1

@michaleu, to by nic nie dało

0

@FcPortoFan1999, ktoś Ci robi krzywdę w domu?

1

No to teraz Krejcikova poszła do toalety. Zapowiada się wyrównany trzeci set

0

@FcPortoFan1999, no, cudowna przyjemność

1

@FcPortoFan1999, Ty to chyba jesteś najlepszy żartowniś u siebie w pracy

0

Paolini po wizycie w toalecie wróciła odmieniona

0

Ciekawe czy Paolini jeszcze dojedzie na ten mecz czy szybkie 2:0

0

Paolini przy Krejcikovej wygląda jakby była jej córka

2

@Arden, moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien być agresorem, wtedy nie musi bronić, a tylko skutecznie atakować

1

@tomek8756, było bunga bunga

2

@July_6_BcN, @jowita nigdy nie była taka mała, ona już się urodziła duża

0

@tristan87, chyba jakiś znajomy brał udział w przetargu na organizację tych parkingów

0

@CaseFarmall, no ja pracuje przede wszystkim dla siebie, ale oczywista sprawa jest to, że moje przyjście więcej mu daje niż zabiera, bo w końcu wciąż mi płaci. Jednak dopóki nie wygram w Lotto to pracować trzeba

Szef ma już RS3 nowe i RS6 również nówkę, więc teraz to chyba na paliwo trzeba zarobić dla niego, a może nówkę kupi za jakiś czas ;p

0

Dobrze jest iść do roboty jak się skończyło poprzedniego dnia o 23:00. Pełnia energii

0

@VegetaPolska, no cóż.

7

@TheNekro94, wychowaj ją tak żeby samo wejście na kafejkę budziło w niej obrzydzenie

Zdrowia dla małej i mamy

Ty piszesz komentarze więc jesteś zdrowy

2

@Bocheno1, po prostu się dowiedziałem dlaczego Novak jest bardziej pociągający niż Carlitos

0

Novak do boju, jedziesz z Makaronem

2

@DonCarletto, noooo, mega niebezpieczne jest przemieszczanie się w taką pogodę. Niezależnie od tego czy idziesz pieszo czy autem. Chwila moment i może być po Tobie

3

@DonCarletto, oby nic się nikomu nie stało, bo o to w takich sytuacjach nie trudno

1

@MesQueUnClub96, Novak do domu

1

@Bocheno1, no wchodzimy powolutku na dosyć wrażliwy temat. Co ma ten Djokovic czego nie ma Alcaraz, oto jest pytanie

2

@Criss18Barca, to chyba jedna z tych osób, które w wieku 20 lat będzie mogła odpowiadać na ogłoszenia gdzie szukają ludzi z 10 letnim doświadczeniem.

Nie wiem czy to dobre dla tego dziecka żeby tak szybko pchała się w takie bagno

5

@Bocheno1, jak ma wygrać jak w finale czeka na niego umięśniony, wysportowany i przystojny Hiszpan. Alcaraz już to wygrał, jeszcze przed meczem

0

@Criss18Barca, przybliż temat, bo nic o niej nie wiem

3

Oby Musetti wziął tego seta, a potem cały mecz

1

@budel17, źle się zestarzało patrząc na tego pierwszego gema :D

3

Paletkarze dziś mają gorący dzień

4

@tomek8756, patologia, a oprócz tego próba zarobku. Niech się wezmą za robotę i przestaną wk****ać normalnych ludzi

1

@LionelM95, idealna pora na ten finał dla Europy, noc z niedzieli na poniedziałek, a rano do pracy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?