FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu, to by nic nie dało
0
@FcPortoFan1999, ktoś Ci robi krzywdę w domu?
1
No to teraz Krejcikova poszła do toalety. Zapowiada się wyrównany trzeci set
0
@FcPortoFan1999, no, cudowna przyjemność
1
@FcPortoFan1999, Ty to chyba jesteś najlepszy żartowniś u siebie w pracy
0
Paolini po wizycie w toalecie wróciła odmieniona
0
Ciekawe czy Paolini jeszcze dojedzie na ten mecz czy szybkie 2:0
0
Paolini przy Krejcikovej wygląda jakby była jej córka
2
@Arden, moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien być agresorem, wtedy nie musi bronić, a tylko skutecznie atakować
1
@tomek8756, było bunga bunga
2
@July_6_BcN, @jowita nigdy nie była taka mała, ona już się urodziła duża
0
@tristan87, chyba jakiś znajomy brał udział w przetargu na organizację tych parkingów
0
@CaseFarmall, no ja pracuje przede wszystkim dla siebie, ale oczywista sprawa jest to, że moje przyjście więcej mu daje niż zabiera, bo w końcu wciąż mi płaci. Jednak dopóki nie wygram w Lotto to pracować trzeba
Szef ma już RS3 nowe i RS6 również nówkę, więc teraz to chyba na paliwo trzeba zarobić dla niego, a może nówkę kupi za jakiś czas ;p
0
Dobrze jest iść do roboty jak się skończyło poprzedniego dnia o 23:00. Pełnia energii
0
@VegetaPolska, no cóż.
7
@TheNekro94, wychowaj ją tak żeby samo wejście na kafejkę budziło w niej obrzydzenie
Zdrowia dla małej i mamy
Ty piszesz komentarze więc jesteś zdrowy
2
@Bocheno1, po prostu się dowiedziałem dlaczego Novak jest bardziej pociągający niż Carlitos
0
Novak do boju, jedziesz z Makaronem
2
@DonCarletto, noooo, mega niebezpieczne jest przemieszczanie się w taką pogodę. Niezależnie od tego czy idziesz pieszo czy autem. Chwila moment i może być po Tobie
3
@DonCarletto, oby nic się nikomu nie stało, bo o to w takich sytuacjach nie trudno
1
@MesQueUnClub96, Novak do domu
1
@Bocheno1, no wchodzimy powolutku na dosyć wrażliwy temat. Co ma ten Djokovic czego nie ma Alcaraz, oto jest pytanie
2
@Criss18Barca, to chyba jedna z tych osób, które w wieku 20 lat będzie mogła odpowiadać na ogłoszenia gdzie szukają ludzi z 10 letnim doświadczeniem.
Nie wiem czy to dobre dla tego dziecka żeby tak szybko pchała się w takie bagno
5
@Bocheno1, jak ma wygrać jak w finale czeka na niego umięśniony, wysportowany i przystojny Hiszpan. Alcaraz już to wygrał, jeszcze przed meczem
0
@Criss18Barca, przybliż temat, bo nic o niej nie wiem
3
Oby Musetti wziął tego seta, a potem cały mecz
1
@budel17, źle się zestarzało patrząc na tego pierwszego gema :D
3
Paletkarze dziś mają gorący dzień
4
@tomek8756, patologia, a oprócz tego próba zarobku. Niech się wezmą za robotę i przestaną wk****ać normalnych ludzi
1
@LionelM95, idealna pora na ten finał dla Europy, noc z niedzieli na poniedziałek, a rano do pracy :D