FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ferrari z przodu, oby tak było jak najczęściej
5
@ranger3120, normalne zdjęcie każdej mężatki, która ma dzieci i jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie jako męża XD
2
Oby Verstappen już nie wygrał wyścigu w tym sezonie
0
@mekston, bezpieczniej, kolejny co za kierownicą nie za bardzo myśli
0
Ja nie znam się i rozstrzygać nie będę, ale kiedy Kevin zaczął wjeżdżać to było tam jeszcze miejsce, a jak Perez zerknął, że ktoś się zbliża to zaczął dojeżdżać do bandy. Jeśli sędziowie się tym nie zajmą to chyba wina nie jest jednoznaczna?
0
Wisła to banda nieudaczników. Który to mecz w końcówce sezonu gdzie oni dostają czerwoną kartkę osłabiając zespół?
0
Kibice Arki Gdynia już się przygotowują do motywującej rozmowy w przerwie meczu
0
@MesQueUnClub96, zawsze jak ktoś się stawia Hubertowi to nagle prezentuje tenis z kosmosu XD
1
@takisobiektos, ciężko wygrać jak się nie ma własnego serwisu
0
No to Humbert chyba szybki zjazd do bazy
1
@Crystalline, trzeba sobie powiedzieć jasno, że jeśli z Flickiem wciąż będą te same problemy to nie tylko Xavi czy Koeman byli ostatnio kłopotem w Barcelonie
11
@Emhyr, ale ja nie wymagam tiki taki, wymagam tego, żeby drużyna grała z zaangażowaniem i próbowała kreować akcję, pokazywać się do gry i kiedy przeciwnik atakuje żeby próbowała mu zabrać piłkę, a nie truchtać i bronić na alibi. Jest wiele drużyn, które nie mają takich umiejętności jak Barcelona Messiego, Villi, Iniesty, Xaviego czy Busquetsa, ale potrafią grać w piłkę i angażowaniem wygrywają mecze.
W wielu spotkaniach tego sezonu oni wyglądali jakby im się nie chciało, a Ty jeszcze to bronisz?
A jakie są aktualnie możliwości klubu mając konkurencyjną kadrę? Chcesz mi powiedzieć, że w Barcelonie nie ma zawodników, którzy są uważani za jednych z najlepszych w La Liga czy w Europie?
0
@MesQueUnClub96, wysłałem do Ciebie wiadomość PW, dostosuj się do niej w ciągu maksymalnie jednego tygodnia. Daje Ci czas do kolejnej niedzieli.
Pozdrawiam.
17
@Emhyr, to nie jest żadna wkrętka. Wiele meczów było beznadziejnych i nie dało się ich oglądać nie przysypiając z nudów.
Choć ja jestem jednym z tych, którzy nie przypisują pełnej winy dla Xaviego, a również dla piłkarzy. Moim zdaniem jeśli Flick nie będzie w stanie odbudować tych graczy przede wszystkim mentalnie to Barcelona będzie grać tak samo beznadziejnie jak w tym sezonie. Męczenie buły, brak kreacji, brak zaangażowania. To nie tylko wina Xaviego, a on na tym najbardziej ucierpiał.
5
@Sulimo, za co pozew?
19
@clyde, jeśli chcesz go takiego zapamiętać to już może nie odpalaj tego dzisiejszego meczu dla bezpieczeństwa
2
@Stinger_, niesamowita sprawa, @MesQueUnClub96 juz pewnie nie może się doczekać
1
Oni od dzisiaj paletkami będą grać już do trzech wygranych setów?
1
@Sysia11, no to widzisz, ja swoje kupiłem z przebiegiem 170kkm, a teraz ma 315kkm w 5 lat, a oprócz tego sporo też jeżdżę autem narzeczonej.
Oczywiście nie ujmuję Ci niczego, a poprzedni wpis był bardziej dla żartów. Masz rację, że nie mogę mieć pojęcia na temat tego jak jeździsz. W każdym razie oponami się zainteresuj żeby się mężowi nie zapomniało wymienić, bo jazda na starych oponach również może być tragiczna w skutkach
Pozdrawiam
0
@DamianBarcaCule, wygląda na takiego, który sobie nie żałuje po zakończeniu kariery. Trudny tryb życia chyba
1
@Sysia11, ani jednego punktu karnego nie mam proszę Pani, a jeżdżę po całej Polsce, Niemczech czy Holandii. Zdarza mi się również przejeżdżać przez Czechy.
Ile kilometrów rocznie jeździsz? Ile zrobiłaś odkąd zdałaś prawko?
1
@pt9, jeszcze nie wypuścili aktualizacji
2
@Sysia11, przecież Ty nawet nie wiesz jakie masz opony w aucie to skąd możesz wiedzieć jak jeździć
0
Gdyby ktoś się zastanawiał nad tym jak wygląda jazda „szybko, ale bezpiecznie” to nie o styl prezentowany na filmie niżej chodzi.
Ten Pan czy Pani prawdopodobnie wzrok miał/a zupełnie gdzie indziej niż w stronę kierunku jazdy. Mam tylko nadzieję, że z uderzonego auta wszyscy przeżyli
TAK NIE JEŹDZIMY
0
@Kgorecki2500, w Zgorzelcu są ogromne korki, niech uważają
7
@Ojciec5tkidzieci, przynajmniej prawdziwy, a nie jakiś sztuczny udawany
A i do pieca podłoży
36
Ja już zaczynam rozumieć skąd ten mental Realu
2
@barcelonaLM, okropna jest ta nowa rzeczywistość
1
@Emhyr, super wow
1
@MesQueUnClub_87, również jestem przekonany, że Laporta nie zrobi nic. To w jaki sposób ten piłkarz opuścił klub to nieśmieszny żart