0

@RosjaninBut, ciekawe czy kiedyś zrozumieją jaki błąd popełnili wpuszczając ich Do Europy

0

@Ojciec5tkidzieci, posłuchaj @draxidox to on Ci wszystko wyjaśni

6

@Ojciec5tkidzieci, zaraz zostaniesz zaatakowany, że jesteś jednym z tych co jeżdżą szybko, ale bezpiecznie i jesteś zagrożeniem na drodze

0

@NeroTFP1, ja tam nie wchodzę, bo mi palce cierpną nawet wtedy jak pisze „Real Madryt”

9

@Antimadridista_WR, dziwi mnie to, że oni chcą w ogóle pisać takie artykuły dla pięciu użytkowników

0

@tbas, dodajmy, że prywatnie, a nie na NFZ

0

@NeroTFP1, źle się czyta takie rzeczy. Takim ludziom życzę wszystkiego co najgorsze

0

Zbiera się już powoli na wymioty od tych codziennych wieści na temat Barcelony od dziennikarzy. Oni chyba na kole losującym wybierają o kim tym razem napisać, pewnie wzięli sobie to koło od Dembele jak odchodził

2

@Patrykl145, A jak autobus?

2

W Barcelonie już byłyby komentarze o zwolnieniu Motty

0

@Who_you_mam, nie musisz sobie wyobrażać, już za kilka tygodni będziesz mógł to obejrzeć haha

0

@barcelonaLM, ta obok Alvareza to @agaFCB?

6

@DIPENSE, odpowiedź brzmi: Eric Garcia, który będzie transferem w miejsce Araujo

1

@97ketrab, zgłoszony. Nie prowokuj mnie

0

@97ketrab, XD brzmi zabawnie kiedy takie rzeczy piszesz Ty (kilku innych również można pod to podpiąć)

6

@Encore, chyba @Comentateiro musiałby mu zdradzić sekret na długowieczność

0

@FcPortoFan1999, nie wszyscy grają tak jak w Polsce

2

@Gaz, oni mieli taktykę i nie opowiadaj ludziom głupot, od wielu lat taktyka Barcelony polegała na tym żeby podać piłkę do Messiego, a może on coś wymyśli. Łatwiej miał kiedy był Xavi, Iniesta, Neymar czy Suarez, ale w wielu sezonach taktyka była taka żeby przekazać piłkę Leo

6

@Kapitan hawk, to ten co chodzi do tej Kolumbijki w Krakowie, dziś go poznałem

8

@Kapitan hawk, jak ma być inaczej jak oni wszyscy siedzą tutaj w liczbie 10 użytkowników

0

@zodiak_10, już to tutaj pisałem, ale jeśli Messi będzie w TOP złotej piłki to już będzie oznaczało, że ta nagroda jest żałosna. Strach pomyśleć co będzie jeśli ja wygra

0

@tbas, wiadomo skąd w ogóle u niego podpite oko? Serio Xavi go piznął?

2

@Arden, ciężko się typa słucha, jeśli oglądasz go regularnie to współczuję

0

@Aragorn33, ta Pani musi być chyba bardzo bogata albo sama nie chce iść nigdzie na wesele, ale liczy na to, że goście na jej weselu tyle jej dadzą. 8k, zaszalała

0

@adi7adi8, możesz mi napisać na PW kogo masz na myśli?

4

@Emhyr, Ferran może na boisku dobrze nie wygląda, ale na zdjęciach całkiem całkiem

0

@VegetaPolska, tylko się nam znowu nie zakochaj

2

@ranger3120, najlepiej zadzwonić i zapytać. Może akurat trafisz na takiego co się tym zajmuje i pomoże

3

@TonyXin, i chodzisz do niej raz w tygodniu?

8

@TonyXin, nie pchaj wszystkich do jednego wora, restauratorze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?