FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Dembele dziś cały mecz losował zle decyzje
0
Gdzie kartka kur**?
0
Teraz jest bardzo ważne żeby nie popełnili błędu z meczu z Niemcami i niech zamkną mecz kolejna bramka. Niech nie ściągnie za chwilę Yamala i Nico
1
YAMAAAAAAAAAAL GOOOOOOOL
0
@Dari0G, zostaw te mądrości dla tych wszystkich dziewczyn za które będziesz bulił ;p
Weź jeszcze raz do serca to co napisałem kilka postów wyżej, przyda Ci się XD
0
@Herato, szkoda mi, że nie obejrzę dziś Hiszpanii i w zasadzie jedyne czego bym jeszcze chciał na tym euro to żeby właśnie oni zgarnęli finał, ale czy czuję emocje to nie. Niemcy odpadli, to najważniejsze
0
@Dari0G, żenujący to Ty jesteś, a wycieczki osobiste zacząłeś pierwszy. Nie znam jedynie swojej narzeczonej, a jak widać w tym co napisałem co nieco prawdy było ;)
Miłego
0
@Dari0G, jeśli masz przykre wspomnienia z kobietami to nie kobiety są winne, zwróć na to uwagę
0
@Dari0G, nie rozumiem po co ten atak xD lecz się chłopie
0
@Katalończyk 99, nie oglądam niczego. Omijam szerokim łukiem KS, meczyki czy Zero od Stanowskiego
1
@Dari0G, mam zupełnie inne wspomnienia z spotykania się z narzeczoną
4
@Dari0G, może kobieta nie będzie chciała akurat jeść bobu
0
Ansu Fati jest transferem Barcelony
1
@Zoker, @NeroTFP1 jak to zobaczy to uroni ze dwie łzy
1
@Zoker, po co go poprawiasz jak sam nie wiesz? Pszetmiotu się pisze jak już
2
@MichuZ44, można go nie lubić, ale ogromną klasę i umiejętności pokazał w ostatnim wyścigu
0
@IronMan43, moim zdaniem Pad jest również bardzo ważny, a tu dla mnie przewagę ma PS5
0
@Krzysztof1987, to co Ty jesteś za facet, że mylisz koło z oponą?
2
@Arden, różnie w życiu bywa, czasem problemy ze zdrowiem, czasem podłoże psychiczne, czasem lenistwo + to, że łatwiej się nażreć niż poruszać.
Nie wiem też o jakim stopniu otyłości mówimy, bo @jowita je tak dużo żeby @Luciano99 nie mógł się jej pozbyć
2
@Pedri16Future, tak, chodzi o kryminalne zagadki La Rambli
2
@Pedri16Future, musisz poczytać komentarze użytkownika @JohnnySilverhand
16
@takisobiektos, XD hahahahaha, zgasiłeś szybko
0
Uważam, że na FCBarca.com powinna się pojawić seria „codzienny przegląd La Rambli”. Tu się tyle dzieje czasami, że gorące dyskusje to za mało. Dziś pojawiła się nowa seria „Kryminalne zagadki La Rambli” jak to nazwał jeden z użytkowników. Myślę, że taka seria miałaby spore grono czytelników
1
@Criss18Barca, @NeroTFP1 na jednej dużo leżał i może polecić
0
@snupson, Boże, przepraszam. Pomyliłem wątki xd
15
@FcPortoFan1999, Ty należysz do ostatniego pokolenia, które się fascynuje Polską piłką nożną XD
11
@FcPortoFan1999, Ty już wystarczająco obywateli irytujesz swoją opinią na temat Ekstraklasy oraz piłki nożnej, nie musisz robić nic więcej
2
@blakkudium, Magico, Oriol wybrał go celowo, bo to imię opisuje umiejętności samego Romeo
41
@draxidox, "wspieraj nas finansowo" XD
0
@snupson, raczej ciężko będzie o opinię przez internet czy nie widząc auta. Trzeba to podnieść i osłuchać skąd dochodzi dźwięk. Czyli to nie Twoje auto, a dopiero je kupujesz? Co to za samochód?