6

Rakitic jest niemożliwy w pozytywnym rego słowa znaczeniu

0

Nie, Messi jako 9 jak gral kiedys i Denis na skrzydlo. Albo Gomes na DM i Denis jako rozgrywający

0

Gomes bedzie gral jako rozgrywajacy?? No chyba tylko idiota twierfzi ze on tam gra dobrze i lepiej niz Gomes.

0

Zamiast Luisa? Zamiast Gomesa? Zamiast Rakiticia? Denis jest uniwersalny i może zagrac na wielu pozycjach

0

Ten Gomes to jakis niesmaczny żart. Denis znacznie lepszy i chyba nigdy juz nie zagra w podstawowym skladzie, mimo iz zasluguje. Rakitic to jakis maratończyk chyba

13

przecież przy Valverde on zadebiutuje za 10lat

0

Meltzer to nie jest żaden wyznacznik. No napewno wszyscy czekali na YB vs Golden Lovers i chyba nikt się nie zawiódł, YB teraz może troche odżyją poprzez walki z np Sanada i Evil. YB są tak zajebisci wg mnie, ze nigdy oni mi sie nie nudzą

1

dokładnie, miał już walki z każdym z wielkich i trochę głupio by teraz był tylko dodatkiem do gal. Wydaje mi się, ze jest juz na tyle markom samom w sobie, ze Vince dałby mu ogromny push, no i VInce to biznesmen, i wie jak ludzie czekają na walkę Omega vs AJ i ile by to przyniosło dochodów

0

tylko, że podobno już naprawę na Royal Rumble ma zadebiutować Omega, także czy wyrzucenie Cody będzie miało sens? mi się wydaje, że dopełni się podział na team cody vs team omega. ja się bardzeij 5 star spodziewam po Black vs Almas( i zwyciestwie tego pierwszego), no i Ladder match, który bedzei absolutnym show stealerem i wygraną Ricocheta. A Gargano vs Ciampa to bedzie wojna i boje się, ze mogą przedobrzyć

0

no i to jest naprawdę fajna ciekawostka, pewnie 95% osób tutaj tego nie wiedzialo

0

wiem, ze są tutaj fani wrestlingu. Jakie macie typy na Takeover? No i jak się potoczą losy Bullet Club?

0

co Karius teraz poleciał....

0

przed meczem Everton vs Liverpool podczas minuty ciszy wszyscy bili brawa. Co wg Was jest lepsze: minuta ciszy, czy minutowe oklaski?

3

A potem w najważniejszych meczach sezonu od 10min beda ledwo biegac. Dzisiaj Pique, Alba, Rakitic i Suarez powinni usiasc na ławce

3

brawo Pique, genialny mecz, no ale z konkurencją nie ma szans, główni z jednym panem, który musi dostać tę nagrodę

2

Semedo w obronie czasami się gubił, ale wczorajsze rajdy były bardzo dobre. Mam wrażenie, że on idealnie pasuje do taktyki z 3 obrońcami i ustawienie go na wahadle

2

co z tego, że zaprasza jak nikomu z nich nie daje szans

1

I Denis znowu udzial przy golu :D

1

No i Gomes jeszcze wchodzi to sie skonczy 3-2... A Denis za zmiane, ktorej Gomes moze tylko zazdrościć, posiedzi 3msc na ławce

2

Valverde to chyba od Smudy sie uczyl taktyki zmian

1

Ale bym chcial by dzisija Denis dostal min 20min

1

Nie mozna posac czarny koń bo Fifa pozwoe Cie o rasizm

0

Jezeli przy Kompanym, Otamendim i Laporte strzelil głową Mane to tylko pokazuje poziom obrony City w dzisiejszym meczu

0

Bo pisze prawdę? Messi ma juz chyba 16 strat.

0

Poprawione

1

Niech Dembele wejdzie za Messiego bo dzisiaj jest żałosny. Zachowuje sie jakby chciał udowodnic wyższość nad Ronaldo. Tyle strat to Neymar nie zaliczal

0

Oprocz obrońców i Suareza, ktory sie stara i biega jak głupi to nikogo nie mozna pochwalic za gre w ofensywie. Messi najgorszy i wiem co pisze

1

Messi strasznie indywidualnie...

1

Semedo oprocz tego ewentualnego karnego najlepszy na boisku.

0

Czoooo ten liverpool...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?