0

no i co powiecie na czerwoną kartkę dla bramkarza Górnika? Ręka ewidentna, no ale przecież dobrze obliczył wyjscie bo najpierw była noga. w takich sytuacjach nawet VAR nie pomoże. Wyobraźmy sobie takie samo zdarzenie z Keylorem Navasem i ter Stegenem. Dla nas zólta dla ter Stegena i czerwo dla Navasa, a dla kibiców Realu całkowicie na odwrót

0

Juz Gumbau byl lepszy niz Gomes...

2

Na twoje pytanie nie odpowiem, ale jezeli masz czas na ogladniecie filmu, ktory pewnie trwa 2h, to juz nie lepije poczytać szczegółowe streszczenia?

0

Mierzejewski nie dosc ze powinien dostac powołanie, to przy obecnych skrzydłach i Milkiem, który mało gra, powinien grać w podstawowej 11 razem z Zielinskim

0

Liceum chetnje wspominam i na 3-4tyg chetnie bym tam wrócił. Jednak co przyjaciol poznalem na studiaxh i tak zajebistych ludzi, takich imprez, takich przygod nie da sie zapomniec i obecnie jestem na 3 roku i to sa najlepsze lata w moim zyciu i juz mi sie plakac chcę jak bede sie musial z nimi pozegnac

8

Neymar albo Eriksen

1

Najlepsza prawa stopa świata

1

lata temu ogladalem Ted, a teraz dopiero naszła mnie ochota by obejrzeć Ted2, czy obie częscie są w duzym stopniu ze sobą powiązane?

0

mam jutro prezzentacje 20min na studiach, a mam taki ból gardła ze mówić nie mogę, jest tu jakiś znachor i zaproponuje domowe leczenie? :D

0

kolezanka mi to "zaoferowala" to stwierdziłem, ze obejrze... i to był chyba bład

6

po tym jak obejrzalem przed chwilą " Sausage party" bedę miał mózg zryty chyba przez najblizszy tydzien...

0

Czemu go skreslam? Bo wydaje mi sie ze to kolejny Gomes, nie mamy rozgrywającego i ma to naprawic pilkar, ktory nie łapie sie do kadry Brazylii? Sorry ale ja tego nie kupuje i wydaje mi sie, ze za 2lata i tak bedziemy szukac "6"

1

Serio myslisz, ze Artur bedzie rozgrywajacym na miarę Barcelony?? Transfer idealny gdybysmy mieli pomoc doskonała i on miałby byc ttlko zmiennikiem

0

Munir jest chyba obecnie najlepszym napastnikiem w Alaves. Czy ktos wie czemu dzisiaj jest na lawce?

6

Mysle, ze po tak dobrym meczu Coutinho zasluguje na ławkę w nastepnym meczu kosztem Rakiticia

6

Tak odbiegajac od naszego meczu; Sevilla to chyba najciekawsza druzyna w tym sezonie do ogladania:D nigdy nie wiadomo co "odwala" w meczu

0

czy w telepizzy nadal jest ta promocja 2 w cenie 1?

3

po raz pierwszy po 10latach odpuszcze sobie mecz ligowy, gdy jestem w domu. Valverde nie potrzebuje 18-19 zawodników by stawiać na młodych; on tyle potrebuje bo i tak gra 13-14 przez caly sezon.

0

jaka jest najlepsza/ najsmieszniejsza scena z polskich filmów dla Was? Z filmów zagranicznych też jestem ciekawy

3

Pique to jako jedyny pilkarz z pola, ktory zasluguje na male pochwały

0

Real znowu z ogórkami? :D

0

z Valverde na lawce to ten połfinal za rok jest prawie niemożliwy

0

Liga jest juz wygrana na 99%( chociaz patrzac na wczorajsza grę...). Ciekawe czy gdy juz noficjalnie bedziemy mistrzami chociaż raz powola kogos z rezerw, i Messiego, Suareza czy Rakiticia postawi na ławce

0

Nie zdziwię sie, jak taki sklad bedzie wystepowal w kazdym meczu ligowym, przeciez po co grac innymi, przeciez liga jest niepewna

1

To jest najglrsza Barcelona od lat

1

Juz tylko own goal moze nas uratowac

2

A po co dac grac Denisowi i Dembele, ktorzy jak grali to nie zawodzili ostatnio

2

Wazne ze wygralismy najwazniejszy mecz w tym sezonie w weekend z Leganes. Widac ze Valverde postawil wszystkie siły na tamten mecz i sie opłacało

0

Noo sory, z taka gra 0-7 to lagodny wynik

10

Moze niech ta Roma awansuje? Bo to sie szykuje powtórka 0-7 z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?