FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i niestety Koscielny wypada z munfialu pewnie
0
Czemu przerwano derby Stambułu w 59min? Znowu bydło kibicowskie?
0
Valverde pokazał, ze u niego i tak kontuzjowani grają, takze Iniesta to pewniak do gry
12
Rummenige bylby chyba największym idiota w futbolowym swiecie
1
Czyli rozumiem, ze jak kupimy kolejnego box to box, to zaczniemy grac drewnianie jak np West Ham United i zacniemy wygrywac wszystko? Pilkarzy box to box mamy o 2 za duzo
1
znacie strony, gdzie można zobaczyć wyniki, obroty, akcje, wartości różnych giełd w poszczególnych latach?
2
Genialne zachowanie kibicow Romy
2
Zalosne to jest sedziowanie, a nie komentarze, ktore sa w 100% trafne
14
Alez to bedzie final!! Cunet Cakir vs Damir Skolina
1
Obojetne dla mnie kto wygra, ale chcialbym troche emocji i szybkie 3 hole dla Romy
0
umieścisz tutaj tą ostatnią 10?
1
Cafu na spalonym no powtórka ewidentnie yo pokazuje, to Hajto mowi ze nie bylo...
1
Modrić przychodził do Realu jako ofensywny pomocnik, a od kilku lat jest najlepszą 6 na świecie, albo jedną z najlepszych. Eriksen jest genialnym pomocnikiem, i razem z Busquetsem i Coutinho pomogliby chociaż trochę zbliżyć się do pomocy za czasów Pepa
2
Denis na początku sezonu grał rewelacyjnie to potem w nagrode dostał 2msc na ławce. Teraz gra na przyzwoitym poziomie, zdecydowanie lepiej niż Paulingo i Gomes, a i tak pewnie już w tym sezonie nie zagra w przeciwieństiwe do tej dwójki.
1
Karius od 2-3msc jest w dobre formie, to pewnie jak Liverpool awansuje to cos odwali
1
Zawsze wolalem Denisa niż Gomesa, ale zadziwiające jest to, ze na portalach społecznościowych nasi pilkarze wrzucali zdjecia i Gomeaa na nich bylo bardzo malo, a Denis pojawial sie i to dosc często. Wiem, ze to dla wielu nic nie znaczy, ale to moze byc fakt ze Gomes juz nie ma zaufania szatni i nawet ich irytuje
0
Mamy tu pomnik Kolumba?
0
na nasze nieszczęście, przykre jest, że nie znasz słowa "ironia" w wieku 27 lat( o ile w profilu napisałeś prawdę
0
To, ze nie podpisali kontraktu z Balotellim to jest bardzo logiczne. Ja sie dziwie ze on jeszcze w Europie znajduje pracodawcow z taka psychiką
3
W sumie Deulofeu ma to cos czego brak Coutinho. Brazylijczyk jest jeszcze za mlody i nie rozumie filozofii Barcelony. Jezeli jakis klub bylby zainteresowany wypożyczeniem Coutinho ja bym sie powaznie nad tym zastanowil
0
Kac to kara za przerwę w piciu
0
Makuszewski przy obecnym stanie naszych skrzydłowych to powinien walczyć o miejsce w podstawowej 11 z Mierzejewskim, jednak żaden z nich nie jest przyjacielem Lewego
0
Swięcicki cytuje "Tamagotchi"....
0
********************************************************
4
pisałem 87min....tylko myślałem o karnym
17
za co Juve dostało karnego w 87min?? bo mi streama rozłączyło
3
Pjanic juz powinien min 3 zolte kartki dostac.... i na ch** ten VAR skoro wały i tak są robione
6
Graham Hunter w książce:" Andres Iniesta, czyli Leo Messi pomocy"
0
zapomniales o San Mames, chociaż pewne teraz też by tam dostał owację na stojąco
0
Noo karta wyglada dobrze, tego nie da sie zaprzeczyć. Jeżeli gala potrwa min 5h i kazda walka dostanie odpowiedni czas to bedzie dobrze