FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bellingham upada po raz 10
0
@Rust_Cohle, jak krzywi ryj, bo Hiszpania strzela gola to inaczej jest
5
Taka twarz Pickforda chciałem zobaczyć, oby nie ostatni raz dzisiaj ;)
2
Bez Rodriego dużo tracą, szkoda
7
@BukmacherkaToNieTypy, tragiczny to Ty jesteś
1
@GeneralXavi, Iniesta w garniturze i pantoflach ma lepszą technikę niż cała Anglia
6
Anglicy pół akcji przez prawie 40min, klasa Panowie
7
Rice się przytulał z Laporte i tam nie ma faulu?
0
Swoją drogą Carvajal który dosyć często płacze w meczach Realu tu pokazuje innym żeby nie płakali, no jest to co najmniej zabawne
0
Najdroższa kadra Cadiz w historii
1
@Rewolucja123, Anglia nie dała od siebie zbyt wiele na tym turnieju żeby uważać, że nagle zaczną chcieć grać w piłkę
0
@Cataloniec94, wciąż uważają, że Niemcy powinni otrzymać rzut karny za zagranie ręką Cucu, takie są domysły
0
Reprezentaci Anglii mają najlepsze miejsca do podziwiania gry Hiszpanów, bo w zasadzie kolejny mecz gdzie oni nie chcą grać w piłkę
1
@Zoker, na pewno najbardziej wygwizdanym
3
Głąby wciąż gwiżdżą na Cucu xD nic do nich nie dotarło od ostatniego meczu
9
Chcę dziś zobaczyć smutek kibiców i piłkarzy z Anglii. Oby Hiszpania skopała im dupy
6
@Arden, a bo ludzie zamiast docenić zawodników to szukają czegoś żeby im tylko ujmować. Stąd właśnie te problemy
4
Czyli teraz będzie odrobina spokoju z paletkarzami, a już w piątek wjeżdżamy z oponiarzami
0
@July_6_BcN, już myślałem, że coś będziesz jeść ostrego.
Niech ich piecze, jak najmocniej :)
0
@TheNekro94, córka Ci się niedawno urodziła i patrzysz na świat w inny sposób. To nieprawda
0
@TheNekro94, przecież się z Tobą zgodziłem…
0
No słabiutki mecz Djoko, Alcaraz go zmiótł. Zero argumentów po stronie Serba
4
@MesQueUnClub96, przecież napisałeś, to czym? Nogami?
0
@Sulimo, jakie szprycowanie?
1
@Kapitan hawk, jeśli kogoś stać na taki finał to chyba musi mieć dużo więcej hajsu :D
Choć ceny są powalone, naprawdę powalone
1
@budel17, @Kapitan hawk niezly odlot
1
@Kapitan hawk, o czym mowa?
1
@MesQueUnClub96, miałeś tego nie oglądać
2
Wczoraj Paolini poszła do toalety i wróciła odmieniona, potem Krejcikova zrobiła ten sam manewr i wygrała mecz. Toaleta może jeszcze sporo namieszać w tym spotkaniu
2
@MesQueUnClub96, miał być spokój xd