FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut, ciekawe czy kiedyś zrozumieją jaki błąd popełnili wpuszczając ich Do Europy
0
@Ojciec5tkidzieci, posłuchaj @draxidox to on Ci wszystko wyjaśni
6
@Ojciec5tkidzieci, zaraz zostaniesz zaatakowany, że jesteś jednym z tych co jeżdżą szybko, ale bezpiecznie i jesteś zagrożeniem na drodze
0
@NeroTFP1, ja tam nie wchodzę, bo mi palce cierpną nawet wtedy jak pisze „Real Madryt”
9
@Antimadridista_WR, dziwi mnie to, że oni chcą w ogóle pisać takie artykuły dla pięciu użytkowników
0
@tbas, dodajmy, że prywatnie, a nie na NFZ
0
@NeroTFP1, źle się czyta takie rzeczy. Takim ludziom życzę wszystkiego co najgorsze
0
Zbiera się już powoli na wymioty od tych codziennych wieści na temat Barcelony od dziennikarzy. Oni chyba na kole losującym wybierają o kim tym razem napisać, pewnie wzięli sobie to koło od Dembele jak odchodził
2
@Patrykl145, A jak autobus?
2
W Barcelonie już byłyby komentarze o zwolnieniu Motty
0
@Who_you_mam, nie musisz sobie wyobrażać, już za kilka tygodni będziesz mógł to obejrzeć haha
0
@barcelonaLM, ta obok Alvareza to @agaFCB?
6
@DIPENSE, odpowiedź brzmi: Eric Garcia, który będzie transferem w miejsce Araujo
1
@97ketrab, zgłoszony. Nie prowokuj mnie
0
@97ketrab, XD brzmi zabawnie kiedy takie rzeczy piszesz Ty (kilku innych również można pod to podpiąć)
6
@Encore, chyba @Comentateiro musiałby mu zdradzić sekret na długowieczność
0
@FcPortoFan1999, nie wszyscy grają tak jak w Polsce
2
@Gaz, oni mieli taktykę i nie opowiadaj ludziom głupot, od wielu lat taktyka Barcelony polegała na tym żeby podać piłkę do Messiego, a może on coś wymyśli. Łatwiej miał kiedy był Xavi, Iniesta, Neymar czy Suarez, ale w wielu sezonach taktyka była taka żeby przekazać piłkę Leo
6
@Kapitan hawk, to ten co chodzi do tej Kolumbijki w Krakowie, dziś go poznałem
8
@Kapitan hawk, jak ma być inaczej jak oni wszyscy siedzą tutaj w liczbie 10 użytkowników
0
@zodiak_10, już to tutaj pisałem, ale jeśli Messi będzie w TOP złotej piłki to już będzie oznaczało, że ta nagroda jest żałosna. Strach pomyśleć co będzie jeśli ja wygra
0
@tbas, wiadomo skąd w ogóle u niego podpite oko? Serio Xavi go piznął?
2
@Arden, ciężko się typa słucha, jeśli oglądasz go regularnie to współczuję
0
@Aragorn33, ta Pani musi być chyba bardzo bogata albo sama nie chce iść nigdzie na wesele, ale liczy na to, że goście na jej weselu tyle jej dadzą. 8k, zaszalała
0
@adi7adi8, możesz mi napisać na PW kogo masz na myśli?
4
@Emhyr, Ferran może na boisku dobrze nie wygląda, ale na zdjęciach całkiem całkiem
0
@VegetaPolska, tylko się nam znowu nie zakochaj
2
@ranger3120, najlepiej zadzwonić i zapytać. Może akurat trafisz na takiego co się tym zajmuje i pomoże
3
@TonyXin, i chodzisz do niej raz w tygodniu?
8
@TonyXin, nie pchaj wszystkich do jednego wora, restauratorze