6

po tym jak obejrzalem przed chwilą " Sausage party" bedę miał mózg zryty chyba przez najblizszy tydzien...

0

Czemu go skreslam? Bo wydaje mi sie ze to kolejny Gomes, nie mamy rozgrywającego i ma to naprawic pilkar, ktory nie łapie sie do kadry Brazylii? Sorry ale ja tego nie kupuje i wydaje mi sie, ze za 2lata i tak bedziemy szukac "6"

1

Serio myslisz, ze Artur bedzie rozgrywajacym na miarę Barcelony?? Transfer idealny gdybysmy mieli pomoc doskonała i on miałby byc ttlko zmiennikiem

0

Munir jest chyba obecnie najlepszym napastnikiem w Alaves. Czy ktos wie czemu dzisiaj jest na lawce?

6

Mysle, ze po tak dobrym meczu Coutinho zasluguje na ławkę w nastepnym meczu kosztem Rakiticia

6

Tak odbiegajac od naszego meczu; Sevilla to chyba najciekawsza druzyna w tym sezonie do ogladania:D nigdy nie wiadomo co "odwala" w meczu

0

czy w telepizzy nadal jest ta promocja 2 w cenie 1?

3

po raz pierwszy po 10latach odpuszcze sobie mecz ligowy, gdy jestem w domu. Valverde nie potrzebuje 18-19 zawodników by stawiać na młodych; on tyle potrebuje bo i tak gra 13-14 przez caly sezon.

0

jaka jest najlepsza/ najsmieszniejsza scena z polskich filmów dla Was? Z filmów zagranicznych też jestem ciekawy

3

Pique to jako jedyny pilkarz z pola, ktory zasluguje na male pochwały

0

Real znowu z ogórkami? :D

0

z Valverde na lawce to ten połfinal za rok jest prawie niemożliwy

0

Liga jest juz wygrana na 99%( chociaz patrzac na wczorajsza grę...). Ciekawe czy gdy juz noficjalnie bedziemy mistrzami chociaż raz powola kogos z rezerw, i Messiego, Suareza czy Rakiticia postawi na ławce

0

Nie zdziwię sie, jak taki sklad bedzie wystepowal w kazdym meczu ligowym, przeciez po co grac innymi, przeciez liga jest niepewna

1

To jest najglrsza Barcelona od lat

1

Juz tylko own goal moze nas uratowac

2

A po co dac grac Denisowi i Dembele, ktorzy jak grali to nie zawodzili ostatnio

2

Wazne ze wygralismy najwazniejszy mecz w tym sezonie w weekend z Leganes. Widac ze Valverde postawil wszystkie siły na tamten mecz i sie opłacało

0

Noo sory, z taka gra 0-7 to lagodny wynik

10

Moze niech ta Roma awansuje? Bo to sie szykuje powtórka 0-7 z Bayernem

0

Tyle bylo mowy o szpalerze, ale jak tak bedziemy grali to Atletico nas prześcignie

0

Tutaj Denis i Dembele musza wejsc, a nie drwal i zajechany Paulinho

2

Valverde geniusz taktyczny. Najgorsza Barca od lat. Ale spoko, do najbliższej xmiany zostalo jeszcze 20min

0

To co? Pierwsza zmiana w 80mij?

0

Co zrobil Lahoz???

0

Nie gral gorzej. Przede wszystkim mieli styl- wrzutki. Slaby, ale jednak mieli

9

Nie sądziłem ze to kiedys napisze, ale tęsknię za Gomesem...

1

Valverde zabil Barcelone. Zero mlodziezy, ze stylu, zero finezji, zero tiki taki. Tylko wyniki

4

Przeciez przy stylu Barcelony Valverde, ta Barcelona Gerardo Martino to byla czysta finezja

1

Vermaelen blagam wejdź. Umtiti to jest dzisiaj jakis sabotazysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?