0

@snupson, raczej ciężko będzie o opinię przez internet czy nie widząc auta. Trzeba to podnieść i osłuchać skąd dochodzi dźwięk. Czyli to nie Twoje auto, a dopiero je kupujesz? Co to za samochód?

1

@Safrani, no ale masz do tego prawo, po prostu obaj wyraziliśmy swoje zdanie na ten temat

2

@Safrani, a ja nie widzę nic złego w tym, że mówi o takich rzeczach. Wolę żeby mówił o tym otwarcie niż gdyby udawał, że żyje jak każdy i robił z siebie kogoś kim nie jest. Nie obnosi się, nie umniejsza nikomu, nie wyzywa ludzi od biedaków. Opowiada jedynie o realiach życia, które prowadzi będąc byłym zawodnikiem NBA. Nie ma w tym nic złego.

On pstryknięciem palców rozwiązałby wszystkie moje problemy, na które muszę pracować przez najbliższe kilkanaście miesięcy z rozwalonym kolanem, a jednak nie czuję zawiści, że jego życie wygląda tak, a nie inaczej. Jakiś balans trzeba w tym wszystkim znaleźć. Nie każdy będzie mógł żyć tak jak Gortat

7

@escarabajo, przede wszystkim on się nigdzie nie żali, że brakuje mu kasy. Opowiada o aktualnych realiach jego życia, a w tym nie ma nic złego. To ludzie sobie dopowiadają i szukają sensacji. Wiele osób w pół roku nie zarobi tyle pieniędzy ile on ma emerytury, niektórzy pewnie nawet w rok, ale to co on osiągnął i na jakim poziomie żyje może zawdzięczać głównie sobie i bliskim, więc nie ma w tym nic złego.

Śmiać się można z Pani Maryli, która przez całą karierę tak szastała hajsem, że teraz narzeka, że nie ma z czego żyć (jeśli dobrze pamiętam)

10

@draxidox, nie ma tu o czym dyskutować. Gość całe życie miał na zupełnie innym poziomie, tu nie ma czego hejtować. Inne życie

Poza tym on się nigdzie nie żali, że nie ma za co żyć czy mu czegoś brakuje

0

@vangoor, nie, bo to było jedyne celne. Reszta była niecelnych

3

@GeneralXavi, ale młody był po drugiej stronie.

1

@Sulimo, poszedłbym krok dalej i zlikwidowałbym Ekstraklasę

0

@kanver_, na to że odpadamy w grupie EURO kończąc z 1 punktem, chyba na to

0

@barca__rządzi, podjedź sprawdzić do mechanika, nie masz pewności czy gdzieś olej nie wycieka. Lepiej nie bagatelizować, bo to nie jest normalna sprawa

1

@Arden, hahhahahahaha no dokładnie

0

@Hasszz, nie, nie czytam plotek transferowych. Czekam na oficjalne informacje, potwierdzone przez kluby. Niezbyt Ci wyszło

3

@Krzysztof1987, opone w samochodzie zazwyczaj wymienia się w zakładzie wulkanizacyjnym, a nie samemu. Podjeżdżasz do @Luciano99 i masz ogarnięte.

Ja nie umiem wymienić opony w samochodzie sam.

26

@xvcWinterSoldier, nie, na pewno już nie oszukują, ludzie się zmieniają

1

Jakoś Panu od jakiegoś czasu nie wierzę

3

@draxidox, nie da się takich rzeczy skomentować. Tępy ****

0

@snupson, ja bym wybrał PS5 ze względu na pada, ponieważ dużo lepiej mi leży, ale nie wiem czy coś innego nie stoi za Xboxem

0

@barca__rządzi, obawiam się, że powinieneś pojechać z tym do mechanika jeśli to trwa około minuty. To automat czy manual?

0

@PatrychoO, niech idzie, Szonów jest wszędzie pełno, w każdym kraju :)

7

@PatrychoO, jeśli ktoś opiera swoją opinię o Polkach na podstawie jakichś szonów i półgłówków, którzy im towarzyszą to tylko świadczy o tych ludziach

0

@Encore, tym przedostatnim zagraniem to jakby mu te piłkę chciał podać XD

2

@MesQueUnClub96, myślę, że na ten moment jego brak zauważasz tylko Ty

0

@Tasde, jesteś pewny, że softy to była jego decyzja?

No tak czy siak dziś Hamilton wygrał to doświadczeniem oraz umiejętnościami. Norris musi się jeszcze sporo nauczyć

2

@Tasde, Norris dojechałby pierwszy gdyby zespół podjął lepszą decyzję w sprawie zjazdu do boxu + założyliby mu średnie opony. Akurat on również jechał dobry wyścig, stracił tempo po tym jak miękkie się poddały.

Jednak Hamilton dziś top dla mnie, naprawdę świetny wyścig z jego strony i Mercedesa

13

@Encore, trzeba chłopa doceniać w końcówce kariery, bo długo drugiego takiego nie będzie. Jeśli w ogóle będzie nam dane zobaczyć kogoś kto przez tyle lat rządzi i dzieli

2

@BorzyKrzys, oby tylko nikomu nic się nie stało

0

@Volk, hahahahahahahhahaha, tak to skwituje

0

@Barcasub, nie no oczywiście, że nie. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Gdzie masz tam napisane, że ona zarabia tyle co Mbappe? XD

0

@TheNekro94, na pewno pomiędzy nią, a Mbappe są różnice. Oczywiście, że masz rację. Całkiem możliwe, że ktoś taki jak Mbappe w ogóle nie powinien się odzywać

@BorzyKrzys, u nas politycy też się spotykają z ludźmi, a na nic się to nie przekłada ;)

0

@kampe, jedno i drugie jest bardzo ważne, dziś jak spadł deszcz to umiejętności u niektórych mocno wychodziły :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?