FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yaya Toure.
0
Okk. To pozwol ze zapytam by sie upewnić. Czyli wg Ciebie Thiago pasuje do naszego stylu, a Eriksen ktory zajmuję często tą samą pozycję, ma takk sam przeglad pola, podania, skutecznosc, agresywnośc, technikę juz nie pasuje do stylu Barcelony????
0
Eriksen- gosc ktory nijak nie pasuje do stylu Barcelony????? Ile meczy z jego udziałem widziałeś?
0
Ja np Verrattiego bym u nas nie chcial, chyba ze za max 40mln, Thiago i Eriksen wg mnie sa znacznie lepsi od niego, szczegolnie w kreacji. Dla mnie nie jest żadna przesadą. Eriksen gra juz w swietnym klubie, ale jakby mial takich kolegow jak Ribery, Robben, Lewy to mialby juz kilkanascie asyst wiecej, a juz ma ich sporo
12
Hahahaha blagam powiedz ze zartujesz. Eriksen jest polsrodkiem??? Gosc jest lepszy od Verrattiwgo i napewno nie gorszy od Thiago. Obecnie Top3 pomocników
0
juz za niecala godzine drugi polfinal FA Cup, Arsenal vs City; ojjjj bedzie ciezko im przebic wczorajszy polfinal
0
Walker, Eriksen, Dembele, Alli- troche ich jest, a napisalem tylko tych pilkarzy co graja na pozycjach ktore mamy slabe
0
Kawa, ktora spowoduje Kac Kupa i prysznic
0
Mam nadzieję ze walka Khalidowa z Borysem bedzie dłuższa i ciekawsza niz z Materla, mam cichą nadzieję ze wygra diabeł
14
Tottenham bo ich styl gry i sposób zarzadzania klubem jest imponujący
0
Eriksen wyglada super bo jest obecnie w Top 3 pomocników. Przeglad pola i dokładność na poziomie Xaviego
1
Eriksen to jest Kozak!!!!! Zadne Verratti czy Thiago. On musi fo nas trafić
1
Genialna główka Kane, z rakiej takiej pozycji strzelić...
1
Jestem pewny, ze gdyby mial tyle minut co Gomes to juz bylby pierwszym pomocnikiem
0
Bardzo podobnie wygladala kontuzja Zoumy w zeszlum sezonie i pauzowal oonad 6m-cy
0
Valencia byla slaba i u nich nie bylo ciezko sie wyróżnić, a Gomes czasami tam tez nie zacbwycal. W obecnej Valencii Zielinski bylby gwiazdą
2
Na ten moment w 3 meczach LE jest dogrywka, byloby ciekawie
0
Komentatorzy TVP Sport potrafią spieprzyc nawet dobry mecz
2
Obok Carvalaja najlepszy obecnie PO na świecie
0
Eriksen i Walker
5
Przyspiewka: ,,je*ac sędziego" nabiera sensu
0
Obecnie Bellerina zjada Uryga
0
Teraz dla mnie jest dwoch faworytów: Marciniak i Skomina
0
A moja kandydature pewnie większość wysmieje ale ja bym nie pogardzil np Benteke. Moze i nie jest doskonale wyszkolony, ale przy wyniku niekorzystnym i ogromnej ilosci wrzutek, taki napastnik wydaje sie idealny
0
Z Monaco to kilku bym chcial u nas. Sidibe, Lemar, Fabinho a Bernardo Silva to jest marzenie
1
Paco to dobry napastnik, ale czy my takiego napastnika potrzebujemy? Moze w meczach z Grenada, czy Gijon bedzie sie spisywał, ale nigdy nie bedzie naszym pierwszym napastnikiem, potrzebujemy napastnika, który bedzie cos w stanie wniesc do ataku tak jak przykładowo dzisiaj tego potrzebowalismy. Paco nie ma ani dobrego dryblingu, którym zrobil by sobie przestrzen, ani gry w powietrzu nie ma( 176 cm przy np 187 Chielliniego). Nasuwa się pytanie: co moze zaoferowac po wejsciu na boisko w 75min gdy przegrywamy?
0
Projekt nowego stadionu powinien odejsc w pizdu dopoki nie bedziemy mieli normalnej lini pomocy; trzeba wydac duze hajsy na pomocników, wole porządną 4 pomocnikow niz 7 ze słaba jakością, do Busquetsa trzeba!!!! kupic 2 pomocnikow bo Iniesta juz mlody nie bedzie
1
Z PSG co strzal to lądował w bramce, gdyby skutecznosc byla odrobine lepsza w rym dwumeczu....
1
Messi skutecznosc Brożka
1
Mają powód