FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie no racja, lepiej czekac az ich ktos odkupi, albo czekac az skoncza 25 lat, tak jak jest od 2013 roku. Mamy mistrza zapewnionego, czemu tych 10-15minut nie moze dostac np Puiq kosztem Rakiticia, Paulinho czy Gomesa?
0
Oni w kilku meczach powinni grac juz w pierwszej druzynie, a na pewno powinni pojechac na presezon. Nie mówię o calej 9, ale tak 3-4
13
Powinno byc na odwrót
0
Gosc ma teraz w wrestlingu takie zycie...pojawia sie gdzie chce i kiedy chce
0
Maly spojler dla fanow wrestlingu z NJPW Wrestling Dontaku.
Chris Jericho vs Naito na NJPW Dominion oficjalnie
0
nie interesuje się za bardzo koszykówką, ale czemu canał+ tak mało puszcza mecze NBA?
0
Co napisali?
0
Cavani, Neymar i Mbappe mający za plecami Eriksena??? Eriksen mialby z 30asyst w sezonie
0
Niech Griezmann zmieni ta koszule i zatamuje krwawienie, bo za chwile strzeli i znowu bedzie ze nie powinno byc go na boisku
0
Ale taki rezerwowy to skarb
0
No i niestety Koscielny wypada z munfialu pewnie
0
Czemu przerwano derby Stambułu w 59min? Znowu bydło kibicowskie?
0
Valverde pokazał, ze u niego i tak kontuzjowani grają, takze Iniesta to pewniak do gry
12
Rummenige bylby chyba największym idiota w futbolowym swiecie
1
Czyli rozumiem, ze jak kupimy kolejnego box to box, to zaczniemy grac drewnianie jak np West Ham United i zacniemy wygrywac wszystko? Pilkarzy box to box mamy o 2 za duzo
1
znacie strony, gdzie można zobaczyć wyniki, obroty, akcje, wartości różnych giełd w poszczególnych latach?
2
Genialne zachowanie kibicow Romy
2
Zalosne to jest sedziowanie, a nie komentarze, ktore sa w 100% trafne
14
Alez to bedzie final!! Cunet Cakir vs Damir Skolina
1
Obojetne dla mnie kto wygra, ale chcialbym troche emocji i szybkie 3 hole dla Romy
0
umieścisz tutaj tą ostatnią 10?
1
Cafu na spalonym no powtórka ewidentnie yo pokazuje, to Hajto mowi ze nie bylo...
1
Modrić przychodził do Realu jako ofensywny pomocnik, a od kilku lat jest najlepszą 6 na świecie, albo jedną z najlepszych. Eriksen jest genialnym pomocnikiem, i razem z Busquetsem i Coutinho pomogliby chociaż trochę zbliżyć się do pomocy za czasów Pepa
2
Denis na początku sezonu grał rewelacyjnie to potem w nagrode dostał 2msc na ławce. Teraz gra na przyzwoitym poziomie, zdecydowanie lepiej niż Paulingo i Gomes, a i tak pewnie już w tym sezonie nie zagra w przeciwieństiwe do tej dwójki.
1
Karius od 2-3msc jest w dobre formie, to pewnie jak Liverpool awansuje to cos odwali
1
Zawsze wolalem Denisa niż Gomesa, ale zadziwiające jest to, ze na portalach społecznościowych nasi pilkarze wrzucali zdjecia i Gomeaa na nich bylo bardzo malo, a Denis pojawial sie i to dosc często. Wiem, ze to dla wielu nic nie znaczy, ale to moze byc fakt ze Gomes juz nie ma zaufania szatni i nawet ich irytuje
0
Mamy tu pomnik Kolumba?
0
na nasze nieszczęście, przykre jest, że nie znasz słowa "ironia" w wieku 27 lat( o ile w profilu napisałeś prawdę
0
To, ze nie podpisali kontraktu z Balotellim to jest bardzo logiczne. Ja sie dziwie ze on jeszcze w Europie znajduje pracodawcow z taka psychiką
3
W sumie Deulofeu ma to cos czego brak Coutinho. Brazylijczyk jest jeszcze za mlody i nie rozumie filozofii Barcelony. Jezeli jakis klub bylby zainteresowany wypożyczeniem Coutinho ja bym sie powaznie nad tym zastanowil