1

Strzelają jak do bramki w Rugby czy NFL

3

Ostatnio jak Messi podchodzi do wolnych to strzela gorzej niz Ronaldo, a to duże osiągnięcie

0

Jakby Hajto to powiedzial: z Gijon Messi by strzelil

5

Kujpers już 4-5 fauli nam nie odgwizdal, a Juve tyle samo z dupy wzięte

6

Suarez powinien odpocząć, bo albo sie poczul zbyt pewny siebie, albo jest calkowicie bez formy, ale nic mu nie wychodzi

0

Messi zaczyna koszmar z pierwszego meczu. To trzeba strzelić

0

Nawet Neymar nie chciał karnego

4

a gdzie miejsce dla tak szanowanych sedziów jak: Manzano, Borbalan, Clos Gomes, Lahoz czy Hernandez Hernandez?

0

a jest tam cos takiego?? nie z onetu ale z jakies innej strony, nie pamietam

0

Kassai to pierwszy Węgier w Realu od czasów Puskasa. Szacun

5

Co bedziemy my pisac to nie bede zgadywal, ale na innych portalach bedw czytał: Uefalona, Chelsea 2009, Suarez nurek itp

14

Ta drużyna jest mozliwa do zrobienia rzeczy ktorych inne kluby moga zazdrościć. Czy ktos by pomyslal ze wygramy na SB bez Messiego 0-4? Ze wygramy z PSG 6-1? Jak wyjdą z takim zaangazowaniem jak z PSG to Juve bedzie mialo problem pomimo ich obrony

0

A wg mnie emocje jeszcze wieksze będą; wystarczy zobaczyc ostatni punkt AU Open gdzie Federer gral z Nadalem i byl Chellenge i wszyscy czekali w napięciu

3

Vidal powinien wyleciec wczesniej, ale napewno nie powinien dostac drugiej żółtej za ten faul. A oszczedzanie Casemiro przez sedziow jest żałosne, gosc co mecz zalicza kilka fauli na zolte kartki a bardzo rzadko dostaję czerwoną

1

po co nam ŚP i PO skoro taniej wychodzi Kassai

1

jezeli na mundialu w Rosji i szczegolnie w Katarze nie bedzie powtorek, to druzyny ze Wschodu dojdą do 1/4 minimum; skoro co kolejke sedziowie są przekupowani w LM, to co bedzie na MS przez petrodolary szejków

6

Sedziowie po meczach Realu są bogatsi od niejednego piłkarza klasy światowej

0

Casemiro i czerwona????? W takie cuda nie wierzę

0

Bedzie Ramos xdddd.

8

Pchanie Realu przez sedziow jesli chodzi o kartki to jest dramat....Casemiro powinien co 2-3 mecze kończyć z czerwoną ale chyba sedziowie sie tego boją

1

Casemiro i Vidal to juz kolejną kawe czy herbatę powinni pic razem w szatni

0

Casemiro w co drugim meczu powinien dostawać czerwoną. Ile ten gosc musi sfaulowac by dostac kartki

1

Alonso chce zaliczyc asyste Realowi

8

Juventus



0

jak pisalem matury próbne i juz tą własciwa i na ustnej zawsze odwoływałem sie do: Lalki, Pana Tadeusza i Króla Edypa, nie wazne jaki był temat, zawsze udało sie cos znalezc zwiazanego z tymi 3 lekturami

0

A wiadomo cos wiecej z tym Yeri Mina, czy jak on sie tam nazywa. Bo tyle bylo pisania i mowienia o nim a ostatnio cicho

0

Czyli jest ulepiony za petrodolary

0

Ale niszczą lige włoską, poprzez wykupowanie najlepszych pilkarzy Romy, Napoli, tak jak robi to Bayern; i to jest strasznie irytujące

4

Piękna asysta Xaviego :D nic tylko podziwiać

0

Alderweireld to obecnie jeden z najlepszych obrońców, szybki, wygrywa większość główek, przez caly sezon popelnil 7!!!!! fauli, nie za stary- nic tylko go kupić; o klasie Eriksena nie będę pisal bo w tym momencie sam bylby lepszy niz obojętnie jaka linią pomocy wychodzimu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?