FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
po tym jak obejrzalem przed chwilą " Sausage party" bedę miał mózg zryty chyba przez najblizszy tydzien...
0
Czemu go skreslam? Bo wydaje mi sie ze to kolejny Gomes, nie mamy rozgrywającego i ma to naprawic pilkar, ktory nie łapie sie do kadry Brazylii? Sorry ale ja tego nie kupuje i wydaje mi sie, ze za 2lata i tak bedziemy szukac "6"
1
Serio myslisz, ze Artur bedzie rozgrywajacym na miarę Barcelony?? Transfer idealny gdybysmy mieli pomoc doskonała i on miałby byc ttlko zmiennikiem
0
Munir jest chyba obecnie najlepszym napastnikiem w Alaves. Czy ktos wie czemu dzisiaj jest na lawce?
6
Mysle, ze po tak dobrym meczu Coutinho zasluguje na ławkę w nastepnym meczu kosztem Rakiticia
6
Tak odbiegajac od naszego meczu; Sevilla to chyba najciekawsza druzyna w tym sezonie do ogladania:D nigdy nie wiadomo co "odwala" w meczu
0
czy w telepizzy nadal jest ta promocja 2 w cenie 1?
3
po raz pierwszy po 10latach odpuszcze sobie mecz ligowy, gdy jestem w domu. Valverde nie potrzebuje 18-19 zawodników by stawiać na młodych; on tyle potrebuje bo i tak gra 13-14 przez caly sezon.
0
jaka jest najlepsza/ najsmieszniejsza scena z polskich filmów dla Was? Z filmów zagranicznych też jestem ciekawy
3
Pique to jako jedyny pilkarz z pola, ktory zasluguje na male pochwały
0
Real znowu z ogórkami? :D
0
z Valverde na lawce to ten połfinal za rok jest prawie niemożliwy
0
Liga jest juz wygrana na 99%( chociaz patrzac na wczorajsza grę...). Ciekawe czy gdy juz noficjalnie bedziemy mistrzami chociaż raz powola kogos z rezerw, i Messiego, Suareza czy Rakiticia postawi na ławce
0
Nie zdziwię sie, jak taki sklad bedzie wystepowal w kazdym meczu ligowym, przeciez po co grac innymi, przeciez liga jest niepewna
1
To jest najglrsza Barcelona od lat
1
Juz tylko own goal moze nas uratowac
2
A po co dac grac Denisowi i Dembele, ktorzy jak grali to nie zawodzili ostatnio
2
Wazne ze wygralismy najwazniejszy mecz w tym sezonie w weekend z Leganes. Widac ze Valverde postawil wszystkie siły na tamten mecz i sie opłacało
0
Noo sory, z taka gra 0-7 to lagodny wynik
10
Moze niech ta Roma awansuje? Bo to sie szykuje powtórka 0-7 z Bayernem
0
Tyle bylo mowy o szpalerze, ale jak tak bedziemy grali to Atletico nas prześcignie
0
Tutaj Denis i Dembele musza wejsc, a nie drwal i zajechany Paulinho
2
Valverde geniusz taktyczny. Najgorsza Barca od lat. Ale spoko, do najbliższej xmiany zostalo jeszcze 20min
0
To co? Pierwsza zmiana w 80mij?
0
Co zrobil Lahoz???
0
Nie gral gorzej. Przede wszystkim mieli styl- wrzutki. Slaby, ale jednak mieli
9
Nie sądziłem ze to kiedys napisze, ale tęsknię za Gomesem...
1
Valverde zabil Barcelone. Zero mlodziezy, ze stylu, zero finezji, zero tiki taki. Tylko wyniki
4
Przeciez przy stylu Barcelony Valverde, ta Barcelona Gerardo Martino to byla czysta finezja
1
Vermaelen blagam wejdź. Umtiti to jest dzisiaj jakis sabotazysta