4

Nie no racja, lepiej czekac az ich ktos odkupi, albo czekac az skoncza 25 lat, tak jak jest od 2013 roku. Mamy mistrza zapewnionego, czemu tych 10-15minut nie moze dostac np Puiq kosztem Rakiticia, Paulinho czy Gomesa?

0

Oni w kilku meczach powinni grac juz w pierwszej druzynie, a na pewno powinni pojechac na presezon. Nie mówię o calej 9, ale tak 3-4

13

Powinno byc na odwrót

0

Gosc ma teraz w wrestlingu takie zycie...pojawia sie gdzie chce i kiedy chce

0

Maly spojler dla fanow wrestlingu z NJPW Wrestling Dontaku.
Chris Jericho vs Naito na NJPW Dominion oficjalnie

0

nie interesuje się za bardzo koszykówką, ale czemu canał+ tak mało puszcza mecze NBA?

0

Co napisali?

0

Cavani, Neymar i Mbappe mający za plecami Eriksena??? Eriksen mialby z 30asyst w sezonie

0

Niech Griezmann zmieni ta koszule i zatamuje krwawienie, bo za chwile strzeli i znowu bedzie ze nie powinno byc go na boisku

0

Ale taki rezerwowy to skarb

0

No i niestety Koscielny wypada z munfialu pewnie

0

Czemu przerwano derby Stambułu w 59min? Znowu bydło kibicowskie?

0

Valverde pokazał, ze u niego i tak kontuzjowani grają, takze Iniesta to pewniak do gry

12

Rummenige bylby chyba największym idiota w futbolowym swiecie

1

Czyli rozumiem, ze jak kupimy kolejnego box to box, to zaczniemy grac drewnianie jak np West Ham United i zacniemy wygrywac wszystko? Pilkarzy box to box mamy o 2 za duzo

1

znacie strony, gdzie można zobaczyć wyniki, obroty, akcje, wartości różnych giełd w poszczególnych latach?

2

Genialne zachowanie kibicow Romy

2

Zalosne to jest sedziowanie, a nie komentarze, ktore sa w 100% trafne

14

Alez to bedzie final!! Cunet Cakir vs Damir Skolina

1

Obojetne dla mnie kto wygra, ale chcialbym troche emocji i szybkie 3 hole dla Romy

0

umieścisz tutaj tą ostatnią 10?

1

Cafu na spalonym no powtórka ewidentnie yo pokazuje, to Hajto mowi ze nie bylo...

1

Modrić przychodził do Realu jako ofensywny pomocnik, a od kilku lat jest najlepszą 6 na świecie, albo jedną z najlepszych. Eriksen jest genialnym pomocnikiem, i razem z Busquetsem i Coutinho pomogliby chociaż trochę zbliżyć się do pomocy za czasów Pepa

2

Denis na początku sezonu grał rewelacyjnie to potem w nagrode dostał 2msc na ławce. Teraz gra na przyzwoitym poziomie, zdecydowanie lepiej niż Paulingo i Gomes, a i tak pewnie już w tym sezonie nie zagra w przeciwieństiwe do tej dwójki.

1

Karius od 2-3msc jest w dobre formie, to pewnie jak Liverpool awansuje to cos odwali

1

Zawsze wolalem Denisa niż Gomesa, ale zadziwiające jest to, ze na portalach społecznościowych nasi pilkarze wrzucali zdjecia i Gomeaa na nich bylo bardzo malo, a Denis pojawial sie i to dosc często. Wiem, ze to dla wielu nic nie znaczy, ale to moze byc fakt ze Gomes juz nie ma zaufania szatni i nawet ich irytuje

0

Mamy tu pomnik Kolumba?

0

na nasze nieszczęście, przykre jest, że nie znasz słowa "ironia" w wieku 27 lat( o ile w profilu napisałeś prawdę

0

To, ze nie podpisali kontraktu z Balotellim to jest bardzo logiczne. Ja sie dziwie ze on jeszcze w Europie znajduje pracodawcow z taka psychiką

3

W sumie Deulofeu ma to cos czego brak Coutinho. Brazylijczyk jest jeszcze za mlody i nie rozumie filozofii Barcelony. Jezeli jakis klub bylby zainteresowany wypożyczeniem Coutinho ja bym sie powaznie nad tym zastanowil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?