FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr, wkładasz kij w mrowisko
4
@Lionel_Messi10, gdybyś mnie tam zaprowadził to musiałbym wrócić sam do domu ;p
@97ketrab, to i tak jeszcze nic, bywało ciekawiej :D
7
@97ketrab, on zawsze traci kontrolę jak ktoś przestaje mu przytakiwać XD
10
@Lionel_Messi10, zostałeś zgłoszony i mam nadzieję, że ktoś Cię w końcu nauczy prowadzić dyskusję bez obrażania innych użytkowników.
3
@Lionel_Messi10, o, zaczyna się obrażanie innych użytkowników. Standardowa dyskusja
@Sysia11, a może on ma takie statystyki, bo sam swoimi błędami w wyprowadzeniu piłki sprawia, że musi potem bronić strzały przeciwników?
9
@97ketrab, dorosła kobieta, która ma męża pisze do innych „typie”, ja wysiadam
15
@Lionel_Messi10, XD hahahahahaha, ja pieprzę, jeśli Ty tak samo prowadzisz dyskusję z ludźmi w prawdziwym życiu to musisz być lubiany
Taaa, obrona Barcelony jest dziesięć razy lepsza niż Aston Villi, dlatego w kluczowym momencie sezonu to obrońcy wyeliminowali Barcelonę z gry w LM :D
4
@Sysia11, Barcelona w lidze straciła wciąż prawie 20 bramek mniej niż Aston Villa XD
7
@Lionel_Messi10, napisałbym Ci kto jest plackiem, ale nie chce.
Dla Ciebie zawsze każdy jest plackiem kiedy trzeba wynieść pod niebiosa jakiegoś Argentyńczyka. Diego Carlos i Pau Torres to jedni z najlepszych obrońców jacy grali w ostatnich latach w La Liga, dlatego Aston Villa ich kupiła. Przypomnij sobie zanim zaczniesz pieprzyć głupoty
4
@Sysia11, no? Kto gra na obronie w Aston? XD Diego Carlos, Pau Torres, Konsa, Digne czy Moreno. Każdy z nich to zawodnik, który nie trafił do tego zespołu przez przypadek. Nigdy zawodnik, który puścił 61 bramek nie powinien trafić do jedenastki sezonu, ktoś ślepy to wybierał, pewnie jakiś członek ambasady
38
@Lionel_Messi10, Aston Villa wpuściła 61 bramek i on jest w 11 sezonu? Chyba ktoś ślepy to wybieral
0
@Trojanek23, co w końcu wyszło z tego czy Ty jesteś Trojanek czy Trojanowska?
7
@cules100pro, XD a Ty co taki agresywny? Co on Ci zrobił?
0
@AssisMoreira, czas na głosowanie już minął. Dodi wygrał.
Reszta głosów nie będzie brana pod uwagę.
0
@misterio, wyprowadź się do Chin to se będziesz mógł stawiać monetę rantem na butelce w przyspieszającym pociągu. Ech
0
@misterio, znaczy ja nie rozumiem z czego tu się jarać po tym filmie. Przecież ten pociąg jedzie wolno :/
2
@MesQueUnClub96 jakby co to wygrałeś plebiscyt na najciekawszy opis na FCBarca.com.
Jednogłośnie.
Oddanych głosów: jeden
0
@bartekvisca , ten klub od dawna jest opierany na znajomościach, a nie faktycznych umiejętnościach i doświadczeniu. Dlatego też Barcelona znalazła się w takim bagnie, a Laporta miał być tym, który te Barcelonę z tego bagna wyciągnie i nie do końca mu to raczej wychodzi
1
@97ketrab, XD śmieszne
1
@97ketrab, kurczę, jesteś jedynym, który oddał głos. Jak myślisz, dlaczego?
1
@bartas97, szkoda, że i tak większość komentujących nie ma choć w 1/4 takiego życia jak on i nie mogą się nazwać fachowcami w tym co robią. Nie wiem czy to tylko polskie, ale u nas na pewno sporo osób zżera zazdrość i tylko patrzą, az się komuś noga powinie.
Nawet jeśli coś sobie planował i nie wyszło to życie, różnie bywa, a na to żeby objąć zespół za granicą czas jeszcze przyjdzie. Na dzień dzisiejszy i tak jest najlepszym polskim trenerem.
W każdym razie moim zdaniem to dziennikarze pchali go za granicę i trąbili o tym najgłośniej, a teraz to z Papszuna robią sobie bekę, bo nie wyszło :D
1
Kto według z was ma ciekawszy profil na FCBarca.com?
@MesQueUnClub96 czy @Lionel_Messi10?
2
@PatrykBarca, dlaczego tak mocno wypomina się te zagranice dla Papszuna? On ją sobie wymyślił czy dziennikarze to nakręcili?
2
@mekston, ja jak jednego kiedyś zapytałem o multi to mnie zwyzywał. Myślę, że jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia to nie reaguje :)
0
@Herato, fizjo lub pomyśl o wkładkach, które będą dobrane typowo pod Twoją stopę. Zbadają Cię, sprawdzą czy nie masz jakichś wad jeśli chodzi o stopę i dobiorą indywidualnie wkładki. Jestem po artroskopii kolana i zaraz po średnio udanym zabiegu wróciłem do pracy i kolano bardzo źle to znosiło, a jak wyrobiłem sobie wkładki, które trochę poprawiły wady w stopach to jestem w stanie w miarę wytrzymać w stojącej i fizycznej robocie. Samo badanie + wkładki to koszt jakichś 400zł, ale warto zadbać o stopy i kolana
10
@FcPortoFan1999, Dodiemu coś się przyśniło i znowu próbuje udawać znawcę
0
@Hindus, następny mądry. Spójrz na całą karierę Kroosa i to co w niej osiągnął. Może i lepszy od Xaviego czy Iniesty nie jest, ale jak najbardziej się „otarł”
21
@abram3k, nie otarł się? Chyba odrobinę odleciałeś, ale to w sumie nie pierwszy raz
0
@mekston, dla mnie to on nie ma żadnej złotej piłki, bo wszystkie z nich trafiły do niego dopiero po tym jak groził dziennikarzom z bronią w ręku żeby na niego głosowali. Niby karzeł, a jednak terrorysta
0
@RomanHoffer, tak dobrze jest wyważyć koła raz na jakiś czas. Ile kosztuje to w zależności od rozmiaru felg i tego jak drogi jest dany warsztat. Coś koło stówki to myślę minimum, a jak duże miasto to może być jeszcze drożej. Narzeczona w mieście 50 tysięcy mieszkańców zapłaciła 100–120zl za zdjęcie zimowek z auta, wyważenie letnich które były w bagażniku i założenie ich na auto. Żadnych opon z felg nie musieli zakładać ani zdejmować