FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak pisalem matury próbne i juz tą własciwa i na ustnej zawsze odwoływałem sie do: Lalki, Pana Tadeusza i Króla Edypa, nie wazne jaki był temat, zawsze udało sie cos znalezc zwiazanego z tymi 3 lekturami
0
A wiadomo cos wiecej z tym Yeri Mina, czy jak on sie tam nazywa. Bo tyle bylo pisania i mowienia o nim a ostatnio cicho
0
Czyli jest ulepiony za petrodolary
0
Ale niszczą lige włoską, poprzez wykupowanie najlepszych pilkarzy Romy, Napoli, tak jak robi to Bayern; i to jest strasznie irytujące
4
Piękna asysta Xaviego :D nic tylko podziwiać
0
Alderweireld to obecnie jeden z najlepszych obrońców, szybki, wygrywa większość główek, przez caly sezon popelnil 7!!!!! fauli, nie za stary- nic tylko go kupić; o klasie Eriksena nie będę pisal bo w tym momencie sam bylby lepszy niz obojętnie jaka linią pomocy wychodzimu
17
Po mistrzostwie dla Leicester i remontadzie z PSG ja juz w piłce wszystko sobie wyobrażam
1
Obojetnie jaki byleby korzystny dla Tottenhamu :D
2
Denis zagral cale 12min, on jeszcze ani razu w tym sezonie nie zagral za swojej pozycji
5
Denis gra co 5 spotkanie, z taka czestotliwoscia to by nawet Messi nie zachwycał
1
Denis wchodzi na niesamowite 12 min gdzie od ok 20 min zaden nasz pilakrz nie biega! W takich warunkach co on moze pokazac???????
1
Po co wpuszczac Denisa, Alenie skoro mozna wpuscic Inieste, Lucho na zawsze pozostanie jednym z nielicznych trenerow ktorzy zdobyli tryplet, ale jego podejscie do młodych jest żałosne
5
a co mial zrobic???????
0
No i oczywiście Gomesaldo zamiast Denisa
1
Niech Everton mnie nawet nie denerwuje...
0
Bo jest za Barceloną??? A nie jest antyfanem Realu, nie gra Barcelona to jest za kimś innym
0
zna ktos strone gdzie moge obejrzec wszystkie sezony Lost??? nie mialem nigdy problemów z filmami czy serialami, ale to jest jakis dramat; kazda strona mi tak zacina ze odcinek ogladam ponad godzine
4
Halilovic nie jest takim talentem za jaki jest uwazany, poetarz to odkąd do nas trafił
0
Real ma tak mocną ławkę ze spokojnie moze wygrac bez 5-6 podstawowwych zawodników; u nas wypada 1 kluczowa postac i juz mega problem, to jest roznica miedzy tymi klubami w tym sezonie
2
Oddalbym Gomesa i Rafinhe za jednego Naingollana, gość jest super, ale dla mnie faworytem nr1 jest Eriksen
4
Kazdy tak mowi, ale jak rok temu moalem calki na studiach, to nie bylo takie zle, i większość moich znajomych tak mówiła
1
T-Bag jak on, bedzie cos chciał ugrac dla siebie; niemal pewne jest pojawienie sie Sucre, Sary i wlasnie T-Bag w Jemenie.ja sie boje tylko jednego: jak to sie mowi-kota mozna zaglaskac na śmierć; zeby rezyserzy nie chcieli az tak zadziwic widzów, ze az sami nie beda wiedzieli o co chodzi
4
ja tylko mam nadzieje ze rezyser nie chcial za bardzo zaskakiwac; bo wersja ze zrobili z niego morderce i członka ISIS troche mi nie pasuje. T-Bag pewnie pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie w Jemenie, bo dogad sie z ludzmi ktorzy chcieli zabic Lincolna i Sara
0
swietny pilkarz, co on robi w MLS w tak młodym wieku, szkoda ze piniądz mu kariere zepsuł
1
interesy z Kogutami nigdy nie były łatwi dla nikogo, ale myśle ze 45-50mln dałoby radę, a to w porównaniu z 90mln za Thiago jest promocją, patrząc ze klasa umiejtnosci jest taka sama(wg mnie nawet lepszy jest Eriksen); widziałbym równiez Dembele z Tottenhamu u nas
0
BVB i Bayern raczej nie wystawią najsilniejszych graczy,a Bayern to juz napewno skoro lige i tak juz mają wygraną, graja na wyjezdzie chyab z Bayerem. Dla mnie duze ryzyko
4
jak tylko pojawiły sie plotki o Verrattim, thiago czy Coutinho pisze o Eriksenie, gosc napewno nie jest gorszy od nich, a kilka mln tańszy, idealnie by pasował do nas
7
do Gomesa
0
prawda, ale skoro jest plan przesuniecia Messiego i gra ustawieniem 4-2-3-1, to skrzydłowy taki jak Silva to skarb
1
za 35mln moglibysmy sie postarac o: Pjanicia, Dembele( Tottenham; geniusz dla mnie; jego kontrola nad pilką i balans ciałem....), a jakbysmy doplacili 5-10mln moglismy miec: Naingollana, Eriksena, a teraz moze Bernardo Silve