Suns jakoś mnie nie przekonują

0

@zadafcb to co, na crown Jewel czy innej gali w Arabii tag team match xd

1

@czółkovsky szkoda, że Luca jak dostał gwiazdę to akurat na najmniej potrzebną pozycję. Irving jest cudowny gdy nie ma swoich fochów, ale nie da się wygrać mistrza tylko z Doncic i KI, bez solidnego centra i 3,4

0

@Encore głębia potężna, ale pytanie czy Brunson dowiezie w PO, jednak sezon zasadniczy a PO to dwie zupełnie inne rzeczy, lepsi od niego nie dowozili

2

@Pawel13sz oby w tym Miami mieli lepszych lekarzy niż w Barcelonie....ale o to nie ciężko

0

@Barcelonka070 ale tysiące innych osób przez ich strajki mogą stracić pracę więc idiotyczne te strajki

0

No i niestety ZAKSA przegrywa pierwszego seta mimo że prowadziła 9-1. Ale no skoro Bednorz jest na prochach to nie ma co się dziwić jeśli grają bez żadnego nominalnego przyjmującego

0

@takisobiektos żaden z nich chyba nie zasłużył, już wolałbym Allena z Cavs, przynajmniej byłby center za center :P

5

@FcPortoFan1999 nie no błagam..... Jak bardzo dobry? Xd chłopa uratował genialny sezon ter Stegena, nic więcej. Słaby jak Setien

0

@Arden jak takie coś robią, przecież to brzmi absurdalnie

1

@Encore i nim powinien grać Kerr, a nie Wigginsem

2

@takisobiektos Rivers to taki Mourinho trochę, kiedyś coś zdobył i przez to dalej kluby się na niego nabierają. Bucks mogą mieć problemy już w I rundzie

1

@takisobiektos człowiek doczekał do 1:30, myślał że sobie obejrzy klasyk. Zobaczył że bez AD i LbJ to myśli sobie to będzie w pape 40pkt.....no trochę się pomyliłem xd

9

To znaczy żeś ślepy pan jest

0

@BartqRKO nie wierzę w takie "przypadki" że od kilku lat nie grał w Denver. Grał z Spurs, bo grał przeciwko słabym, ale kilka dni później już na Denver nie był gotowy

0

@michal26 Embiid najlepszy center przeciwko SAS, Detroit itp, bo jak ma zagrać w Denver to jest obsrany :D

0

@Encore Brunson chyba bardziej zasłużył

0

@Encore chory mecz, ale to co ZAKSA zrobiła w 4 secie to kryminał

0

@Cobra303 problemu z liczeniem, z ustawieniem itp

2

Oglądam siatkówkę od 2006 i takich jaj jak teraz w Kędzierzynie sobie nie przypominam xd

0

@Tasde bo tu jest kolesiostwo jak w żadnym innym klubie, chyba że takim z okręgówki.

0

@Encore Embiid zarządza transferu skoro Maxey się lepiej sprzedaje

0

@mekston nie no Vini to ma opanowane. Chyba mylisz Vinicusa sprzed 3-4 lat

1

@takisobiektos oby mu zaczęli gwizdać ten czas bo to jest żałosne takie zachowanie

0

@Katalonik97 LM na luzie ale Realu by nie dogoniła, nawet jakby już punktu nie zdobyła to Real jest zbyt równy by tyle punktów stracić

0

@HighestInTheRoom aj ale to brzmi zachęcająco xd

1

@Arden już sobie widzę jak taki Mata pluje 12latkom do jedzenia

2

@NeroTFP1 jedyne czego oczekuje od tych IO to medal dla siatkarzy a najlepiej złoty. Jeżeli jest coś w sporcie co się komuś należy za ostatnie 10-15 lat to po prostu polskiej siatkówce medal olimpijski

1

@Arden tutaj tak niektórzy robią dla pewnego Argentyńczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?