FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kryhaa, to nie jest jego ojciec
0
@Amidamaru, Ronaldo z wiekiem traci zdecydowanie więcej niż taki Modrić. Messi też straci mniej niż Ronaldo, przynajmniej mam taką nadzieję.
Dla Luki podajesz piłkę i wciąż możesz być pewny, że on coś z nią wartościowego zrobi, z Ronaldo już takiej pewności nie ma xD Samego Cristiano docenić trzeba biorąc pod uwagę całą karierę, bo nieliczna ilość piłkarzy czegoś takiego doświadczy, ale jego czas już się powoli kończy. Tylko do niego to jeszcze nie dotarło.
Już nie mogę się doczekać jak będziemy go oglądać na MŚ 2026
0
@mekston, 15minut to trochę malutko, co on robił resztę czasu?
2
@vangoor, dlatego de Jong wciąż tkwi w Barcelonie od sezonów?
Luka ma dużo większy repertuar niż Ronaldo, dlatego wciąż jest na topie
0
@clyde, ja nie znam, ale może ktoś inny będzie mógł pomóc jeśli temat będzie w gorących
4
@sen, kiedyś jak mieszkaliśmy w Krakowie i było głośno na osiedlu to sąsiad wyszedł do ogródka, krzyknął bardzo głośno „zamknąć ku*wa mordę!” i się uspokoili. Spróbuj
2
@misterio, chcesz powiedzieć, że Enzo to syn Hitlera?
Chociaż w sumie w tym przypadku jakiś wnuk bardziej
5
@Luciano99, szkoda, że mało kto takie coś widzi. Gdyby ich zamienić miejscami mielibyśmy rasizm i srogie konsekwencje ;) No ale jak białoskóremu ubliża czarnoskóry to jest w sumie git
1
@fart, teraz Etoo zostałby zdyskwalifikowany na sezon
0
@Deviler, nie mogę się doczekać żeby ujrzeć dokładnie to samo co rok temu, niesamowite wydarzenie
2
@Rust_Cohle, hhahahahhahaha, kto by się spodziewał :)
1
@BukmacherkaToNieTypy, oby nigdy, niech złożą reklamację
0
@Quarhodron, czyli udało się w pełni uratować łąkotkę? Oby tym razem nic złego się tam nie działo i żeby Ci się to w 100% zagoiło.
Jesteś w stanie pracować podczas rehabilitacji czy przymusowy odpoczynek?
1
Szkoda, że jak Mbappe chciał pobić Albę to nie było takiej afery. Jak zwykle rozdmuchana aferka, choć wrzucanie takich rzeczy gdziekolwiek i nagrywanie to niezbyt inteligentne posunięcie
4
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Najwyżej Enzo będzie klęczeć przez trzy mecze w Anglii po 90min żeby odpokutować
0
@FcPortoFan1999, zawsze będę tęsknić za ciepłem, uwielbiam kiedy jest 20-25 stopni i słońce, ale jak jest 30-35 i ciężko oddychać, usnąć w nocy bez klimatyzacji czy wiatraka, o robocie w nagrzanej hali nie wspominając to ja nie widzę niczego za czym można tęsknić :D
0
@FcPortoFan1999, ale w nocy nie będzie odśnieżał. W dzień się ubierze.
Ja w żadną zimę nie odśnieżam i żyje
1
@FcPortoFan1999, niby dlaczego ma zatęsknić za taką nocą? W zimie sobie odpali grzanie i zagrzeje tyle ile chce
5
@MichuZ44, kto chodzi z maczetą nad wodę, gdziekolwiek z domu. Ja pie***le
4
@Luciano99, najwyżej obetniesz wypłatę swoim pracownikom i sam kupisz Nico
0
@barcelonaLM, Hamilton z Verstappenem hehe
0
@TR3YWAY, z czteropakiem najlepiej
0
@TR3YWAY, może ona pracuje po prostu w jakiejś cukierni gdzie w sezonie letnim można kupić lody na gałki i stąd te statystyki.
Za czasów swojej młodości miałem praktykę w takiej cukierni i też robiłem ludziom lody. Młodym, starym, facetom, kobietom. Różnie.
0
@TR3YWAY, to nie może być prawda
0
@Quarhodron, w przypadku już trzeciego zabiegu było tam jeszcze co szyć? Nadawało się to do takiego zabiegu?
Daj znać po wszystkim jak u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie
0
Gdzie jest Nico?
2
@draxidox, budowlańcy się na pewno dobrze nawadniają
1
@ArcziArtt, myślę, że Real nie będzie nad tym rozpaczać. Najwyżej będą ocierać łzy pieniędzmi, które zaoszczędzili.
Najwięcej na to stracił Mbappe, bo 25 lat chyba, a wciąż bez większych sukcesów w klubie
7
@Deviler, @Luciano99 zadowolony
0
@Quarhodron, prywatnie czy NFZ?