1

@Gaz, Pique nie wygląda w tej sytuacji na takiego, któremu by zależało żeby odebrać piłkę

1

@Calzone, lubię @Calzone, zjadłbym.

@FcPortoFan1999, czyli nie dość, że w piłkę nie potrafią grać to jeszcze takie sceny, żałosna liga

1

@MesQueUnClub96, cieszysz się, że Flick będzie trenował Barcelonę?

1

@HighestInTheRoom, no wiesz jak ktoś truje psy po osiedlach podrzucając im kiełbasę to też są robione o takie rzeczy awantury. Jeśli ludzie celowo zabijają inne ptaki to również nie jest okej

2

@Sulimo, jeśli ktokolwiek zachowuje się w taki sposób i z premedytacją wpływa życie innych ptaków to powinien ponieść tego konsekwencje. Ludzie ogólnie mają nawalone w głowach, nie tylko hodowcy gołębi, pewnie wśród tej grupy jest również wiele normalnych osób.

Sokoly i inne ptaki drapieżne zawsze atakowały gołębie i atakować będą. To tak jakby otruć lwa, bo rzucił się na antylopę.

Natura, tak to ma wyglądać. Jeśli to jest akcja na dużą skalę to oby udało się dotrzeć do takich ludzi, bo cierpią zwierzęta, nie tylko sokoly

2

@Faro, niech go zostawi za drzwiami i nie wpuszcza do klubu

4

@Luciano99, 158 letni*

2

@97ketrab, mój świętej pamięci dziadek bardzo lubił gołębie, miał ich chyba z pięć, ale bardzo kochał. I zawsze robił takie „uuuuu, uuuuuu!!!”, żeby odleciały z dachu i sobie polatały.

Ja za gówniarza z kuzynem łapaliśmy je do klatek-pułapek. Wtedy gołębie jeszcze nie były mordercami, przynajmniej ja nic o tym nie wiedziałem

@Sulimo, a skąd pewność, że Sokol się gdzieś nie zatruł po prostu?

Czyli hodowcy trują gołębie, które potem są zjadane przez Sokola, co w konsekwencji sprawia, że oba ptaki nie żyją, a hodowca gołębi myśli, że dzięki temu sokoły w całej Polsce zrozumieją, że od gołębi trzeba się odwalić?

12

@Sulimo, chcesz mi powiedzieć, że gołębiarze namówili gołębie żeby zaatakowały sokoła?

2

@macio_944, musisz zrozumieć @GeneralXavi, bo ostatnio ma ciężkie dni w robocie z Laportą i w końcu zaczęło się to na nim odbijać

2

@macio_944, a bym zjadł

11



Przecież to co oni zrobili to jest patologia. Kto pozwala na takie sceny na stadionie?

1

Gorzej jeśli Xavi odejdzie, Flick przyjdzie, a gra Barcelony się nie zmieni, bo piłkarzom się nie chce lub nie mają wystarczających umiejętności na ten klub. No czas pokaże

0

@97ketrab, Boże nawet nie mów, domyślam się, ale jeszcze nie sprawdzam

0

@Faro, a co mnie obchodzi o czym oni tam piszą? Nigdy nie miałem potrzeby żeby zaglądać na stronę Realu. Już wystarczy mi, że madrytcioki przychodzą na La Ramble pisać, bo u siebie nie mają z kim pogadać

1

@Jakchcesz, pewnie częściej wchodzi na kafejkę jak La Ramble

1

Dzisiaj spotkanie Xaviego z Laporta i w niedzielę na meczu pan Laporta z drugim podbitym okiem, tak będzie

Lej go Xavi

0

Akurat chwilę po informacjach o zwolnieniu Xaviego dowiedzieliśmy się o nowej szynce. Może Xavi zjadł Laporcie szynkę?

0

@RosjaninBut, przeżyli?

0

@bartekvisca , ja wciąż wierzę

2

@bartekvisca , to oni już grają?

0

@MesQueUnClub96, czy zgłosiłeś dziś jakiś mój komentarz, który Ci się nie spodobał

1

@97ketrab, bardzo dziękuję, pozdrawiam

2

@MesQueUnClub96, Dodi pytałem o coś

4

@DLFCB, niech zbuduje sedes z Madrytu, ciekawe czy da radę

1

@Barcasub, danke schön

1

@Barcasub, spoko, będzie Cię to kosztowało 50 herbów

20

Eric Garcia wraca to się poczuli pewnie. Jedno jest pewne, Eric na pewno nie sfaulowałby na czerwoną kartkę w meczu LM na miejscu Ronalda, bo nawet nie dogoni przeciwnika.

Możemy czuć się spokojni.

1

@NeroTFP1, kiedy stream z więzienia?

1

@Barcasub, nie musisz dziękować, kebab wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?