FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miłosc niejedno ma imie- pierwsze skojarzenie: Izabela Łęcka :D taka tam laleczka
7
dopiero teraz ogladam wszytkie gole, i serio ktos ma pretensje do ter Stegena???? sytuacja 1vs1 i nie obronił, niemozliwe
0
Rok temu zaliczył 15-20 dobrych meczy i juz z niego robiono tutaj najlepszego PO. A moim zdaniem gdyby nie wychowywal sie w La Masii to nikt by go u nas nie chcial
0
A podalbys link?
1
No i niestety Koguty przegrywają, jak do konca sie utrzyma taki wynik to Chelsea niestety wygra
1
Po Barcelonie drugi klub
8
Quaresma ma się od kogo uczyc
1
według spekulacji z ostatnich 2 tyg na ławce byliby: Walker, Mina, Verratti, Eriksen, Dembele, Deulofeu. Taki skład nawet ja bym poprowadził do trypletu
1
są juz gdzies arkusze i odp z dzisiejszych matur?? chetnie bym zobaczyl ile jeszcze pamietam
0
Byl, ale od kilku meczy jest do dyspozycji trenera, ktory stawia na Trippiera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ostatnio Trippier gra znacznie wiecej od Walkera i mowi sie na wyspach, ze jest nie zadowolony ze swojej pozycji w klubie, ale o niego wiele klubów bedzie walczylo
1
Dla mnie idealny, na PO nie ma lepszego kandydata( mimo ze to Anglik) i Eriksen tez lepsza opcja niz Verratti czy Coutinho; oczywiscie wg mnie
0
Zadna bo nie ma Eriksena
1
Unzue jest odpowiedzialny za stale fragmenty gry, a od 2 sezonów tracimy mnóstwo goli po nich a nie strzelamy żadnych. Jeden element piłkarskiego rzemiosła a i tak sobie nie radzi. Co pomyslec jak bedzie odpowiedzialny za niemal wszystko
4
Mauricio Pochettino. Robi genialną robotę w Tottenhamie. Dla mnie najlepszy trener mlodego pokolenia, i juz w TOP5 na swiecie, stawia na mlodziez( Koguty maja najniższa średnią wieku) no i bardzo fajnie sie ich ogląda
0
A jaki byl temat rozprawki tak z ciekawości?
0
Tripper to rowniez świetny obrońca
1
Niby tak, ale spojrz na to inaczej. Gaurdiola i Enrique jak do nas przychodzili to nazwiska mieli tylko i wylacznie jako pikarze, jako trenerzy nic wielkiego nie osiągnęli, a mieliśmy za nich wspaniałe lata
0
Gorszej kandydatury niz Unzue juz nie może być
39
Walker to najlepszy PO w tamtej lidze( Azpilicueta gra w systemie 3-4-3, takze nie ta pozycja) i obok Carvalaja najlepszy na świecie. Za 35 mln powinni go od razu kupić a nie bawic się z Bellerinem ktory mial dobry zeszly sezon
0
Z nami to w tym sezonie gral FATALNIE.
2
Ostatnio Jese powiedzial ze Griezmann nie pojdzie do Realu bo siedział by na ławce, w sumie cos w tym jest. Griezmann z wielkimi drużynami jest po prosty slaby i niewidoczy.
0
Dla mnie moze Ronaldo wygrac 20 ZP, strzelac po 3 bramki w kazdym meczu, byleby Barca wygrywala trofeum
5
Real jest lepszy, ale ta konsekwencja dawania kartek jest żałosna
5
Ramos powinien byc znowu czerwony
5
to jest jakaś kpina. Guardiola pierwszy?? Ancelotti za wygranie jedynie ligi tak wysoko. W pierwszej trojce powinni byc: Conte, Jardim i Pochettino
0
za 30mln??? To my go musimy wziąć. Znacznie lepszy od Bellerina, i idelanie by sie wpasowal do nas, mimo ze jest Anglikiem
11
Tryplet Enrique:
- tryplet w 2015
- dublet Andre
- gol Mascherano
2
Denis-Rakitic-Gomes- akcja krytykowanych przez niemal caly sezon