FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to jest Cumbia????
0
Tyle o meczu Argentyny, Hiszpani, Francji i Polski, a nikt nie napisał ze w absolutnym hicie meczy towarzyskich doszlo do nie małej sensacji i Ukraina zaledwie zremisowala z Arabia Saudyjska
0
De Gea vs ter Stegen
3
ManU to sie kazdym interesuje
0
A jak ostatnio Lewy strzelil hat tricka po 2 asystach Ziela i karnym wywalczonym wlasnir na nim to tez byl pompowany balonik?
0
Higuain zrobil Higuaina:D
1
Ale w kazdym serialu?
1
Jakie sezony seriali są wg was najlepsze?
2
i ten pamiętny komentarz bardzo obiektywnego Dudka
0
Ja to mam wrazenie, ze kazdemu z nich bardziej chodzi o $$$ niz o dobro swoich klientów
0
Ja nie mowie ze nie sa ustawiane, tylko ze poza jedna federacja w innych naorawde ciezko przewidzieć rezultaty
0
Zack Sabre jr zwycięzca New Japan Cup i zawalczy z Okada. Sensacja, a ktos tu wczoraj pisał ze wrestling jest latwy do przewidzenia kto wygra
2
Przypominam, ze zalozylem.opcje ze Iniesta po sezonie odchodzi. To w taki przypadku widze Eriksena koło Rakiticia i Busquetsa
0
Zakladajac ze Iniesta odchodzi, to kto jest podobny? Coutinho bardziej jest widziany jako skrzydlowy
3
Nam nie potrzebny???? Chyba kazdy rozsądny kibic stwierdzi, ze to wlasnie piłkarze o jego profilu są nam teraz najbardziej potrzebni, a nie Griezmann
0
Nawet nie mam możliwości:D a linku nawet nie ma. Ale pytam tak z ciekawości
0
Pisza o meczach faworytach mundialu i wymienili mecze Holandii i Włoch? Czy ja czegos nie wiem
0
"Transcoding permanent error"- taka wiadomosc dostałem sms od nieznanego numeru. Dostał ktos kiedys taką, albo podobna? Mam w T-Mobile
0
A jaki dowod jest najlepszy? Bo w sumie nigd nie czytalem ich dowodow
0
mi się wydaje, że i tak odejdzie za nie długo. ROH i tak wyrażało nim ciągłe zainteresowanie, a tam nie ma takich ograniczonych przepisów jeśli chodzi o zdrowie zawodnika, a Brayn sam mówił ze jeszce chce walczyc
0
tylko gorzej jak wykorzystają go, na raczej ostatnią walkę w WWE, na walke tag team z Shane
0
dlatego warto oglądać NJPW-czyli japońska federację, gdzie przykładowo teraz odbywa się turniej i na 3 faworytów tylko jeden przeszedł pierwszą rundę
6
Allison wg mnie
0
na jakiej stronie można pobrać całą playlista z YT? bo jakbym musiał pojedynczo to robić to bym siedział chyba 4h
0
dzięki wielkie, jeszcze dzisiaj bedzie oglądnięte
1
jestem świeżo po tym serialu i to mi pierwsze przyszło do głowy
0
najbardziej popularne sceny negocjacyjne w filmach/serialach jakie znacie? potrzebuje pilnie na ćwiczenia, a wiem, że tutaj jest wielu fanów kolorowego ekranu
0
nie widzialem
13
czarny humor, nawet bardzo, ale mnie np bawi: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/29004047_2077443285831477_1613647291_n.png?oh=3e483efd772996edffde894d1bc0e53a&oe=5AB2D83A
0
Lepszy od Gomesa tylko nie kosztowal 35mln