0

jak pisalem matury próbne i juz tą własciwa i na ustnej zawsze odwoływałem sie do: Lalki, Pana Tadeusza i Króla Edypa, nie wazne jaki był temat, zawsze udało sie cos znalezc zwiazanego z tymi 3 lekturami

0

A wiadomo cos wiecej z tym Yeri Mina, czy jak on sie tam nazywa. Bo tyle bylo pisania i mowienia o nim a ostatnio cicho

0

Czyli jest ulepiony za petrodolary

0

Ale niszczą lige włoską, poprzez wykupowanie najlepszych pilkarzy Romy, Napoli, tak jak robi to Bayern; i to jest strasznie irytujące

4

Piękna asysta Xaviego :D nic tylko podziwiać

0

Alderweireld to obecnie jeden z najlepszych obrońców, szybki, wygrywa większość główek, przez caly sezon popelnil 7!!!!! fauli, nie za stary- nic tylko go kupić; o klasie Eriksena nie będę pisal bo w tym momencie sam bylby lepszy niz obojętnie jaka linią pomocy wychodzimu

17

Po mistrzostwie dla Leicester i remontadzie z PSG ja juz w piłce wszystko sobie wyobrażam

1

Obojetnie jaki byleby korzystny dla Tottenhamu :D

2

Denis zagral cale 12min, on jeszcze ani razu w tym sezonie nie zagral za swojej pozycji

5

Denis gra co 5 spotkanie, z taka czestotliwoscia to by nawet Messi nie zachwycał

1

Denis wchodzi na niesamowite 12 min gdzie od ok 20 min zaden nasz pilakrz nie biega! W takich warunkach co on moze pokazac???????

1

Po co wpuszczac Denisa, Alenie skoro mozna wpuscic Inieste, Lucho na zawsze pozostanie jednym z nielicznych trenerow ktorzy zdobyli tryplet, ale jego podejscie do młodych jest żałosne

5

a co mial zrobic???????

0

No i oczywiście Gomesaldo zamiast Denisa

1

Niech Everton mnie nawet nie denerwuje...

0

Bo jest za Barceloną??? A nie jest antyfanem Realu, nie gra Barcelona to jest za kimś innym

0

zna ktos strone gdzie moge obejrzec wszystkie sezony Lost??? nie mialem nigdy problemów z filmami czy serialami, ale to jest jakis dramat; kazda strona mi tak zacina ze odcinek ogladam ponad godzine

4

Halilovic nie jest takim talentem za jaki jest uwazany, poetarz to odkąd do nas trafił

0

Real ma tak mocną ławkę ze spokojnie moze wygrac bez 5-6 podstawowwych zawodników; u nas wypada 1 kluczowa postac i juz mega problem, to jest roznica miedzy tymi klubami w tym sezonie

2

Oddalbym Gomesa i Rafinhe za jednego Naingollana, gość jest super, ale dla mnie faworytem nr1 jest Eriksen

4

Kazdy tak mowi, ale jak rok temu moalem calki na studiach, to nie bylo takie zle, i większość moich znajomych tak mówiła

1

T-Bag jak on, bedzie cos chciał ugrac dla siebie; niemal pewne jest pojawienie sie Sucre, Sary i wlasnie T-Bag w Jemenie.ja sie boje tylko jednego: jak to sie mowi-kota mozna zaglaskac na śmierć; zeby rezyserzy nie chcieli az tak zadziwic widzów, ze az sami nie beda wiedzieli o co chodzi

4

ja tylko mam nadzieje ze rezyser nie chcial za bardzo zaskakiwac; bo wersja ze zrobili z niego morderce i członka ISIS troche mi nie pasuje. T-Bag pewnie pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie w Jemenie, bo dogad sie z ludzmi ktorzy chcieli zabic Lincolna i Sara

0

swietny pilkarz, co on robi w MLS w tak młodym wieku, szkoda ze piniądz mu kariere zepsuł

1

interesy z Kogutami nigdy nie były łatwi dla nikogo, ale myśle ze 45-50mln dałoby radę, a to w porównaniu z 90mln za Thiago jest promocją, patrząc ze klasa umiejtnosci jest taka sama(wg mnie nawet lepszy jest Eriksen); widziałbym równiez Dembele z Tottenhamu u nas

0

BVB i Bayern raczej nie wystawią najsilniejszych graczy,a Bayern to juz napewno skoro lige i tak juz mają wygraną, graja na wyjezdzie chyab z Bayerem. Dla mnie duze ryzyko

4

jak tylko pojawiły sie plotki o Verrattim, thiago czy Coutinho pisze o Eriksenie, gosc napewno nie jest gorszy od nich, a kilka mln tańszy, idealnie by pasował do nas

7

do Gomesa

0

prawda, ale skoro jest plan przesuniecia Messiego i gra ustawieniem 4-2-3-1, to skrzydłowy taki jak Silva to skarb

1

za 35mln moglibysmy sie postarac o: Pjanicia, Dembele( Tottenham; geniusz dla mnie; jego kontrola nad pilką i balans ciałem....), a jakbysmy doplacili 5-10mln moglismy miec: Naingollana, Eriksena, a teraz moze Bernardo Silve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?