4

Ferrari z przodu, oby tak było jak najczęściej

5

@ranger3120, normalne zdjęcie każdej mężatki, która ma dzieci i jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie jako męża XD

2

Oby Verstappen już nie wygrał wyścigu w tym sezonie

0

@mekston, bezpieczniej, kolejny co za kierownicą nie za bardzo myśli

0

Ja nie znam się i rozstrzygać nie będę, ale kiedy Kevin zaczął wjeżdżać to było tam jeszcze miejsce, a jak Perez zerknął, że ktoś się zbliża to zaczął dojeżdżać do bandy. Jeśli sędziowie się tym nie zajmą to chyba wina nie jest jednoznaczna?

0

Wisła to banda nieudaczników. Który to mecz w końcówce sezonu gdzie oni dostają czerwoną kartkę osłabiając zespół?

0

Kibice Arki Gdynia już się przygotowują do motywującej rozmowy w przerwie meczu

0

@MesQueUnClub96, zawsze jak ktoś się stawia Hubertowi to nagle prezentuje tenis z kosmosu XD

1

@takisobiektos, ciężko wygrać jak się nie ma własnego serwisu

0

No to Humbert chyba szybki zjazd do bazy

1

@Crystalline, trzeba sobie powiedzieć jasno, że jeśli z Flickiem wciąż będą te same problemy to nie tylko Xavi czy Koeman byli ostatnio kłopotem w Barcelonie

11

@Emhyr, ale ja nie wymagam tiki taki, wymagam tego, żeby drużyna grała z zaangażowaniem i próbowała kreować akcję, pokazywać się do gry i kiedy przeciwnik atakuje żeby próbowała mu zabrać piłkę, a nie truchtać i bronić na alibi. Jest wiele drużyn, które nie mają takich umiejętności jak Barcelona Messiego, Villi, Iniesty, Xaviego czy Busquetsa, ale potrafią grać w piłkę i angażowaniem wygrywają mecze.

W wielu spotkaniach tego sezonu oni wyglądali jakby im się nie chciało, a Ty jeszcze to bronisz?

A jakie są aktualnie możliwości klubu mając konkurencyjną kadrę? Chcesz mi powiedzieć, że w Barcelonie nie ma zawodników, którzy są uważani za jednych z najlepszych w La Liga czy w Europie?

0

@MesQueUnClub96, wysłałem do Ciebie wiadomość PW, dostosuj się do niej w ciągu maksymalnie jednego tygodnia. Daje Ci czas do kolejnej niedzieli.

Pozdrawiam.

17

@Emhyr, to nie jest żadna wkrętka. Wiele meczów było beznadziejnych i nie dało się ich oglądać nie przysypiając z nudów.

Choć ja jestem jednym z tych, którzy nie przypisują pełnej winy dla Xaviego, a również dla piłkarzy. Moim zdaniem jeśli Flick nie będzie w stanie odbudować tych graczy przede wszystkim mentalnie to Barcelona będzie grać tak samo beznadziejnie jak w tym sezonie. Męczenie buły, brak kreacji, brak zaangażowania. To nie tylko wina Xaviego, a on na tym najbardziej ucierpiał.

5

@Sulimo, za co pozew?

19

@clyde, jeśli chcesz go takiego zapamiętać to już może nie odpalaj tego dzisiejszego meczu dla bezpieczeństwa

2

@Stinger_, niesamowita sprawa, @MesQueUnClub96 juz pewnie nie może się doczekać

1

Oni od dzisiaj paletkami będą grać już do trzech wygranych setów?

1

@Sysia11, no to widzisz, ja swoje kupiłem z przebiegiem 170kkm, a teraz ma 315kkm w 5 lat, a oprócz tego sporo też jeżdżę autem narzeczonej.

Oczywiście nie ujmuję Ci niczego, a poprzedni wpis był bardziej dla żartów. Masz rację, że nie mogę mieć pojęcia na temat tego jak jeździsz. W każdym razie oponami się zainteresuj żeby się mężowi nie zapomniało wymienić, bo jazda na starych oponach również może być tragiczna w skutkach

Pozdrawiam

0

@DamianBarcaCule, wygląda na takiego, który sobie nie żałuje po zakończeniu kariery. Trudny tryb życia chyba

1

@Sysia11, ani jednego punktu karnego nie mam proszę Pani, a jeżdżę po całej Polsce, Niemczech czy Holandii. Zdarza mi się również przejeżdżać przez Czechy.

Ile kilometrów rocznie jeździsz? Ile zrobiłaś odkąd zdałaś prawko?

1

@pt9, jeszcze nie wypuścili aktualizacji

2

@Sysia11, przecież Ty nawet nie wiesz jakie masz opony w aucie to skąd możesz wiedzieć jak jeździć

0

Gdyby ktoś się zastanawiał nad tym jak wygląda jazda „szybko, ale bezpiecznie” to nie o styl prezentowany na filmie niżej chodzi.

Ten Pan czy Pani prawdopodobnie wzrok miał/a zupełnie gdzie indziej niż w stronę kierunku jazdy. Mam tylko nadzieję, że z uderzonego auta wszyscy przeżyli



TAK NIE JEŹDZIMY

0

@Kgorecki2500, w Zgorzelcu są ogromne korki, niech uważają

7

@Ojciec5tkidzieci, przynajmniej prawdziwy, a nie jakiś sztuczny udawany

A i do pieca podłoży

36

Ja już zaczynam rozumieć skąd ten mental Realu


2

@barcelonaLM, okropna jest ta nowa rzeczywistość

1

@Emhyr, super wow

1

@MesQueUnClub_87, również jestem przekonany, że Laporta nie zrobi nic. To w jaki sposób ten piłkarz opuścił klub to nieśmieszny żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?