0

Miłosc niejedno ma imie- pierwsze skojarzenie: Izabela Łęcka :D taka tam laleczka

7

dopiero teraz ogladam wszytkie gole, i serio ktos ma pretensje do ter Stegena???? sytuacja 1vs1 i nie obronił, niemozliwe

0

Rok temu zaliczył 15-20 dobrych meczy i juz z niego robiono tutaj najlepszego PO. A moim zdaniem gdyby nie wychowywal sie w La Masii to nikt by go u nas nie chcial

0

A podalbys link?

1

No i niestety Koguty przegrywają, jak do konca sie utrzyma taki wynik to Chelsea niestety wygra

1

Po Barcelonie drugi klub

8

Quaresma ma się od kogo uczyc

1

według spekulacji z ostatnich 2 tyg na ławce byliby: Walker, Mina, Verratti, Eriksen, Dembele, Deulofeu. Taki skład nawet ja bym poprowadził do trypletu

1

są juz gdzies arkusze i odp z dzisiejszych matur?? chetnie bym zobaczyl ile jeszcze pamietam

0

Byl, ale od kilku meczy jest do dyspozycji trenera, ktory stawia na Trippiera

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ostatnio Trippier gra znacznie wiecej od Walkera i mowi sie na wyspach, ze jest nie zadowolony ze swojej pozycji w klubie, ale o niego wiele klubów bedzie walczylo

1

Dla mnie idealny, na PO nie ma lepszego kandydata( mimo ze to Anglik) i Eriksen tez lepsza opcja niz Verratti czy Coutinho; oczywiscie wg mnie

0

Zadna bo nie ma Eriksena

1

Unzue jest odpowiedzialny za stale fragmenty gry, a od 2 sezonów tracimy mnóstwo goli po nich a nie strzelamy żadnych. Jeden element piłkarskiego rzemiosła a i tak sobie nie radzi. Co pomyslec jak bedzie odpowiedzialny za niemal wszystko

4

Mauricio Pochettino. Robi genialną robotę w Tottenhamie. Dla mnie najlepszy trener mlodego pokolenia, i juz w TOP5 na swiecie, stawia na mlodziez( Koguty maja najniższa średnią wieku) no i bardzo fajnie sie ich ogląda

0

A jaki byl temat rozprawki tak z ciekawości?

0

Tripper to rowniez świetny obrońca

1

Niby tak, ale spojrz na to inaczej. Gaurdiola i Enrique jak do nas przychodzili to nazwiska mieli tylko i wylacznie jako pikarze, jako trenerzy nic wielkiego nie osiągnęli, a mieliśmy za nich wspaniałe lata

0

Gorszej kandydatury niz Unzue juz nie może być

39

Walker to najlepszy PO w tamtej lidze( Azpilicueta gra w systemie 3-4-3, takze nie ta pozycja) i obok Carvalaja najlepszy na świecie. Za 35 mln powinni go od razu kupić a nie bawic się z Bellerinem ktory mial dobry zeszly sezon

0

Z nami to w tym sezonie gral FATALNIE.

2

Ostatnio Jese powiedzial ze Griezmann nie pojdzie do Realu bo siedział by na ławce, w sumie cos w tym jest. Griezmann z wielkimi drużynami jest po prosty slaby i niewidoczy.

0

Dla mnie moze Ronaldo wygrac 20 ZP, strzelac po 3 bramki w kazdym meczu, byleby Barca wygrywala trofeum

5

Real jest lepszy, ale ta konsekwencja dawania kartek jest żałosna

5

Ramos powinien byc znowu czerwony

5

to jest jakaś kpina. Guardiola pierwszy?? Ancelotti za wygranie jedynie ligi tak wysoko. W pierwszej trojce powinni byc: Conte, Jardim i Pochettino

0

za 30mln??? To my go musimy wziąć. Znacznie lepszy od Bellerina, i idelanie by sie wpasowal do nas, mimo ze jest Anglikiem

11

Tryplet Enrique:
- tryplet w 2015
- dublet Andre
- gol Mascherano

2

Denis-Rakitic-Gomes- akcja krytykowanych przez niemal caly sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?